Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Člověče, ty ses v tom světě naučil poslouchat dobrou muziku, poprvé od tebe, co je to poslouchatelný :)

 

Já z českejch(tahle je sice Moravská, ale obecně) můžu asi jen Lucii, nad ostatním ohrnuju nos, ale tohle mě neskutečně chytlo. Takový melodický a ten klip je taky super. Kapelu jsem ještě minulej tejden neznal.

Ale abych dal vše do starých kolejí, tak tu mám další "dobrou" věc :-D

]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ale abych dal vše do starých kolejí, tak tu mám další "dobrou" věc :-D

]

 

 

Vážně ? 

Ano, opravdu, už zas !

Ale za tamto už byl pochválen?

Ano, byl, ale udělal to zase! Nikdo to nechápe !

Tak ho vezměte na nádvoří a zastřelte. Ale jemně !

 

Kua, jak je možný něco takýho poslouchat dýl než minutu a neutrpět zánět pobřišnice spojený s komplikovaným vícenásobným masturbačním záchvatem k uklidnění situace, to nepochopím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HeavyBoyJoe, on 05 Apr 2016 - 20:54, said:

Nová deska chilských industrial-metalových VIGILANTE spatřila světlo světa. Oujéééééé!

 

hm, v Chile mají asi trochu jinou představu o metalu

 

Co do industrial-metalu mají představu asi jako Rammstein, Deathstars, Oomph!, Static-X, Pain a podobně. 

Ono není všechno death-metal, že.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Vigilante_(band)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na wikipedii ti kapelu co hraje pod warnerem tagnou jako indie

 

mě je jináč fuk co je to zač, ale když někdo píše metal tak čekám metal a ne něco co nevidělo kytaru ani z vlaku. už jsem slyšel songy od madonny co byly tvrdší než to z chile

 

tohle je industrial metal. když to ohulíš, tak je to slyšet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ted hodne posloucham starsi Waltari (novy jsou bleee), tohle kazdy zna:

 

 

tohle dost vyjimecne album kazdy nezna, ale mel by:

 

 

 

Po mnoha letech teprve ted docenuju skladatelskou invenci (+ um) tehle kapely, skoda ze natocili i spatny alba. Kdyz ted posloucham starsi alba slysim tam kapely ktery me driv ani na mysl neprisly. Nedocenena kapela!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waltari jsem před pár lety viděl naživo a byl to jeden z nejlepších koncertů co jsem zažil. i když tu kapelu znám docela málo, nebo aspoň ne tak jak bych chtěl

 

.

.

Future of the Left vychází teď nová fošna + epko. furt solidní, ale už mi to nepříjde tak úderný jak dřív, zvukově docela plochý a některý tracky jsou vyloženě vata, škoda.

furt je to ale lepší než asi tak 95% současnejch kapel

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čoveče Gute, Čad jsou super. Já je znám, ale furt jsem se jen tak motal okolo, až jsi mně nakopnul k pořádnému poslechu. Ouplně boží námrd, jiný slovo to nevystihuje. No, možná, jak oni sami říkají- po piči námrd :D

 

 

 

Věnujte pozornost basující krasavici, na co to v některých pasážích hraje. Super nápad, to sem eště neviděl. Kotouče z cirkulárky místo činelů jo, ale tohle... :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...