Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Tohle je fakt divna kapela, v prvni chvili jsem mel chut to odeslat do zatraceni, ale jak to tak posloucham, jsou to hudebne borci podobni Pungent Stench, nejak se mi nechce veriti ze toto jsou kretani: )

 

 

Vole, koukej, co píšeš, já si asi hodinu říkal, co ten Gut blbne, dyk jsou to Australani a když už kretani, tak proč s malým " k " ...  :facepalmic:   :Smile_teethhappy:  Fakt jo, byla to jedna z vůdčích kapel white metalu. A jestli ti to připadá divný, prubni tohle :D 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ouplně jinej přístup, pozadí, zpracování, záměr, prostě všechno, ale pro mě jsou tyhle Frantíci spolubratry v oušklebku- třebaže vážně míněném- s ikonou provokace LAIBACH. Kravál, záměrný hudební primitivismus, hulákání a řev, kontroverze sama, dle prohlášení kapely vyznávají " národní anarchismus " :) - mě to baví velmi moc. Důstojní nástupci francouzských prokletých básníků s bonusem votrhanejch pobudů :)

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vole, koukej, co píšeš, já si asi hodinu říkal, co ten Gut blbne, dyk jsou to Australani a když už kretani, tak proč s malým " k " ...  :facepalmic:   :Smile_teethhappy:  Fakt jo, byla to jedna z vůdčích kapel white metalu. A jestli ti to připadá divný, prubni tohle :D 

 

Ja se prepsal, chtel jsem napsat "krestani" :)

Tahle kapela je taky zbesila.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výborná deska, kolik let jsem chodil okolo, sakra. Ta negace je okouzlující. 

 

Jeste nejsem uplne na konci, ale co jsem to pustil sedl jsem si na zadek a posloucham. Talvi vytahl prima "certovinu". Sice moc nerozumim co to zpevak sdeluje za moudra (kazdopadne to budou asi trosku nihilisti), ale hudba je to velmi zajimava!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...