Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Talvi, teď jsi mně dostal!

Na první poslech tuctovka :laugh::thumbsup:

Já mám pocit, že u mně i na druhý a kdybych to přežil, tak i na desátý :laugh:

 

 

Je to tady samá Talvovina, pokusím se přehodit výhybku aby si národ nemyslel, že dobrá muzika je jenom jedna... :thumbsup:

 

 

 

Nějak se na ně zapomíná

 

http://youtu.be/QJIwU5QyCtQ

 

 

Majkl Šenker Group !!!! To je papačka !!!

 

http://youtu.be/LVi7HKYclf0

 

 

UFO !!! Ovšem nikoliv Waffentrager :laugh:

 

http://youtu.be/dtm1j3--iLE

 

 

A tohle se povedlo, budete poslouchat a zároveň čumět jak cigán do fabriky :laugh:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Talvi, teď jsi mně dostal!

Na první poslech tuctovka :laugh::thumbsup:

Já mám pocit, že u mně i na druhý a kdybych to přežil, tak i na desátý :laugh:

 

 

Je to tady samá Talvovina, pokusím se přehodit výhybku aby si národ nemyslel, že dobrá muzika je jenom jedna... :thumbsup:

 

 

 

Tvoje škoda, že seš hluchej :) Ale máš pravdu, je tu těch tvrdých věcí až moc. Dávej, já se rád poučím a rozšířím obzor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, ty seš taky tetřev :-D máš ty svoje bedýnky dělaný na jakou muziku? Určitě ne na všechny žánry. A nastavení na zesilovači či jiným hw jsi zkoušel? Páč když tě z toho bolí hlava, je tam něco špatně. To je jako na blbě nazvučeným koncertě.

Waltari a´t jen neplkám

 

Hypocrisy

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to asi blbě nastavené nemám. Jak blbě by to muselo být abych to Talviho slyšel blbě a třeba Pink Floyd, které miluju a znám každý tón bych slyšel dobře? Tady jde o tu hudbu, je to příliš uřvané, depresivní, zahuhlený zpěv atd. Stejně tak bych nevydržel poslouchat dechovku a to je naprosto jiný žánr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to asi blbě nastavené nemám. Jak blbě by to muselo být abych to Talviho slyšel blbě a třeba Pink Floyd, které miluju a znám každý tón bych slyšel dobře? Tady jde o tu hudbu, je to příliš uřvané, depresivní, zahuhlený zpěv atd. Stejně tak bych nevydržel poslouchat dechovku a to je naprosto jiný žánr.

jenže pinci flojdi a Talviho dechovka jsou diametrálně odlišné věci. Takže si dej eq na nulu a poslouchej znova. Klidně  i flojdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Danny a Serinus canaria- hoši, začínám bejt mírně nasrán, nedávejte mě dohromady s dechnou nebo bude zle a budu vám pouštět Šeucouskou muziku, dokud nevomdlíte a nepude vám pěna vod huby  :Smile-izmena: Jestli v hudbě něco nesnáším, je to dechna a namyšlený jazzoví onani... :) Musím se uklidnit něčím moc prima.. jo, to bude vono. Kanáre, volume full right :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže pinci flojdi a Talviho dechovka jsou diametrálně odlišné věci. Takže si dej eq na nulu a poslouchej znova. Klidně  i flojdy

To je nějaké divné. Když bude všechno na nula, tak tam polovina tónů není slyšet. Teda u těch Floydů samozřejmě. A já se do nastavování nijak nerýpu, mám tam základní nastavení pro rock a vyhovuje to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Talvi, když můj děda slyšel Black Sabath, tak prohlásil, že to není hudba ale kravál. Že to je jako když válcují plech. Já mám teď stejný pocit ale v době, kdy žil můj děda nebyla jiná hudba, než dechovka, cimbálovka a Johan Sebastián.... :wink: , takže jsem se mu ani moc nedivil. Dnes je výběr obrovský a tak si připadám hůř než ten můj děda. :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Talvi, ale takové saxíkové sólo třeba tady v té skladbě, to je velká krása, ne?

 

 

Ale tak Pink Floyd není sou ouplně zlá kapela, jsou věci, co od nich mám dost rád. Ale ta, co jsi ji dal výš to není, krom chvílí, kdy se to trochu rozjede je to jak výtahová hudba v obchoďáku. A sóla... já je nemusím moc ani na kytaru, mám radši, když se to hrne jak síla živlů :) Hele, můj děda vždycky seděl na gauči proti dveřím, těsně nad hlavou, akorát na dosah kabel, co napájel elektřinou rádio, v ruce plácačku na mouchy a notoval si tím do rytmu oblíbených dechovek. A když zapomněl po skončení toho pořadu to rádio vypnout, často se stalo, že zdřímnul a vzbudil ho pop poloviny 80. let. A tehdy, za mohutného výkřiku " SKLAPNI " sáhl za hlavu a tu šňůru vytrhnul ze zásuvky. Kolikrát ji vyrval ze zdi nespočítám, sádrovalo se to každou chvíli :D Chudák děda, kdyby věděl, jak se mu vnuk zvrhnul, nesnáší dechovku :)

 

A tak teda historicky poprvé a současně naposled, pro mýho dědu :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...