Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Co se děje? Já souhlasím s Kanárem :thumbsup:

No tvl já taky!! :ermm: Asi si roztrhám stranickou knížku a ze strany vystoupím :laugh: Ono pokud je pravda, že umění je zrcadlo společnosti, tak tu všeobecnou dekadenci zrcadlí a ani o tom neví a ať už chce nebo ne.... :cool: (viz umění ala Láďa Hruška x 300k "provařenýho" mozku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to neviděl tak černě. Totéž si o naší generaci, hudbě, módě, atd. říkali naši rodičové. Já bych řekl, že se to jen vyvíjí směrem, kterému už starší generace (třeba ta moje, je mi 45 let) moc nefandí. Není to horší ani lepší, je to jiné.

Jenom ten industrial je čím dál lepší.  :yes:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to neviděl tak černě. Totéž si o naší generaci, hudbě, módě, atd. říkali naši rodičové. Já bych řekl, že se to jen vyvíjí směrem, kterému už starší generace (třeba ta moje, je mi 45 let) moc nefandí. Není to horší ani lepší, je to jiné.

Jenom ten industrial je čím dál lepší.  :yes:

Už jsme dali stručnou řeč. Dobrýho pomálu, je to jako hledat jako delikatesu v Hruškově kuchařce....To o těch rodičích platí, ale tam byla velká propast třeba mezi dechovkou a bigbítem :smile: Jsem trochu bejvalej muzikant a co se týká skladby rytmiky, tak ta dechovka je slyšet i v té elektr. hudbě a to právě odděluje špílmachry od konzumu. Stačí když někde zaslechnu staré Deep Purple a jsem na větvi, jak ta muzika funguje i dnes. Navíc bohužel už nemám náladu na určitý druh muziky a díky tomu, co mám v poslední době za sebou, jí už prostě bohužel nezkousnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to neviděl tak černě. Totéž si o naší generaci, hudbě, módě, atd. říkali naši rodičové. Já bych řekl, že se to jen vyvíjí směrem, kterému už starší generace (třeba ta moje, je mi 45 let) moc nefandí. Není to horší ani lepší, je to jiné.

Jenom ten industrial je čím dál lepší.  :yes:

No já mám radši když je industrial metal a ne industrial techno, protože to co si tu postnul je strašně jednotvárný duc duc duc (což samozřejmě nijak neodsuzuju, každej ať si poslouchá co se mu líbí).

 

např.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já dneska zažil, když jsem poslouchal poslední cd Kočkoorchestru Živě. Z cimbálu běhal mráz po zádech a jak si na druhou stranu basa bručela...

Když to klapne, snad leden či únor si pojedu poslechnou jednu folklórní akci. Moc jsem na to zvědavej, zvláště na rukopis nástrojů. Já si málem cvrknul do gatí u Le nozze di Figaro. Při důkladném poslechu se tak přenádherně identifikují nástroje a já se přistihl, že si některý party pískám v práci :-D 
 

Ale abych to neokecal- z Figara mě stále znějí v uších ty fagoty, to je masakr. To množství nástrojů, každý má své místo, nic se netluče...myslím, že vážná hudba, ač znám hodně skladeb je stále pole neorané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám radši když je industrial metal a ne industrial techno, protože to co si tu postnul je strašně jednotvárný duc duc duc (což samozřejmě nijak neodsuzuju, každej ať si poslouchá co se mu líbí).

 

 

Tak ona EBM vznikla v osmdesátých letech jako alternativa k taneční hudbě, až vlastně z toho se vyvinuly ducárny. Já to mám rád, je to dobře rytmické. Samozřejmě dávám i industrial metal a ty Pain už jsem sem dával, to je srdcovka.

 

80s EBM   :-)

 

 

 

 

...a když jsem u industrial metalu, já vyrostl na téhle švýcarské partičce :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Danny1691, když folklór, tak asi bez chlubení a seriózně je určitě špičkový v mém rodném mikroregionu Horňácko. Protože jsou ty Vánoce za dveřmi, tak prosím ...rozjímejte

 

to jsem zrovna chtěl dávat :-D tady je vidět, že si někdo dává hodně velkou práci. Korunu tomu nasazuje fakt, že jsem dostal do takového spektra hudby právě přes metal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...