Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Prosim tě. Mě je čerstvě 39 a čím starší, tím větší jatka, extrémní formy elektroniky, power electronics, ambient, death industrial, extrémní formy metalu a core, ...baví mě to čím dál víc :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=m5njwIFmRAg

 

http://www.youtube.com/watch?v=SzJ44cN1UNk

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ajus2276u_s

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidis a ja rap nemusim :) Ale revolta ma skvele texty.Hudba nemusi byt drsna, abych to musel poslouchat.

no me spis prijde ze ten text je presne takovej aby se trefil do takovyho toho vseobecnyho politickyho mineni. az moc umely. je zkratka dost jinejch (hlavne undergroundovejch) textaru co tohle rekli lip a driv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me spis prijde ze ten text je presne takovej aby se trefil do takovyho toho vseobecnyho politickyho mineni. az moc umely. je zkratka dost jinejch (hlavne undergroundovejch) textaru co tohle rekli lip a driv

No, tak to na to mame uplne opacny nazor :) Nerikam, ze to nikdy nikdo pred nim nerekl. Ale celkove se me libi jeho pristup k zivotu. Urcite to neni buhvi jakej raper a on to vi. Ale dokaze pozitivne pusobit na lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak to na to mame uplne opacny nazor :) Nerikam, ze to nikdy nikdo pred nim nerekl. Ale celkove se me libi jeho pristup k zivotu. Urcite to neni buhvi jakej raper a on to vi. Ale dokaze pozitivne pusobit na lidi.

dobre receno ;) neco si od nej najdu, neni na skodu si pustit cas od casu neco melodictejsiho :) ja tu mam vetsinu hip hopu vic hardcore strihu

btw vzpominate si nekdo na prvni a jedinou hardcore desku od Beastie Boys??? :D

 

NEJVIC!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám rád hip hop. fakt ne. Když jsem jezdil makat do Anglie, občas jsem tam zaslechnul něco podobnýho, výjimku z pravidla, naprostou bombu. Většinou jsem neznal interprety, u tohohle mě těší, že ano a už moc dobře. OST a film jsou jednou z perel mé sbírky LP, CD a DVD.

 

http://www.youtube.com/watch?v=qUj1_Efgtso&list=PL71A0DD0A229F9246

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Talvi: u toho zanru je hlavne blby, v jakou mrdku se transformoval v poslednim desetileti :D

ja ho ani nijak nevyhledavam, ale obcas narazim na vyjimku, ktera se mi libi. ta musi mit bud 1) zabijackej zvuk (dalek) nebo 2) zabijacky texty (El-p)

 

jinak Ghost Dog je vybornej film, ale ze soundtracku se mi libi jen par songu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoltar: Je docela prča, jak jsou Dälek uctívaný mezi tou osvícenější skupinou metlošů a kóristů. Aby ne, ten zvuk je temnej jak čertovo lejno, přesahy do industrialu jsou super a z vokálu na mě jde husí kůže. Turné s Isis, Tomahawk, Melvins a Godflesh mluví samy za sebe.

 

Démonskej čistič :) ...ono se ti to líbí? Chápu, že to máš svázaný s dětstvím, ale Chaozz ... podle mě ouplně vo ničem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoltar: Je docela prča, jak jsou Dälek uctívaný mezi tou osvícenější skupinou metlošů a kóristů. Aby ne, ten zvuk je temnej jak čertovo lejno, přesahy do industrialu jsou super a z vokálu na mě jde husí kůže. Turné s Isis, Tomahawk, Melvins a Godflesh mluví samy za sebe.

 

Démonskej čistič :) ...ono se ti to líbí? Chápu, že to máš svázaný s dětstvím, ale Chaozz ... podle mě ouplně vo ničem. 

jn, ja dalek videl dvakrat, poprvy na letni filmovy skole, tenkrat jsem je vubec neznal, navic klub Mir jsem bral spis jako chlastaci nez kulturni misto :D takze se tam jdu zlejt a misto toho cumim co za nehoraznost to tam hraje. rachot jak krava. no a pak v Akropoli pred Isis, kde uz jsem byl strizlivej a pripravenej na to co me ceka, nezklamali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Dalek je supr!!! Clovek se tady dovi vic o skvelych kapelach nez na nejakem hudebnim foru. Opet jsem neznal, ISIS taky ne.

RZA se v Ghost Dog (nej film) dokonce objevil - je to ten cernoch v maskacich s krizem co zdravi Ghost Doga.

 

Rap nejde do haje 10 let, ale uz asi 20. Pridam nejakou ukazku z roku 1988:

 

http://www.youtube.com/watch?v=t_vSGkS3tCQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Dalek je supr!!! Clovek se tady dovi vic o skvelych kapelach nez na nejakem hudebnim foru. Opet jsem neznal, ISIS taky ne.

RZA se v Ghost Dog (nej film) dokonce objevil - je to ten cernoch v maskacich s krizem co zdravi Ghost Doga.

 

Rap nejde do haje 10 let, ale uz asi 20. Pridam nejakou ukazku z roku 1988:

 

 

No, my jsme prostě hrozně dobrý a moc toho víme, tak si toho važ, takže jako takhle :D

 

Jo, ta scéna je výborná, jedna z těch, u kterých jsem se musel rozhodovat, jestli je závažná nebo se budu smát. Jsem magor, tak jsem se smál :)

 

 

A když už jsme u toho, to by mě zajímalo, kterej idiůtek určil, že je to " nejslavnější " scéna. To jako proto, že je tam RZA? Hm... Pro mě je absolutní to cvičení šermu na střeše, u toho jsem hotovej, mít kalhotky, asi zvlhnu. Ta čistota, grácie a oddanost mezi ptačíma hovnama na střeše špinavýho baráku ... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

nejvtipnejsi jsou ti idioti na youtube v komentech, co pisou jak poslouchaji "hip-hop" a prej ze tohle je sranec. maximalne tak slyseli nejakou 50cent buznu z radia nebo z MTV a maji drzost hodnotit neco, co ma z cesky sceny jako neco z mala nejakou hodnotu, z myho pohledu jedna nejuprimnejsich desek a zaroven textarska spicka. bez ohledu na jeho politicky nazory, na zvukovou nebo instrumentalni kvalitu, bez ohledu na to jak je ta deska tezka na poslech, Bonus je borec a lidi jsou ignoranti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

nejvtipnejsi jsou ti idioti na youtube v komentech, co pisou jak poslouchaji "hip-hop" a prej ze tohle je sranec. maximalne tak slyseli nejakou 50cent buznu z radia nebo z MTV a maji drzost hodnotit neco, co ma z cesky sceny jako neco z mala nejakou hodnotu, z myho pohledu jedna nejuprimnejsich desek a zaroven textarska spicka. bez ohledu na jeho politicky nazory, na zvukovou nebo instrumentalni kvalitu, bez ohledu na to jak je ta deska tezka na poslech, Bonus je borec a lidi jsou ignoranti

Čéče, hodně dobrý. Docela se divím, že je to  " těžký na poslech ", mě to teda baví jak sfiň. A vcelku bez překvápka, ten klučina se motá vokolo Sporto, Silver Rocket rec. lidí. Hodně osobní, hodně dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...