Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Za tohle se velice omlouvám a doporučuju to pouštět beze zvuku. Jen bych se chtěl zeptat jestli sem se splet moc, když sem tvrdil, že ten tank vzadu je jen lepenková krabice.

Přiznej se, že se ti to líbí :) Minimálně ty teenky vrtící prdelkama :Smile_trollface-3:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznej se, že se ti to líbí :) Minimálně ty teenky vrtící prdelkama :Smile_trollface-3:

Ale tak jó. A sou i skupiny, kde je jich víc. Jenže tady je až moc růžový a já stále nezvládám to, že tady je těch holek pět (někdy i víc) snažej se jen tancovat a zpívat (a ten zpěv se dobarvuje přes počítač, jednou sem je slyšel normálně mluvit... to by byl zpěv děs) a co tam musí bejt za počet těch lidí co vymejšlej hudbu a nejsou vidět. a pak tu máme Olympiky co si to dávali ve čtyřech. A daleko líp xD

Tak urcite im ziadny zberatel nedal svoj tank aby ho takto zmastili iba k voli klipu... SI pis ze to je maketa :D Ale z kartonu asi nie videl bysom to na nieco zlozitejsie ked to dokonca toci vezou :D Este ze je rano a mam vypnute zvuky....

Sou to asiati. V Japonsku je oblíbená zpěvačka, která neexistuje. Je to jenom počítačem promítanej hologram. Co je proti tomu zmatlanej tank.Na to aby to točilo věží ti stačí nějakej motor z Merkura xD

No a mě připadá, že je "papírovej", sice točí věží, ale houpá se do rytmu když na něm ta dívčina skáče (3:28 cca)

 

Fakt? Tak to si dobrej. Já to až takhle dlouho neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT - no taaaak, to bys pro mne opravdu žádnej tip nenašel? Prosím, prosím, prstíčkem hrabu...

 

:D Sorry som necital toto vlakno davno. Mam jednu pesnicku este som sice neskumal co hraju dalej ale ten zaciatok sa mi velmi paci. Sice je to dost tvrde na mna kim sa to dostane na refren ale nevadi, super do posilky. 

 

BNS pocuvam uz dlho ale na chut tejto pesnicke som sa dostal az nedavno. Vzdy sa tesim ako male decko na ten zaciatok lebo to zacina uplne nevinne ako Nejake Guns and Roses ale v 12 sekunde ako nabiehaju tie gitary je hned jasne ze to bude divocina to  po ceste do skoly pri tom zadrzujem az dych :D Samozrejme od nich je este vyborna pesnicka My World a pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...