Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Snad najlepsia ceska pesnicka com za posledny cas pocul, prekonava ju asi iba par hitov od Kabatu. A k tematu hore, aj mne sa zda 90% komercnej hudby sracky. Prilis sa kladie dôraz na text. Kamarati co pocuvaju rap,hip,hop a pod mi hovoria pocuvaj ten text a priznavam ze niektore texty su dobre aj ked si tam vsedci **** do huby ale mne text proste nestaci pre mna je majoritnou zlozkou dobrej pesnicky ta muzika. Paci sa mi ked si mozem predstavovat ako ten gitarista prsti ten prazec len aby vyludi genialne solo ako ten bubenik synchronizuje vsetky koncatiny aby nebol pozadu. Najviac ma dostavaju do kolien jednoduche gitarove casti a klavir a este mozno gajdy(myslim ten hudobny nastroj nie ten zensky aj ked tie mam tier rad :D). Osobne si myslim ze dobra pesnicka by bola dobra aj keby nemam text, staci samotne vyjadrenie emocie pomocou zvuku ked to tak mam napisat. Polopatisticky mam rad ked ma chyti za srdce muzika a nie text. Rap a hip-hop ma sem tam text a hudbu ziadnu, POP ziadny text a ziadnu hudbu, DNG techno a tieto srandy co nerozlisujem je par dobrych kedy ten DJ vytvoril zaujimavy efekt ale pravidelne a xtremne stereotypne bum, bum, bum neznasam, vzdy si robim srandu ked pretocim nejaku takuto pesnicku o 5 min a ono tam buchoce furt to iste akurat sa k tomu pridal dalsi efekt...... Este aby som nebol jednostranny sa mi nepaci ani take moc tvrde styly metalu ako dava Talvi. Tim samozrejme nechcem napadat tvoj styl popridaval si sem nejednu dobru pesnicku ale na mna su v niektorych strasne rychle bicie co sa mi nepaci a este mi vyhovuje ked mam sajnu co spveak spieva :D Ale aby som nebol len prudic :D

http://www.youtube.com/watch?v=2LObb3PAyDQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Né, štěňátko, to je v pohodě :) Mě ani tak nejde o tu sračkózní hudbu a nesmysly v textu- ty leckdy neposlouchám ani u svých milovaných extremistů, protože i mezi nimi je spousta idiotů, akorát dělají hudbu lahodící mému sluchu... Vadí mi na tom celým ta tupost, stádnost, sračky, který jsou o jediným- ukázat se, urvat svých pět minut slávy, nejlíp v nějaký show, kde vystupují lidské odpadky, viz. u nás nějakou tu vilu a hlavně PRODAT, PRODAT, PRODAT. Žer, pojídej, kupuj , konzumuj a přemýšlení nech na nás, my ti řeknem, co je dobrý. Nejsem žádnej anarchista nebo hodně vlevičák :D, ale tohle prostě odmítám a nenávidím. Co se extrémní hudby týče.. já ani neznám moc lidí, kteří by ji taky poslouchali. Většina mých kamarádů to nechápe a říkají něco jako " takovej hodnej kluk a poslouchá takový brutality a zběsilosti :D "... A proto.... :Smile_blinky:

http://www.youtube.com/watch?v=52g3E3oEnzI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.youtube.com/watch?v=Xy3uLV-RVeA



poslouchát tu někdo Deftones?? tuhle jejich první desku mám od nich nejvíc nejrači :D sice tenkrát ještě neměli tak vymáklej zvuk jak na dalších deskách, ale Adrenaline na mě působí nejvíc kompaktně, bez slabších míst, bez různejch experimentálních pičovin, a hlavně už tehdy byly o třídu vejš než ostatní kapely v jejich ranku

někde jsem tu měl jejich koncert ve fullHD, hodina a půl v kuse, fakt borci, živej výkon stejně dobrej jak na deskách, bylo to i na youtube ale nemůžu to najít

Talvi DCD žeru nejvíc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Esi někdo poslouchá DEFTONES ? Já je žeru :Smile_blinky: !

Já teda nejradši White Pony LP.

 

A tohle je jedna z nejlepších písniček, co jsem kdy slyšel, písnička o lásce v autě...oužasná.

 

 

Jo tak tohle je +1 ..... Maynard James Keenan je dle mého jeden z nejlepších zpěváků (nebo spíš skladatel).... Jen škoda, že teď TOOL i A PERFECT CIRCLE jsou nečinný....

 

 

A ústřední "song" z výborného filmu...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak bych doplnil nedávno jsem viděl a to podruhé (tentokrát za střízliva) dokument o "Lemmy Kilmisterovy" doporučuji všem... Je to poslední rocková hvězda, titán, nestor a geniální skladatel a persona.... je nesmrtelný a je to Lemmy...

http://www.csfd.cz/film/290170-lemmy/

 

Poslední slova ve filmu??? Jo...

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tjn, Maynard je borec,Tool a APC byly super kapely, jen Puscifer mě furt moc nebere..

podle mě je největší hudební mág moderní doby Justin Broadrick! hlavně teda Greymachine, to je prostě rachot jak prase, fakt velký bedny a pustit to na nich, tak se vám bude klepat barák ještě dva dny. nikdy jsem nic takovýho neslyšel. má asi 10 nebo kolik projektů a každej je něčím inovativní

(sry za tu kvalitu zvuku..)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Typický případ kapely a zpěváka konkrétně, u kterého miluju tvorbu a nesnáším ho současně , protože je to neuvěřitelnej umělec a kretén dohromady.

 

 

Pro obzvláštní kretény a lidi s podivným smyslem pro humor doporučuju tohle triko pana Kvarfortha a jeho kapely :)

 

http://www.shininglegions.com/product/shining-boyfriend-girlie-t-shirt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Typický případ kapely a zpěváka, jehož tvorbu miluju a zajímá mě, protože je to neuvěřitelnej umělec a šílenec dohromady- po nahrání LP vyvrcholily jeho dlouhodobé psychické problémy a strávil 5 let v psychiatrické léčebně.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...