Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Tak copak posloucháte?

Já za sebe vidim metal, rock a punk.... Samo, že i když je třeba nějaká písnička hezká a do mého žánrového repertoáru se nehodí, tak jí taky poslouchám..

Jinak jmenovitě: Accept, AC/DC, Apocalyptica, Audioslave, Black Sabbath, Creedence Clearwater Revival (maj písničku Fortunate Son - taková ta z Vietnamu, jak byla i ve Forrestovi..) Deep Purple, DragonForce, Foghat, Gamma Ray, Guns N' Roses, Helloween, Iron Maiden, Judas Priest, Kiss, Megadeth, Metallica, Motorhead, Ozzy, Queen, Scorpions, Sex Pistols, Survivor, The Rolling Stones, ZZ Top

Z těch českých Visací Zámek, Kabát, Hárlej, Dymytry, Daniel Landa a Alkehol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

jako scout - rychlý věci od Nightwish, Helloween, Green Day a tak, prostě fofr kytara, fofr bicí. Jako artyna - rád klasiku jako Vivaldi, Mozart, Rachmaninov. Jako TD mám rád klid a soustředění, takže třeba pohodovky od U2 a AHA. Jako medium tank furt nevím a proto mi to s nima asi nejde. Heavy ještě nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako scout - rychlý věci od Nightwish, Helloween, Green Day a tak, prostě fofr kytara, fofr bicí. Jako artyna - rád klasiku jako Vivaldi, Mozart, Rachmaninov. Jako TD mám rád klid a soustředění, takže třeba pohodovky od U2 a AHA. Jako medium tank furt nevím a proto mi to s nima asi nejde. Heavy ještě nemám.

na heavy zkus Slayer, Lordy, Slipknot a Sabaton a budeš neprůstřelnej SUPRHERO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pořád nechápu, proč není větší mediální podpora českých metalových kapel. Je smutné, že v zahraničí jsou pomalu známější, jak u nás a přitom kvalitou si k nim třeba tací Kabáti nemůžou ani přičuchnout. Jako příklad Silent Stream Of Godless Elegy:

 

 

A takový malý bonus. Bílá mě strašně potěšila, že je pyšná na začátky s Arakain a spojuje je velké přátelství a jak potom mluvila i v zákulisí. Vážím si jí.

 

http://youtu.be/FUguxcP-XkM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...