Přejít na obsah

WOT - Al Fajká


Recommended Posts

toho Petersona jsem myslím ochutnal WoL si nejsem jistý. Ono když k nám na dýchánek Al Fajká jezdí pravidelně majitel etrafika.cz a vozí vzorky tak si nedej :devil:

Ahááá! Tak to pak jo. Já dostával léta od syna právě ty ročníkové edice pod stromeček, které kupoval v tom malém krámku v Hradci K., který patří prezidentovi Českého svazu dýmkařů ( název přesně nevím, nejsem členem ) ale až po létech jsem zjistil, že ta jedna plechovka vyjde tak na cca 600 až 700,-Kč :sick: . Naštěstí mi to vydrží klidně celý rok a dnes, když se mnou astma mlátí, tak i dva. Docela rád bych s tebou pokouřil a něco dobrého popil ale nevím, jak to zrealizovat. Na ty vaše dýchánky je to daleko. Nejezdíš nějak blízko Vsetína?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no máme syna přes týden na Chvalčově, ale to bych moc nezachlastal, a když jedu k bratranci do Rožnova tak také ne vždy je to pracovně a na otočku, jo kdysi měla velitelka chatu na Bystřičce, ale bylo to daleko tak se prodala. Nicméně nezoufej ono se zadaří :thumbsup:

Tak se stav jen na kafe, to se taky dá pít :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebaví vás to na publicu?

Vstupte do klanu!

Nebaví vás CW?

Najděte si klan co nehraje CW!

Jste otec od rodiny, velmi zaměstnaný člověk, spousta povinností, málo času, různé koníčky nebo nemůžete hrát pravidelně?

Najděte si FF klan!

Chcete se při hře navíc dobře bavit?

pak je tady pro vás AL Fajká!!!

A navíc v našem klanu nebudete mít problém najít parťáka na plnění misí v četách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, svět je zlej. Přišli jsme o dobrého spoluklaníka (hra ho přetala bavit) a tak sháním dobrého a loajálního bojového (časem pokud se osvědčí výkonného) důstojníka se specializací na Stronghold (ale jen šarvátky, výš než IV, zatím nepůjdeme jako FF klan si to nemůžeme dovolit). Pokud byste měli zájem a nebo věděli o někom kdo by zájem měl hlaste se na  AL Fajká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua budu muset udělat pořádek s náborovým důstojníkem.

Když sem nenapíše velitel je to hned v propadlišti dějin Smile_trollface-3.gif

Tak co lidi nechybí vám pohodový FF klan kde se nic moc neřeší, jezdí se na co je nálada, po večerech se občas dolují kostičky?

Co fakt né?

Pořád nabízíme:

  • čety v tiérech I. - X.
  • plnění osobních misí
  • Stronghold (pouze šarvátky)
  • pohodové lidi
  • kopec srandy.
  • možnost uplatnit vaše vrozené velitelské schopnosti
  • alkohol a neslušnou mluvu ve hře (alkohol samozřejmě jen zletilí a každý za své) Smile_blinky.gif
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se nám zase uvolnilo 55 místo v klanu doufám, že teď když máme dva náboráře to nebude trvat dlouho a bude nás ne 55 ale rovnou 65

jsme totiž ryzí FF klan který jezdí hlavně pro zábavu a pohodu, nic nehrotíme kromě TSka ve hře.

Takže pokud jsi tatík s dětma, ten co maká na směny, vlastník chaty, blázen se spoustou koníčků nebo nešťastník s náročnou babou budeš u nás vítán. A v každou denní dobu u nás najdeš někoho v bitvě. Ostatně přesvědčte se sami

alfajka.clanweb.eu

 

Odesláno z mého GT-N7000 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to byl rok co jsem na ofiko foru založil naše náborové vlákno. Tak jsem si dovolil tam pověsit tento text

 

Tak jsem si všiml, že to bylo včera právě rok co jsem založil náborové vlákno Al Fajká. Tehdy partičky dýmkařů čítající 24 duší kteří si založili klan proto aby měli na tanku obrázek. (prďácký klantag či něco podobného jsme vůbec neřešili)

Tímto zdravím MACHRy pozdrav putuje i do obou chlívků, držím pěsti kačerům a snad trocha obětního dýmu dojde mezi spolky banánových bojovníků a ocelové víry. Nezapoměl jsme ani na lovce, tankistický CECH a CFF.

Dnes má klan 55 členů (pravda zase máme některé jen tak dřímající, ale vše je v duchu "Pohoda klídek tabáček)

Máme za sebou zajímavý rok, přijmuli jsme na zkoušku jiný klan a zase se rozloučili. (Byli to dobří kluci a pořád jsou, zdravím AHEPJUKA, držte se), ale jejich herní zvyklosti (doba hraní a frekvence) byla trošku odlišná od té naší a tak jsme se zase rozešli.

Jasně, že občas někoho vyhodím, nesnáším nezdravou, osobní a pokřivenou nekonstruktivní kritiku dopovanou egem v oblacích a zatíženou bahnem nevychovanosti a nicotné pokory (ostatně většinou mi klan poděkuje)

Opustili nás kluci kteří se rozhodli vylepšit nevylepšitelné (totální herní pohodu rafinovaně prokládanou zupáckými prvky velení Smile_trollface-3.gif) a založili vlastní klan (zdravím Tifika a jeho CSIA, ať se daříSmile_blinky.gif

A my jsme dnes tak kde jsme, dobrá parta, technika na všechny možné styly boje, nadšení pro cokoliv. Jen ten čas je pro nás celkem limitující.

Ano jsme povětšině pánové v nejlepších letech (samo máme i mladou krev) s rodinami, dětmi ba i vnoučaty. Drtí nás pracovní povinnosti, manželky, přítelkyně, velitelky, jsme ve vleku spousty dalších koníčků (hudba, zbraně, již zmiňované dýmky, modely, motorky fotografování, chaty) a tak jsme kolikrát rádi, že se vůbec u té klávesnice slezem. Ale když se tak stane dějí se hrozné věci (samozřejmě vše v pokojných mantinelech RNG, nepozorujeme není bug, tomato warriors a vlastních chyb, ať už neúmyslných či vyvolaných démonem alkoholu, po chtěné které nás sice nectí, ale očišťují tým od dementních čet a afk skilerů)

  • suprové čety v každou denní dobu,
  • už celkem pravidelné večerní odřady (hlavně 6kové, ale troufnem si i na tiér 8)
  • a v poslední době i plnění osobních misí.

Jsou mezi námi jak rajčata tak skileři, youtubeři (či jak se to píše promiň Superkravaťáku) vše dovedně namícháno v neopakovatelném koktejlu Al Fajká

Takže pokud by vám chybělo zrovna tohle budeme se těšit na další Al Fajkáče.

A všem ostatním patří můj dík za to, že to dočetli až sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haló lidi, už jen dva kousky a bude nás rovná kopa. Tak kdo do toho jde?

 

Nebaví vás to na publicu?

Vstupte do klanu!

Nebaví vás CW?

Najděte si klan co nehraje CW!

Jste otec od rodiny, velmi zaměstnaný člověk, spousta povinností, málo času, různé koníčky nebo nemůžete hrát pravidelně?

Najděte si FF klan!

Chcete se při hře navíc dobře bavit?

pak je tady pro vás AL Fajká!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme to v kopě Smile_trollface-3.gif.

Al Fajká právě oslavila 60. člena

 

Takže jen zopakuji:

Nebaví vás to na publicu?

Vstupte do klanu!

Nebaví vás CW?

Najděte si klan co nehraje CW!

Jste otec od rodiny, velmi zaměstnaný člověk, spousta povinností, málo času, různé koníčky nebo nemůžete hrát pravidelně?

Najděte si FF klan!

Chcete se při hře navíc dobře bavit?

pak je tady pro vás AL Fajká!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím se mi nějak nedaří dokopat lidi (hlavně náboráře) aby sem občas něco napsali. Tak se budete muset spopkojit s těmi cancy ode mne.

 

Al Fajká i když má své lidi pokopě stále nabírá. Nenechte se odradit tím, že se na našich WG stránkách k nám do klanu nepřihlásíte.

U nás to totiž funguje trošku jinak. Pro úspěšný vstup do klanu musíte udělat následující:

 

1. navštívit naše forum http://alfajka.clanweb.eu/index.php
2. přečíst si pravidla klanu a fora
3. pokud souhlasíte s pravidly, zaregistrujte se a napište v příslušném threadu proč chcete hrát zrovna za náš klan a co nám můžete nabídnout.
4. očekávat pozvánku do klanu nebo doplňující otázky
5. pozvánku urychleně příjmout (platnost 24 hod)

 

A to je vše přátelé  pipe.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...