Přejít na obsah

WOT - Al Fajká


Recommended Posts

Protože jsem degradoval všechny náboráře klanu tak nabídka trvá, ale jen do chvíle kdy se rozhodnu, že už žádného náboráře ani dalšího bojovníka nepotřebujeme. Dalo by se říct, že je to jedna z posledních volných nabídek.

PS: ten thread o hraní a požívání alkoholu by se měl rozšířit i na rozhodnutí velitelů pod vlivem :Smile_trollface-3::facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebaví vás to samotné na publiku?

Chcete si při hraní mít s kým pokecat?

Bavily by vás čety a nebo týmové bitvy, ale na CW a vůbec pravidelné hraní nemáte čas?

Pak jste na nejlepší cestě do FF klanu.

Jeden takový by měl o vás zájem.

Pokud máte zájem i vy navštivte nás na našem foru NAŠEM FÓRU!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra oslaví náš klan 800 dní od svého vzniku.

Chtěl bych v tento nevýznamný den dát jednu z posledních možností pro vstup do našeho klanu.

Takže pokud sháníte klan kde se nic (kromě TSka ve hře) nehrotí, kde se hraje na pohodu, máte dnes a zítra šanci se přihlásit na našem foru

Jo podmínka +20 bohužel stále platí (velitel umožňuje po konzultaci vyjimku na +16)

http://alfajka.clanweb.eu/index.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsem degradoval všechny náboráře klanu tak nabídka trvá, ale jen do chvíle kdy se rozhodnu, že už žádného náboráře ani dalšího bojovníka nepotřebujeme. Dalo by se říct, že je to jedna z posledních volných nabídek.

PS: ten thread o hraní a požívání alkoholu by se měl rozšířit i na rozhodnutí velitelů pod vlivem :Smile_trollface-3::facepalmic:

nevahej a dopln to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože k nám občas zabloudí dušička pár dní pobyde a buď odejde nebo požádá o vyloučení, chtěl bych ještě jednou zopakovat.

Jsme AL Fajká!

Jsme svým způsobem VIP klan. Je jednoduché se stát naším členem, ale už není jednoduché zůstat a být platným členem.

Nejsme klan pro ty kdo se ženou za staty.

Jsme klan pohodových hráčů, kteří se povětšině osobně znají.

Takřka v každou denní hodinu u nás někoho najdete ve hře, ale je dost možné, že zrovna nebude mít na vás čas.

Pokud se tak ovšem stane, počítejte (až na naschvály WG) s pohodovou hrou v četě (pokud vám nevadí nadávání na BZUKy)

A když se sejde partička do 7x7 nebo se složí odřad, buďte si jisti, že takhle se jinde nepobavíte.

Jak už jsem psal dřív, oficiální nábor byl ukončen.

Opravdu mne nebaví vyhazovat ty kteří nechápou, že ve hře musejí být na TSku.

Ty kteří k nám chtějí zavádět manýry které neznáme a nechceme znát.

A je mi líto těch co odcházejí protože pohoda u nás jim nevyhovovala.

Díky za pozornost a hezké svátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, klan Al Fajká hledá nové hráče do svých řad. Jsme klan pohodových lidí hrající především pro zábavu a pro pobavení. Bereme úplně každého od začátečníků, kteří chtějí zdokonalovat své schopnosti, a něčemu novému se přiučit, tak i zkušenější hráče, kteří jsou nenároční, a stačí když si večer po náročném dnu sednou k WoT, a dají četu s pohodovýma lidma. Hrajeme čety občas, když se slezem tak 7x7. tímto náborem by jsme to chtěli trochu oživit. I když jsem napsal, že bereme každého přece jen máme nějaké podmínky přijetí.

- 20 let a více

- při hraní mít zapnuté ts3

- přispívání do klanového fóra

- přiměřene (ne) slušné chování

Pokud jsme Vás zaujali a máte zájem zaregistruj te se zde: http://alfajka.clanweb.eu/ pod jménem co používáte ve hře, a do sekce noví členové napiš te pár vět něco o sobě a proč chcete do našeho klanu. Potom Vás budu kontaktovat a přidám další instrukce. Pokud máte nějaké otázky napiš te mne zprávu na těchto stránkách. Díky za pozornost, a někdy při nějaké bitvě zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, jsme moc rádi, že nám posíláte přihlášky do klanu, ale pokud nedodržíte následující postup je to jako byste žádnou přihlášku neposlali.

 

1. navštívit naše forum

2. přečíst si informace a pravidla našeho klanu

3. zaregistrovat se na našem foru

4. v příslušném threadu napsat něco o sobě a proč chcete hrát za Al Fajká

 

teprve potom můžete obdržet pozvánku do klanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...