Přejít na obsah

WOT - Al Fajká


Recommended Posts

Haló lidi, jen taková malá poznámka na okraj pro všechny kteří chtějí do nějakého klanu.
Podívejte se kolik má ten váš vyhlídnutý klan členů.
Nás je skoro padesát a protože jsme otcové od rodin či zanepráznění studenti, popřípadě blázni do dalších aktivit málokdy se slezeme na nějakou týmovku.
Myslíte, že v klanu kde jsou 4-15 lidí to bude lepší?
U nás není problém takřka kdykoliv sehnat parťáka do čety, rozumně pokecat (věkový průměr cca 35, zajímavá povolání i koníčky) a časem i ty týmovky budou pravidelnější.
Takže neváhejte a buď se hlaste na našem foru nebo kontaktujte našeho náboráře

 

PS: pokud v malém klanu zjistíte, že některé aktiviti nedáváte, klidně se u nás přihlašte všichni Smile_blinky.gif

ale CW fakt hrávat nebudeme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebaví vás to na publicu?

Vstupte do klanu!

Nebaví vás CW?

Najděte si klan co nehraje CW!

Jste otec od rodiny, velmi zaměstnaný člověk, spousta povinností, málo času, různé koníčky nebo nemůžete hrát pravidelně?

Najděte si FF klan!

Chcete se při hře navíc dobře bavit?

pak je tady pro vás AL Fajká!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi jsme moc rádi, že se k nám hlásíte, ale kvůli takovým jako je Gretel_CZ a jemu podobní kteří po přijetí do klanu prolezou klanové forum a opustí klan jsem byl nucen zavést zkušební lhůtu. jak bude dlouhá je vyloženě individuální. Pokud se nám budete líbit stanete se plnoprávným spoluklanovníkem po pár hrách v četě či týmovce. A pokud né tak se to s vámi povleče Smile_trollface-3.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a máme dalšího tankistu dýmkaře. Nepřidají se další?

 

Nebaví vás to na publicu?

Vstupte do klanu!

Nebaví vás CW?

Najděte si klan co nehraje CW!

Jste otec od rodiny, velmi zaměstnaný člověk, spousta povinností, málo času, různé koníčky nebo nemůžete hrát pravidelně?

Najděte si FF klan!

Chcete se při hře navíc dobře bavit?

pak je tady pro vás AL Fajká!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a máme dalšího tankistu dýmkaře. Nepřidají se další?

 

Nebaví vás to na publicu?

Vstupte do klanu!

Nebaví vás CW?

Najděte si klan co nehraje CW!

Jste otec od rodiny, velmi zaměstnaný člověk, spousta povinností, málo času, různé koníčky nebo nemůžete hrát pravidelně?

Najděte si FF klan!

Chcete se při hře navíc dobře bavit?

pak je tady pro vás AL Fajká!!!

 

A navíc v našem klanu nebudete mít problém najít parťáka na plnění misí v četách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua tak mě květule promazala,takže to napíšu ještě jednou. U nás je TSko povinný (musíš být připojen když hraješ) ale pokud jezdíš solo, expíš a tak stačí když jen posloucháš v určené místnosti. Ovšem na odřady a 7x7  je to skoro nutnost i když i tady stačí poslouchat velitele takže pokud nevelíš opět bych neviděl problém. Jak říkám za zkoušku nic nedáš pokud ti to nebude vyhovovat odejdeš pokud to nebude vyhovovat nám upozorníme Tě abys odešel. Takže mazej na náše foru a zaregistruj se ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou to zopakuju

pro přijetí do našeho klanu je potřeba postupovat podle následujícího schématu:

1. navštívit naše forum http://alfajka.clanweb.eu/index.php
2. přečíst si pravidla klanu a fora
3. pokud souhlasíte s pravidly, zaregistrujte se a napište v příslušném threadu proč chcete hrát zrovna za náš klan a co nám můžete nabídnout.
4. očekávat pozvánku do klanu nebo doplňující otázky
5. pozvánku urychleně příjmout (platnost 24 hod)

 

NEPOSÍLEJTE NÁM ROVNOU PŔIHLÁŚKY DO KLANU, JSOU AUTOMATICKY MAZÁNY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, fajku mám, mám tabák, který jsi možná ještě ani neviděl, natož pak kouřil ( rád se podělím, kouřit a chlastat by člověk sám neměl, né, že by to nebylo fajn ale ve dvou je to lepší ). Ale nemám klan, kde se nic nemusí a jen se hraje. NIHIL je pro Wot ideální ale ten už nehraju. Nemáš odnož té Fajky pro War Thunder?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že sháníš toho padesátého už po několikáté, tak to asi bude dost riziková pozice. Jestli se vám tam ty padesátý ve Fajká neztrácej? Nejsem Chuck Norris, abych se pouštěl do takhle rizikových podniků. Se tam přihlásím a už o mě nikdo nikdy neuslyší. A Drakouš tady zase bude lákat ubohý tankány na padesátý místo. Já tam zatím ve sklepě na řetězu budu úpět  :Smile_trollface:  :Smile_trollface:  :Smile_trollface:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No abych pravdu řekl Kanáre kouřil jsem už lecos a přesto věřím, že máš něco co neznám :Smile_blinky:  myslím, že pár kluků od nás (omladina +16) WT občas paří, ale klan tam nemáme.NIHIL Ti závidím je to dobrej klan, ale tam by od nás vzali možná dva, jinak se jen tak šmrdolíme na tom okresním přeboru, přesto se občas povedou slušný čety TADY nebo TADY (všiměte si tý mršky Heromana nenápadej, ale pomůže)

ODMĚNA? No možná slíbím, že nebude úpět ve sklepě v řetězech :devil:

A riziková ta pozice je, je to přelom mezi pravidelnýma šarvátkama a občasnýma (aspoň mi to tak přijde) Ale je to hlavně tím, že spousta nevyzrálých jedinců prostě neobstojí v tak pohodovém a VIP klanu a odcházejí potupně buď do houští a nebo zakládají další klany ve snaze zlepšit nezlepšitelné :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve WT je všechno jinak a kdo tomu propadne, tak návyky ( mimochodem pěkně blbé návyky ale nutné ) z WoT musí zapomenout. Takže nějakou kvalitu hráče bych vůbec neřešil. Kdo se nedokáže naučit odhadovat vzdálenosti a tím pádem dobře střílet, tak ten je pro WT totálně marný. Pak už jen znalost map, což je pro jejich rozlehlost téměř nemožné ale o to větší výhoda.

 

Ten tabák je konkréně W-O-LARSEN edice 2013 a nebo PETERSON Special 2013 Reserve. Asi už to bude trochu vyčuchlé ale kapka rumu to srovná :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...