Přejít na obsah

WOT - Al Fajká


Recommended Posts

logo.png

Al Fajká _AF_
 
velitel:            bigdragonAF
náborář:        Noum3n
diplomat:       Gotrek_z_Agary, 1145, feflo
web:              http://alfajka.clanweb.eu
komunikace: TS3
 
Al Fajká je klan pohodových lidí (původně dýmkaři a rodinní příslušníci) hrající především pro zábavu a pro pobavení. Bereme úplně každého od začátečníků, kteří chtějí zdokonalovat své schopnosti, a něčemu novému se přiučit, po zkušenější hráče, kterým stačí když si po náročném dnu sednou k WoT, a zahrají si s pohodovými lidmi.
Hrajeme čety, občas když se slezem tak 7x7. Pokud se najde dostatek nováčků budeme pokračovat v započatém opevnění.
I když uvádíme, že bereme každého, přece jen máme nějaké podmínky přijetí.
- 20 let a více
- při hraní mít zapnuté ts3
- přispívání do klanového fóra
- přiměřene (ne) slušné chování
Pokud jsme Vás zaujali a máte zájem, zaregistrujte se na http://alfajka.clanweb.eu pod nickem co používáte ve hře, do sekce noví členové napište pár vět něco o sobě a proč chcete do našeho klanu. Potom se vám ozveme s dalšími instrukcemi.
Pokud máte nějaké dotazy oslovte našeho náborového důstojníka. Díky za pozornost a někdy při nějaké bitvě nashledanou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Draku, koukal jsem na skladbu týmu, asi nehledíte nijak moc na výkonnost hráče. Já vím, že prvním předpokladem je, aby byl hráč pohodář. Ale všechno má své meze a s oranžovákama nebo žluťákama se docela dost špatně hraje. jsem nyní bez klanu a teď přemýšlím co by. Jestli si založit vlastní, nebo jít někam. A zatím t vypadá, že mohu jít tak leda do ......  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím tankistov,

v Al Fajká som už cca. dva týždne a paráda, chalani majú trpezlivosť aj s takým expertom ako ja  čoho najväčším dôkazom je pojazdenie môjho TS (už som chcel rozkúsať klávesnicu).

 

Po 9k sólo hier na publiku som objavil novu dimenziu hry - čaty v pohodovej atmoške.

 

Bigdragon-e  dík za založenie super klanu a dík aj tunajšiemu fóru WoT, kde som našiel mega žitočné informácie a našiel super klan.

 

Majte sa Lubos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a je to tady, doba je zlá a situace vyžaduje řešení. Po včerejších tristních výsledcích 7x7 kdy jsme prohráli co se dalo (v podstatě s kýmkoliv) jsem se rozhodl, že musím zlanařit polního velitele i kdyby to nebyl pohodář (no co vyhodit ho můžu vždycky) :Smile_trollface-3:  Takže pánové (i dámy, tohle je mi šumák) Jestli jste zapálený tankista, máte v garáži aspoň jeden tank od každého tiéru, máte za sebou něco kolem 10 000 bitev z nich alespoň 2 000 v rotách či CW, znáte mapy a alespoň trochu jste se motali kolem velení, WR > 50%. a WN7 >1350 a troufáte si ukočírovat partičku bláznů kteří si myslí, že to umí hrat i když tomu jejich staty neodpovídají, pak jste právě ti koho Al Fajká potřebuje.

63ea8f551067060a8b987dc2b681f969.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...