Jump to content

Recommended Posts

logo.png

Al Fajká _AF_

velitel:            bigdragonAF
náborář:        Noum3n
diplomat:       Gotrek_z_Agary, 1145, feflo
web:              http://alfajka.clanweb.eu
komunikace: TS3

Al Fajká je klan pohodových lidí (původně dýmkaři a rodinní příslušníci) hrající především pro zábavu a pro pobavení. Bereme úplně každého od začátečníků, kteří chtějí zdokonalovat své schopnosti, a něčemu novému se přiučit, po zkušenější hráče, kterým stačí když si po náročném dnu sednou k WoT, a zahrají si s pohodovými lidmi.
Hrajeme čety, občas když se slezem tak 7x7. Pokud se najde dostatek nováčků budeme pokračovat v započatém opevnění.
I když uvádíme, že bereme každého, přece jen máme nějaké podmínky přijetí.
- 20 let a více
- při hraní mít zapnuté ts3
- přispívání do klanového fóra
- přiměřene (ne) slušné chování
Pokud jsme Vás zaujali a máte zájem, zaregistrujte se na http://alfajka.clanweb.eu pod nickem co používáte ve hře, do sekce noví členové napište pár vět něco o sobě a proč chcete do našeho klanu. Potom se vám ozveme s dalšími instrukcemi.
Pokud máte nějaké dotazy oslovte našeho náborového důstojníka. Díky za pozornost a někdy při nějaké bitvě nashledanou.

Draku, koukal jsem na skladbu týmu, asi nehledíte nijak moc na výkonnost hráče. Já vím, že prvním předpokladem je, aby byl hráč pohodář. Ale všechno má své meze a s oranžovákama nebo žluťákama se docela dost špatně hraje. jsem nyní bez klanu a teď přemýšlím co by. Jestli si založit vlastní, nebo jít někam. A zatím t vypadá, že mohu jít tak leda do ......  :biggrin:

Zdravím tankistov,

v Al Fajká som už cca. dva týždne a paráda, chalani majú trpezlivosť aj s takým expertom ako ja  čoho najväčším dôkazom je pojazdenie môjho TS (už som chcel rozkúsať klávesnicu).

Po 9k sólo hier na publiku som objavil novu dimenziu hry - čaty v pohodovej atmoške.

Bigdragon-e  dík za založenie super klanu a dík aj tunajšiemu fóru WoT, kde som našiel mega žitočné informácie a našiel super klan.

Majte sa Lubos.

Tak a je to tady, doba je zlá a situace vyžaduje řešení. Po včerejších tristních výsledcích 7x7 kdy jsme prohráli co se dalo (v podstatě s kýmkoliv) jsem se rozhodl, že musím zlanařit polního velitele i kdyby to nebyl pohodář (no co vyhodit ho můžu vždycky) :Smile_trollface-3:  Takže pánové (i dámy, tohle je mi šumák) Jestli jste zapálený tankista, máte v garáži aspoň jeden tank od každého tiéru, máte za sebou něco kolem 10 000 bitev z nich alespoň 2 000 v rotách či CW, znáte mapy a alespoň trochu jste se motali kolem velení, WR > 50%. a WN7 >1350 a troufáte si ukočírovat partičku bláznů kteří si myslí, že to umí hrat i když tomu jejich staty neodpovídají, pak jste právě ti koho Al Fajká potřebuje.

63ea8f551067060a8b987dc2b681f969.jpg