Přejít na obsah

3 faily ktere me zklamaly


rodier

Recommended Posts

Hratelnost simulátoru a hratelnost arkády, to je asi jako hratelnost šachů a hratelnost Člověče nezlob se.... :lol: . Oboje má určitě skvělou hratelnost ale je tu malinkatý rozdíl, že? :thumbsup:

Co se týká ovládání a orientace v menu hry, tak to je vyloženě věc zvyku. První sekání s WT mi připadalo, že se v tom nikdy nevyznám. Jenže ta hra má také simulátor a těch možností nastavení kdečeho je takové množství, že to nejde zvládnout za hodinu a nebo dokonce za pár minut, jako ve WoT. Kdo chce jenom blbnout v arkádě a nic jiného ho nezajímá, tak prostě nemusí nic řešit. O propracovanosti těch dvou her se také nemá smysl bavit protože jak je propracované ovládání žebřiňáku a jak je propracované ovládání vysokozdvižného vozíku ? Tím jsem nechtěl navodit dojem, že WoT je nějaká méněcenná hra. Je prostě jednodušší co se týká všeho toho okolo.

 

ale porovnává se arkáda WT vs arkáda WoT a v tom je WoT lepší, hladší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez urážky. Asi si raději zahraješ Člověče nezlob se než šachy, že? Takže tvůj soud je neobjektivní protože tě to nebaví = je to horší.

Šachy mám rád, ale nikdy s u nich nepobaví a nezasmějí čtyři hráči tak jako u člověče nezlob se.   A o tom to je. Simulátor je pro úzkou skupinu znalců, ne pro pobavení širokých mas. V tom WT jsem taky hrál arkádu, ten simulátor mně prostě nebavil. A ta arkáda u WoT je pro mně lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šachy mám rád, ale nikdy s u nich nepobaví a nezasmějí čtyři hráči tak jako u člověče nezlob se.   A o tom to je. Simulátor je pro úzkou skupinu znalců, ne pro pobavení širokých mas. V tom WT jsem taky hrál arkádu, ten simulátor mně prostě nebavil. A ta arkáda u WoT je pro mně lepší.

Ano! Tak je to lepší. Musíš napsat, že je něco PRO TEBE lepší ale nikoliv, že je to lepší. To je zásadní rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale porovnává se arkáda WT vs arkáda WoT a v tom je WoT lepší, hladší...

Blbě jsem se asi vyjádřil, že to z toho není hned poznat. Jde o to, že ve hře nelze udělat troje ovládání a troje menu a proto je to tak komplikované. Nicméně to Gaijin fakt dodrbal a šlo by to jednodušeji a intuitivněji. Možná se báli aby to nevypadalo jako u WoT ale to je právě ten problém, že takto jednoduše musí vypadat skoro jakékoliv menu a nejen u hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dotaz, prosím..

Koupil jsem JPN křižník Aoba, který disponuje 3 průzkumnými letadly.

Mám zatím za sebou první bitvu a všiml jsem si, že mimo tlačítka pro vypuštění letadla (T), je tam ještě tlačítko Z (silueta letadla v zaměřovači). Zkusmo jsem ji zmáčkl a začalo to odpočítávat.

Mohl by mi někdo osvětlit jeho funkci?

Děkuji.

 

Edit: Pravděpodobně se jedná o dočasné vylepšení AA obrany .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...