Přejít na obsah

2 parťáci na Maus platoon


the_Mystic {ST-1}

Recommended Posts

Obdivuji každého, kdo s tím pomalým peklem chce hrát. A to nemyslím ironicky. Zásobarná hp pro 10 TD a arty....

Snad nejvíc by mě štval ten kanon....Maus je ve hře od začátku a dřív stačil...ale teď? Pene na nové prasátka bez goldů tragické a dmg taky....

Ve městě při natočení nějakou práci udělá,ale já bych na něj nervy neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obdivuji každého, kdo s tím pomalým peklem chce hrát. A to nemyslím ironicky. Zásobarná hp pro 10 TD a arty....

Snad nejvíc by mě štval ten kanon....Maus je ve hře od začátku a dřív stačil...ale teď? Pene na nové prasátka bez goldů tragické a dmg taky....

Ve městě při natočení nějakou práci udělá,ale já bych na něj nervy neměl.

Pokud to neumíš tak je to jasný ale Maus je opravdu zabijácký stroj co něco dokáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obdivuji každého, kdo s tím pomalým peklem chce hrát. A to nemyslím ironicky. Zásobarná hp pro 10 TD a arty....

Snad nejvíc by mě štval ten kanon....Maus je ve hře od začátku a dřív stačil...ale teď? Pene na nové prasátka bez goldů tragické a dmg taky....

Ve městě při natočení nějakou práci udělá,ale já bych na něj nervy neměl.

IS-7 má vlastně stejný dělo a taky jde zahrát. Maus má výhodu, že víc vydrží (podvozek), takže se s ním taky musí dát bez arty solidně zahrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obdivuji každého, kdo s tím pomalým peklem chce hrát. A to nemyslím ironicky. Zásobarná hp pro 10 TD a arty....

Snad nejvíc by mě štval ten kanon....Maus je ve hře od začátku a dřív stačil...ale teď? Pene na nové prasátka bez goldů tragické a dmg taky....

Ve městě při natočení nějakou práci udělá,ale já bych na něj nervy neměl.

Nezbývá než souhlasit. Ten tank je hrozně závislý na týmu ( což je sebevražda ), dingnu co třetí ránu, když chci prostřelit, musím hodně dobře mířit. Hrozně jsem ho chtěl mít v garáži, stalo se tak. Tím to však končí. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže má bezvadnou vlastnost. Všichni se soustředí jen na něho. Často stačí těch 5 minut na to aby se zbytek týmu dostal tam, kam je potřeba. Když ho někdy vezmu provětrat, tak to tak dělám, že jedu někam, kde na sebe navážu půl enemáků a všechny jejich artyny. Četa, která má 3 Mause může zase slušně prorážet kde je jenom napadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to neumíš tak je to jasný ale Maus je opravdu zabijácký stroj co něco dokáže.

Já ti nevím....má jednu z nejhorších vlastností ve WOt...ultra pomalost. Padne jedna starana a ty jsi na druhé...lost, enemák tě spotne při přejezdu z postu na post..smrt....

Popravdě je Maus taková trofej. Když sním hraje zkušený hráč, tak na něj nebudu útočit čelně..natočí to a nazdar...pojedu na druhou stranu, vymlátím ostatní enemy a pak buď capnu nebo dorazíme  přeživší Mause....

Jako atrakce dobrý...Ale proti 10TD neškodná třešnička. I při natočení, že vždy najde místečko kde to projde....jen nesmí mít tisíc hlídačů kolem, páč trvá díky hafo hp, než ho člověk ufluše.

 

Navíc pokud umíš jakoukoliv desítku tak sní něco dokážeš....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti nevím....má jednu z nejhorších vlastností ve WOt...ultra pomalost. Padne jedna starana a ty jsi na druhé...lost, enemák tě spotne při přejezdu z postu na post..smrt....

Popravdě je Maus taková trofej. Když sním hraje zkušený hráč, tak na něj nebudu útočit čelně..natočí to a nazdar...pojedu na druhou stranu, vymlátím ostatní enemy a pak buď capnu nebo dorazíme  přeživší Mause....

Jako atrakce dobrý...Ale proti 10TD neškodná třešnička. I při natočení, že vždy najde místečko kde to projde....jen nesmí mít tisíc hlídačů kolem, páč trvá díky hafo hp, než ho člověk ufluše.

 

Navíc pokud umíš jakoukoliv desítku tak sní něco dokážeš....

Jenže tohle na publicu většinou nefunguje. Jak se někde ukáže Maus a nebo T95, tak je marné vypisovat týmu, že to mají nechat až na konec a objet je bezpečným obloukem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl bych, ze primarni cile na publiku jsou obludy jako Foch155 a FV215b(183) ostatne je to i logicky krok, Maus a T95 jsou vetsinou nepodstatne cile a nevsiml jsem si, ze by se na publiku na tyto tanky poradaly hony ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti nevím....má jednu z nejhorších vlastností ve WOt...ultra pomalost. Padne jedna starana a ty jsi na druhé...lost, enemák tě spotne při přejezdu z postu na post..smrt....

Popravdě je Maus taková trofej. Když sním hraje zkušený hráč, tak na něj nebudu útočit čelně..natočí to a nazdar...pojedu na druhou stranu, vymlátím ostatní enemy a pak buď capnu nebo dorazíme  přeživší Mause....

Jako atrakce dobrý...Ale proti 10TD neškodná třešnička. I při natočení, že vždy najde místečko kde to projde....jen nesmí mít tisíc hlídačů kolem, páč trvá díky hafo hp, než ho člověk ufluše.

 

Navíc pokud umíš jakoukoliv desítku tak sní něco dokážeš....

Pesimista, neznalec víc ti k tomu říci nemohu. Kdyby jsi se naučil s mauzem hrát tak toto netvrdíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četa mausů mi přijde tak trochu...no jak to říct.. nudná? Než se někam dovalíte, je půlka bitvy pryč. Jak píše Waltare, T57 nebo Foch155, to jsou, IMHO, zábavnější čety.

No nemohu souhlasit vybral jsem si mause protože T57 a foch jsou píliž snadné tanky na hraní a maus? Dokáže velmi mnoho a co teprv dkyž jsou 3? Viz videa :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četa mausů mi přijde tak trochu...no jak to říct.. nudná? Než se někam dovalíte, je půlka bitvy pryč. Jak píše Waltare, T57 nebo Foch155, to jsou, IMHO, zábavnější čety.

No je fůra map kde se nikam valit nemusíš např ENSK,Himl,Perlová řeka (třeba tam bych nechtěl v té uličce mít proti sobě 3 myšáky) a ještě další mapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl bych, ze primarni cile na publiku jsou obludy jako Foch155 a FV215b(183) ostatne je to i logicky krok, Maus a T95 jsou vetsinou nepodstatne cile a nevsiml jsem si, ze by se na publiku na tyto tanky poradaly hony ...

Vem Mause a uvidíš sám.... :biggrin: . Ovšem nesmíš s ním někde kempovat ale prostě valit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pesimista, neznalec víc ti k tomu říci nemohu. Kdyby jsi se naučil s mauzem hrát tak toto netvrdíš.

Proč tak útočíš? To že nemám Mause neznamená, že nevím jak sním hrát? U této pomalé obludy to je stejně jednoduché...jde jen o dobré natočení nic víc. Si stím klidně hraj...... mě je to jedno. Ale že to je jedna z nejhorších 10 je prostě pravda. Jak není městská mapa, tak je to stroj do počtu....

S Mausem toho člověk moc nevymyslí...stejně jako  se vším co se plazí....umí to jen dingat...to musí být fakt hráč skilla aby sním uměl.....dingat :biggrin:

EDIT: a nečerti se...můj první příspěvek byl o tom, že úpřímě obdivuju ty co sním hrajou....bez ironie. A ty hned tohle....Já za to nemůžu, že je na 10 tolik lepších strojů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč tak útočíš? To že nemám Mause neznamená, že nevím jak sním hrát? U této pomalé obludy to je stejně jednoduché...jde jen o dobré natočení nic víc. Si stím klidně hraj...... mě je to jedno. Ale že to je jedna z nejhorších 10 je prostě pravda. Jak není městská mapa, tak je to stroj do počtu....

S Mausem toho člověk moc nevymyslí...stejně jako  se vším co se plazí....umí to jen dingat...to musí být fakt hráč skilla aby sním uměl.....dingat :biggrin:

EDIT: a nečerti se...můj první příspěvek byl o tom, že úpřímě obdivuju ty co sním hrajou....bez ironie. A ty hned tohle....Já za to nemůžu, že je na 10 tolik lepších strojů...

No díky ale i tak neutoč do žádného T10 tanku, každý má specifický typ hraní a to že žluťáci a další s něma neumí neznamená že jsou špatní. Naučíš se za tank a hned je lepší. Maus mě teď ve hratelnosti přeskočil IS-7 kterou jsem měl celkem rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...