Přejít na obsah

Mechwarrior Online Chlubarna


Sorrines

Recommended Posts

Dneska ráno před cestou do práce jsem toho Stalkera taky zkoušel a jako fakt respect k tomu výsledku cos postnul, já se tam s tím motám jak trotl :-) Holt jsem orientovanej a rychlejší stroje a něco co leze 47 kph je pro mě naprostý peklo :-D

tak pro me je zase utrpeni s rychliky ja nevim co snima mam delat :) 47km/h je docela sviznik :) kdyz hevika co jede 64 tak mam pocit ze mi v ty ryclosti i vlajou vlasy kdyby nejaky mel :D

Na druhou stranu nese mrte vyzbroje, a je neohrabany bez skillu si ani neprdne + nema ruky proti rychlejm je jeste marnejsi nez mechove s rukama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak Stalker mi přijde takovej support do druhý linie... Rozhodně nic s čím bych se měl pouštět do první lajny... Stalkery já s rychlíkem potkávám hrozně rád :-) Většinou jsou proti kroužení uplně zoufalí :-)

 

Jinak co dělat s light mechem - to je jednoduchý, nezastavovat, lítat kolem, čumět na mapu a jak je někde osamělejší pomalej kus, variantně kus zaměstnanej někým jiným, tak hup na něj :-) Chce to trošku cviku, ale není to zas takovej děs :-)

 

Jsem zvědavej, jestli na master levelu se fakt doublujou elite bonusy, to by mohl Jenner lítat po mapě 175 km/h, to by teprv byl vítr ve vlasech a ne nějakejch 64 :-D

 

P.S:  Jseš si jistej, že chlubící thread je při počtu nás pár osamělejch vlků, co to hrajou, nutnost? Já jen, že to bude štěpit debatu a nevím, jestli tam těch výsledků bylo zas tolik, aby bylo nutný kvůli tomu dělat extra thread? :-) Nebude to zbytečně "drobit"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj hele netusim stranky ted nejedou a google toho moc nevygrcne, ale savior je v preklau zachrance: Speaking of which the "Savior Kill" from last update:  you get this by helping to kill an enemy mech while it is fighting one of your teammates the enemy player has gotten to the internal structure.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak konečně zase něco k pochlubení:

 

screenaza.jpg

 

screenjej.jpg

 

Ta první bitva byla sice lepší "vejvar" na kredity, které teď pilně střádám na Jmecha DD, ale ta druhá mě zase víc potěšila, protože jsem si hezky sám na konci povodil jejich Jennera, co lítal po mapě a capoval pointy... Hezky dostal do nožky a pak už to byla snadná práce :-D

 

Obě bitky s Jagermechem "A", v setupu 2xLRM15+Artemis v pazourách, 2xLLAS v torsu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...