Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Já potkal nedávno Dalíka.Já PzIV a on KV.Drželi jsme jednu stranu na Prochorovce.On dal 6killů a já 3.Potom jsem udělal idiotskou chybu a v domění,že naše strana je vyčištěná jsem se naservíroval nepřátelskýmu KV na stříbrným podnose.šel jsem na ránu(munice).Díky mě jsme bitvu prohráli.Sorry Dalíku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsem hrál podruhé v životě proti Kanárovi, sedlal Mause, mapa Ensk, měl 3 killy a SteelWall, vypadalo to, že nás přejedou, ovšem jaksi se zapomněli vrátit bránit základnu, takže jsme vyhráli, přestože naše T10 a T9 už byly dávno pod drnem. Jen škoda, že jsem si ho všimnul až v tabulce výsledků, jinak bych ho jel v Lorraine pořádně prohnat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lama tým, jako u mě běžně. Přece nebudu s Mausem hlídat základnu. Bylo mi jasné hned, že to projedeme protože u vás to bylo samé medko a na publicu se nikdo na bázi bránit nevrací. Kdybych tam zůstal, tak jsem zdechnul. Takto jsem si alespoň vydělal na bitvu a uhradil si opravy a munici. Pokud si to dobře vybavuju, tak jsme měli minimálně 4 tanky, které by se v pohodě vrátili ale proč, že? :Smile_amazed: přece bude další bitva, tak co se honit.... :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem viděl na mapě, jak jsou všeci rozlezení po celé ploše a doma nikdo, tak jsem si několikráte říkal, že se vrátím ale nakonec ve mě zvítězil reálný přístup. Když je tým blbec,tak si lost zaslouží a já musím být alespoň šulnul a neprodělat..... :Smile_teethhappy: . Přece se s medkem nic jiného dělat nedá, takže jste udělali to co bylo správné, takže jste si výhru zasloužili. Ti naši blbečkové se neumí koukat na minimapu a sledovat kdo na mapě zůstal a proto jsme to museli prohrát. WoT vyžaduje mozek i když to vypadá, že je to tam samý blb..... :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec si tě nepamatuju. S čím jsi to do mě střílel? Předpokládám, že s IS-4 a nebo s jinou IS, ne? Ty když potkám, tak jsem jasný. Aby taky ne, když mám T34 v základě a ani ji nehodlám vylepšovat. U tohoto tanku je to snad jeden z nejhorších expů. V základě je nepoužitelná proti stejným a vyšším tierům a dát asi 34k za motor, 24k za věž + 60k za dělo, to je děs, když na T30 potřebuješ asi 190k !!! :Smile_sceptic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha/! To si asi pamatuju, vůbec jsem nic neviděl, pásy dole, takže klasika pro US HT tank. Nejde dělat nic........... :Smile_confused: Já měl sice top tank ale je ve stocku ale i kdyby nebyl, tak když nevíš odkud to lítá a nejde ani zmizet protože pásy nenahodíš za 3 sekundy amezi tím je máš dole zas, tak je to jasné. Ovšem teď jsem měl neskutečnou kliku!!! Hrajeme Ensk a koukám a kdoto je se mnou v týmu? Hanouja!!! Bitva se móc povedla protože to byl takový šrumec, že jsem s Lowem nestačil zaměřovat a střílel jen s polovičním zaměřením. Už dlouho jsem nezažil aby každý jezdil po mapě jak o život a střílel jak o Silvestru. Prostě parádní fofr. Vyhráli jsme! Já dal tuším 4 kousky a Hanouja asi taky. Jenže to by neb ylo všechno. Další bitva na Opatství a se mnopu v týmu Wolfram.... :Smile_teethhappy: . Vedli jsme o 4 tanky ale když jsem se dohrabal k jejich bázi, tak tam stály 2 IS-4 a ty se s Lowem dávají moc pomalu. Než jsem je ozobal po těch 250 -300HPéčkách, tak, že jedna zdechla a druhá měla jen 7%, tak jsem byl na ránu a zdechnul taky. S týmu zůstal jenom někde zašitý Typ59 a tak jsme to projeli. škoda to není protože to byla hezká bitva a mě to hodilo 101 000 kreditů a 3 killy, takže dobré i tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera mi náhodný los přiřadil do teamu Kanára :). A víte co? Bitvu předtím s ním (také náhodou) hrál hanouja. Koukal jsem a zrovna bylo připojeno cca 71.000 lidí. To je dobrá náhoda, ne? :). Na to, že to hrajem oba od začátku a relativně často, jsme se potkali v bitvě po prvé. S hanoujou už minimálně po druhé.

Jo a asi dvě bitvi před tím jsem měl v teamu thebigrolfa (nebo jak se to píše :) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak my jsem včera v četě narazili na CZ_karlos007 jel z M4, my měli s KT a 2 ferdy a zrovna jsme jeli počítanou a proti sáli další 3 z klanu, nakonec sme to my vyhráli sice o chlup, ale vyhráli, Karlos celkem slušně na konci spotoval z kopce na dolech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Včera navečer jsem potkal v týmu na Karélii na Paramela a Thebigrolfa. Jeli v četě, Obj. 704 a AMX 50 120.

 

Já měl Lorry, moje třetí hra s ní.

 

Všichni jsme jeli do toho kaňonu, já s Paramel a jeho těžkou AMX na kopec. Bohužel jsem chytil cestou jednu od T34 a nahoře zase jednu ránu od Hummla, ale dvakrát jsem trefil AMX 13 90, usmažil IS a načnul na 19% Typa.

 

Určitě střílel i Paramel, byl to chaos, Bylo toho tam hodně. skoro všichni nepřátelé v čele s jejich dvěma T34 se tam postavili. Zhynuli jsme tam s Paramelem hrdinským smrtem, ale to už byl stav cca 7:3. Naši rushovali uspěšně druhou sranu mapy, když začal úřadovat Thebigrolf s Objektem a kaňon s podporou týmu vyčistil.

 

Dobrá hra. :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdeněk: To si přesně pamatuju. Jsem zas nadával jak špaček :Smile_veryhappy: Ale Rolfik mě nakonec pobavil svym výstupem, takže dobrý. Byla to jedna z posledních bitev před odchodem spát. Jel jsem pomoct nahoru, bohužel ale pomalu, protože mě "netradičně" na startu zablokoval blb, co prostě musel projet přede mnou na střed a ubral si 130 HP. Pak jsem jel na "kruháč", cestou jsem dostal od T34, vyjel jsem nahoru, tam jsem tuším někoho sundal, ale potom po mně vyjela plná KV5 a když jsem couval, dostával jsem do zad od 2 T34. Rozdal jsem co šlo a padl.. Já totiž musim umřít, abychom vyhráli :Smile_veryhappy: Žes ani nepozdravil. Já moc nekoukam kdo hraje, soustředim se na hru :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...