Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

V noci jsem potkal Wolframa.Měl jsem od kamaráda půjčenou E75,abych lépe pochopil úlohu těžkých tanku v bitvě.Musím říci,že heavy bez řádné podpory medek je jak nahý.Na druhou stranu 128mm kanon je naprosto ultimátní.Musím trochu upravit taktiku s Pantherem II.

Tento příspěvek jsem psal s kamarádova komplu a omylem jsem se nepřehlásil.MedařCZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zas potkal vrahouna. Nikoho nepotkám a vrahouna furt. Proč pořád potkávám v noci vrahouna? :)

Jo a menší perla. Hraju občas četu se synovcem (je mu 14). On někam musel odběhnout, tak že dám zatim sám. No ale ono se mu to zrušilo a tak šel hned dát taky bitvu sám. Asi tušíte. Hodilo nás to k sobě :D a ještě do stejnýho teamu. I bez čety :))

:) ze se neohlasite... ja na ten list vetsinou moc necumim... behem loadingu sem tady na foru nebo nekde na netu a behem bitvy uz to moc nestiham sledovat, navic pouzivam OTM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě řečeno já to tady ani moc nečtu. Nepovažuju to za tak důležitý téma, ale pokud to chce zakladatel tématu promazat, tak mu to promažu. To je moje práce. Nebo ne? Myslím, že když si někdo někde pokecá v tématu, kam to nepatří, tak si pokecal a tím to hasne, ne? Účel to splnilo, tak proč takové příspěvky nesmazat? Jedinej důvod proč by to chtěl někdo zachovat je dětinský hon za počtem postů. Nebo z jakého jiného důvodu?

Edit: Promazáno - odstraněna hádka o Löwe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som stretol Svejka raz este v bete ale neviem co mal :D A potom asi pred pol rokov co sedel v T-25 AT a ja v ISku. Ako enemy samozrejme na Himmli. Tak z povzadila som pozoroval co spravi. Teda drzal sa vzadu ale potom ho sfúkol nas Ferda :D Potesilo ma to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som stretol Svejka raz este v bete ale neviem co mal :D A potom asi pred pol rokov co sedel v T-25 AT a ja v ISku. Ako enemy samozrejme na Himmli. Tak z povzadila som pozoroval co spravi. Teda drzal sa vzadu ale potom ho sfúkol nas Ferda :D Potesilo ma to :D

Tak to byl kolega Svejk007CZ...já ani jeden stroj co tu popisuješ nenám. Ale Ferda mě už taky sfouknul....tak tě taky potěším :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano jsem asi jedinej Satan , který vyrazí v Tetrachu namlátit zlobivejm dětem co mi pijou ve hře krev a ty pak klidně můžou volat na linku důvěry.Stejnak si pro ně zas přijdu. :Smile_teethhappy:

Asi před týdnem jsem si tě všimnul, že jsi kolega s Tetrarchem...já 5 ty 4 killy...win :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem hrál s hráčem Jakup mapu Erlenberg, v jednom týmu, měl E-75 a projeli jsme to :(.

 

A ted opět s hráčem Paullus, mám na vás lidičky dnes štěstí, mapu Sigfriedova linie, proti sobě a já měl kliku, vyhráli jsme :Smile-tongue: .

A do třetice jsem nastoupil proti Juliu Fučíkovi na Redshire, sice mně ve škole učili že byl popraven, ale WW2 asi přežil :Smile_amazed: .

Upraveno uživatelem Frego
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem 2x potkal hráče s nickem Gnatak. Jednou jsme hráli spolu a Gnatak měl Jgpanthera a já PzIII/IV. V další bitvě jsme stáli proti sobě. Měl jsem opět PzIII/IV a Gnatak měl T25 (TD). Podařilo se mi Gnataka dokonce zničit v jejich základně. Díky velkému štěstí nepřátelský tým však vyhrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Útesy , teď květule v četě 3x E75 proti nám, co dodat, už při odpočtu člověk podle chatu vidí lost...měli asi 6 killů .... byla to dnes moje nejhorší hra...jak sme kapali jeden po druhým, pořád v chatu noobs atd....ale hlídal sem dole s T28 jejich top IS7 a Jgtigera......JT sem zničil a IS7 měla 20%...při nabíjení abych ji alespoň dorazil mě smahli artyny jako předposledního....krásný ukončení herního dne :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Útesy , teď květule v četě 3x E75 proti nám, co dodat, už při odpočtu člověk podle chatu vidí lost...měli asi 6 killů .... byla to dnes moje nejhorší hra...jak sme kapali jeden po druhým, pořád v chatu noobs atd....ale hlídal sem dole s T28 jejich top IS7 a Jgtigera......JT sem zničil a IS7 měla 20%...při nabíjení abych ji alespoň dorazil mě smahli artyny jako předposledního....krásný ukončení herního dne :/

 

Jo, předevčírem jsem tuhle četu s celebritou taky potkal :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...