Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Včera jsem potkal na opatství Tesiho v E-50 . Pokousal mě solidně, poslední ranou mě dingnul, ale enemáci dílo dokončili. Nakonec Win, ale přestřelka pěkná ;)

možná že sem tě cinkl, ale nakonec sem tě dorazil já, tomu sem nemohl odolat :-D , zarakvil bych i kamaráda, nebejt toho focha co na mě nechali najet ... ale jinak přestřelka pěkná, to jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná že sem tě cinkl, ale nakonec sem tě dorazil já, tomu sem nemohl odolat :-D , zarakvil bych i kamaráda, nebejt toho focha co na mě nechali najet ... ale jinak přestřelka pěkná, to jo

aha , já si říkal taková klika ten poslední ding :D , ale tak jsi mě přece jen zaříznul ty :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Skoro pouze desítky, za 2 minuty půlka týmu mrtvá, stažení do zálohy, načež zůstávám sám a ... jedna střela tuším ze 7 letěla ke střed, zbytek totálně na kraj, takže nic netrefeno... Obj 263... 

Epická bitva, singleplayerovky to jistěj, dost bylo wot...

nechápu co ten váš team předváděl - a podle xvm to vypadalo že to bude kempárna až na půdu, čekal sem tak 10 min bitvu, ale to co ti vaši předvedli - dyť sem si nastřílel jenom 3500 :-D víc sem neměl do čeho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Včera jsme v četě s Primergym potkali Jassona Smithe. Neměl chudák šanci, něco udělat s výsledkem, náš tým vyhrál 15:1.

Sakra a já myslel, že to nevytáhneš na světlo světa. Ale když už jsi to zmínil, tak to byla ostuda. V XP jsme byli všichni tři z čety nejlepší. Na to, že jsme hráli se sedmičkovými střeďáky proti osmičkám a devítkám, tak se ještě teď chytám za vlasy  :-( Tak neskutečnou bandu dementů jsme potom chytli ještě 3x. Njn co se dá dělat. Naprosto nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Já myslel, že když potkám dva moderátory z forka, tak to tady dají, ale asi se styděli za výsledek, byť teda vyloženě špatně nehráli. Takže jsem včera potkal waisika a Káťu ještě s nějakou Ledovou královnou. Ani jsem si jich nevšim, protože jsem u toho koukal na sport, ale všiml jsem si, že mě někdo jmenuje v chatu. Takže bitva T5 a mapa Vichřice (jedna z posledních přidaných map a taky jedna z nejhorších, protože není na ní co vymýšlet, jen prostě vyjedete kupředu a kdo je chytřejší a má víc štěstí, tak může vyhrát). Já jel v T34 a byla to má poslední hra s tímto strojem, protože jsem potřeboval posledních pár expů na MT25. Waisik a Káťa společně s tou Královnou jeli četu TD ve složení 2x T67 a Stug. No dostali na zadek, já si dal válečníka, jeden z nich mě dingl a Kátě nadával nějaký retard, kterého sejmula, že je Noob Camper  :woot:. A co jako má s T67 dělat? Jet do města a přestřelovat se tam s Chrchlem???  :cool: Ale jinak měli víc smůly, tak proto prohráli, jelikož můj tým jinak stál opravdu za starou bačkoru.  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kralovna je Kvetule... Si si myslel ze sem hodi spatnej vysledek? ;-)

Jestli sis nevšiml, my sem nijak nedáváme nic, bo těch lidí co známe je hodně. Nejde o špatnej výsledek, ale v pátek nás ani nenapadlo to sem dávat, bo jezdíme alko počítaný a bavíme se u toho dostatečně i přes porážky a špatné výsledky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli sis nevšiml, my sem nijak nedáváme nic, bo těch lidí co známe je hodně. Nejde o špatnej výsledek, ale v pátek nás ani nenapadlo to sem dávat, bo jezdíme alko počítaný a bavíme se u toho dostatečně i přes porážky a špatné výsledky ;-)

Bla bla bla. Slysel jsem neco jineho, ale u tebe jsem si na manipulaci a lhani jiz zvykl. Ale, co bylo to bylo, resit to uz nebudu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

delas si zadel kiblyku??? my jsme opravdu meli ten den dost... kdyz hrajem a pijem, tak bez prestavek, akorat tak na cigo... a ja bych to sem klidne dala, jenom az mam cas, tak uz si zase nevzpomenu, ze jsme nekoho potkali :-D 

 

Jassone, dik za "pochvalu" ale videl jsi ten tym :-/ skoda, ze mi nadaval vas cromwell bo co to bylo.... ten svitil vetsinu bitvy jen u zakladny :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Normálně si toho moc nevšímám (nestíhám), ale dnes jsem zaregistroval Georg_CZ a CZmato na Dubovém lesíku. V sedmičkové bitvě na mou M4 zbyly jen tři dorážky a to je jediné v čem se můžu srovnávat s výše uvedenou četou na topu ( Tiger I a T25/2 ) - byla to celkem snadná a rychlá výhra, hlavně jejich zásluhou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně si toho moc nevšímám (nestíhám), ale dnes jsem zaregistroval Georg_CZ a CZmato na Dubovém lesíku. V sedmičkové bitvě na mou M4 zbyly jen tři dorážky a to je jediné v čem se můžu srovnávat s výše uvedenou četou na topu ( Tiger I a T25/2 ) - byla to celkem snadná a rychlá výhra, hlavně jejich zásluhou.

A mně ten nick byl nějakej povědomej :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...