Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Ne ne.Chtěl jsem napsat,že chybělo trochu toho štěstíčka a srdíčka.Taky nás poškodil rozhodčí,špatnou stranou mapy atd. :Smile_teethhappy::Smile-angry::Smile-tongue:

Tato konkrétní bitva byla asi nejhorší,ze včerejšího dne.Jinak s kámošem v četě jsme měli Win-lost 28:4.Jezdíme v četě od minulýho týdne a je to opravdu poznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest thebestone***

No podla mna cata sa oplati skorej len za tie tanky od 7 tieru vyssie ... Lebo napriklad ked hram s kamosom za tie slabsie tieri - 6 - 5 tak nam to dava naprd losy, ze nas to da kludne k 9 a pride mi ze ovela castejsie jak ked som sam a to potom moc stats nevylepsi.

Ale tak mozna mame len my smolu ((.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podla mna cata sa oplati skorej len za tie tanky od 7 tieru vyssie ... Lebo napriklad ked hram s kamosom za tie slabsie tieri - 6 - 5 tak nam to dava naprd losy, ze nas to da kludne k 9 a pride mi ze ovela castejsie jak ked som sam a to potom moc stats nevylepsi.

Ale tak mozna mame len my smolu ((.

Ze své zkušenosti mohu říci,že v četě se daří ve všech třídách.V lehkých tierech v podstatě rozhodujeme bitvy(trocha nadsázky).Ve střední třídě jezdíme s Pz IV a slugerem a také se velmi daří.Z vysokých jezdíme PII a T44 a pokud jsme v horní půlce,tak také máme velký vliv na vývoj bitvy.Včera např uvízla bitva na mrtvým bodě,kdy na obou stranách zůstalo asi 6strojů vč.arty.Já jel capovat,kamarád bránit.Já dostal útočníka,kamarád obránce.Dali jsme celkem 7 strojů a já vydělal 34 000 stříbrných.Každej jezdíme jinou taktiku,tak zatím ladíme.Ještě pořídíme komunikaci a bude to balet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest thebestone***

Ze své zkušenosti mohu říci,že v četě se daří ve všech třídách.V lehkých tierech v podstatě rozhodujeme bitvy(trocha nadsázky).Ve střední třídě jezdíme s Pz IV a slugerem a také se velmi daří.Z vysokých jezdíme PII a T44 a pokud jsme v horní půlce,tak také máme velký vliv na vývoj bitvy.Včera např uvízla bitva na mrtvým bodě,kdy na obou stranách zůstalo asi 6strojů vč.arty.Já jel capovat,kamarád bránit.Já dostal útočníka,kamarád obránce.Dali jsme celkem 7 strojů a já vydělal 34 000 stříbrných.Každej jezdíme jinou taktiku,tak zatím ladíme.Ještě pořídíme komunikaci a bude to balet.

No mozne to je, ale ja co si pamatam tak ked sme si zobrali vsetci traja KV cka co je tier V tak nas to 8 krat z 10 dalo k absolutne silnym tierom kde vela toho neovplivnime. A ked hram sam tak to je celkom OK. Mozna mame nato proste smolu no ... ((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mozne to je, ale ja co si pamatam tak ked sme si zobrali vsetci traja KV cka co je tier V tak nas to 8 krat z 10 dalo k absolutne silnym tierom kde vela toho neovplivnime. A ked hram sam tak to je celkom OK. Mozna mame nato proste smolu no ... ((

Pokud tě to hodí v četě na spodek,tak máš pořád větší šanci něco udělat v četě,než bez ní.Taky nás to hodilo s PzIV a slugerem až na spodek a udělali jsme každý 3 killy.Samozřejmě se to pokaždé nepodaří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je tady klasika, že topiky co patřej do volnýho pokecu(nebo podobných) se házej do hydeparku.

bratři ve zbroji, mizející minimapa, napínání a oprava pásů, world of planes, atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som stretol v rybárskom prístave chlapíka s nickom 11matko11 To, čo tam predviedol bola jednoducho symfónia pre FrantíkaAMX13 90 a orchester.. Bohužiaľ mne v orchestri pripadla úloha tympanistu (raz som si udrel a dosť) Tento chlapčisko by mohol poriadať kurzy, ako sa s tým tankom má hrať.. Klobúk dole..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dal pár čet s Šeptajícím vrahem (Švejkem) a je to prostě klikař. Takové losy mívám vždy tak jeden za týden a tady hnedle 4 v řadě po sobě..... :Smile_teethhappy: . Ale i kdybychom nevyhrávali, tak ten pocit, kdy ani nemusíte nic říkat a víte kde kolega bude a co udělá, to je pohodička. Myslel jsem si, že máme odlišný pohled na hru a tím i způsob hraní ale děláme všecko stejně jak dvojčata, Dokonce i killů jsme měli + - 1 stejně za bitvu, tak nevím proč mě se ani zdaleka tak nedaří jak jemu.

Kanáre tys to rozštíp " Šeptající vrah" :Smile_teethhappy::Smile_veryhappy::Smile_teethhappy: tak to mně dostalo. Švejku máš novou přezdívku, co ty na to??? :Smile_glasses: Měl by si to objasnit foru, hlavně těm lidem, který s tebou nikdy nehráli v četě, páč ty to chápat asi nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejk má doma nějaké na můj vkus asi špatně vycvičené batolátko a tak furt do mikrofonu šeptá ale ten šepot je tak silný, že mu nerozzumím ani slovo a rve mi to uši.... :Smile_teethhappy: . Malé děti se musí naučit spinkat v místnosti, kde je normální provoz protože jinak se rodiče nemohou normálně po bytě pohybovat, pracovat, odpočívat a cokoliv dělat vždy, když děcko spinká a jak víme, tak děcko spinká furt, že?.... :Smile_teethhappy: . Pro ty, kdo by chtěli šťourat, tak to nezkoušejte, mám děti 3 a všechny jsme vychovali v bytě 2+K linka, takže to mám z vlastní zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já potkal v neděli na opatství Bobbyho6killera jel v lorrainu proti mě, no my to vyhráli, ale bobby lítal po mapě jak šlílenej sundalo ho pak naše VK4502A, ale jednu od mýho ferdy dostal taky, pak se někam ztratil a objevil se za 2 minuty na druhý půlce mapy, kde ho ale sundalo to VK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes sem hrál s hráčem Paullus ( snad z tohoto fóra ), měl IS-7, já první bitva s Ferdou. Byl to Himlhergot a vyhráli jsme :Smile-bajan2::Smile_teethhappy: . A ted jsem hrál s Vrahounem Doly, pokud to byl ten zdejší. ( a pokud byl a bude toto číst...nehrál jsi nahodou Combat Arms? a synek vrahounek? :Smile_veryhappy: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes sem hrál s hráčem Paullus ( snad z tohoto fóra ), měl IS-7, já první bitva s Ferdou. Byl to Himlhergot a vyhráli jsme :Smile-bajan2::Smile_teethhappy: . A ted jsem hrál s Vrahounem Doly, pokud to byl ten zdejší. ( a pokud byl a bude toto číst...nehrál jsi nahodou Combat Arms? a synek vrahounek? :Smile_veryhappy: )

Jo, asi to budu já. Jen jsem s IS7 chtěl odjet dvojnásobek a byla klika na město. Jinak mám s ní poslední dobou pech na publicu na arty party. Tady to šlo, na jejich bázi jen urputná T95. Ale jak píšeš, capli jsme to. Díky za podporu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...