Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

A pekne ste nás vyklepli.. bol to dobrý boj.. Sám za seba dúfam, že z toho aj ostatní zúčastnení mali podobnú zábavu ako ja.

 

Inak som dnes stretol T25AT ktorému velil Hollohlaway.. Z jedného uhla pohľadu sa obetoval úplne zbytočne(hral rovnako bezhlavo ako ja).. Ale sakramentsky týmu pomohol..

 

A nejaký francúz s nickom bobby_6killer mi dnes rozbil hračku v Himlhergote..

Dnes som kazil, čo som mohol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem hrál s WolframemCZ, na mapě Mountain Pass, dole. Měl Tigra II, jel bránit ten most přes údolí, roztřílel s ním 7 kousků, super výkon. Já jsem se mu je snažil načechrávat odspoda, z té křižovatky mezi ledo/vodopádem. Každopádně Wolfiho výkon hodný respektu a obdivu.

 

Nejdříve dost řval do chatu, protože na něj postupně vyjelo snad 3/4 týmu nepřítele, mraky enemies. Než jsem se stačil vrátit, tak byl hrdinou bitvy a se skromností sobě vlastní něco psal o tom, že hraje jako celý klan... :Smile_veryhappy:

 

Ale měl pravdu. Dobrá hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo. Tos byl ty Zdeňku? :)))))) Sakra! Mám tu teda zveřejnit ten tvůj nick??? :DD.

Abych uvedl na pravou míru to s tím klanem. Nebylo to uplně tak jak píšeš. Na začátku mi zas někdo psal, jestli nechci do klanu. Stává se mi to posl. dobou nějak často a rád na otázku : "Chceš do klanu?" odpovídám "Já jsem klan! :)". Pak už začala mašinérie střelby, tak jsem neměl čas odepisovat a po sundání 6-ti kousků jsem byl dost v rauši :) tak jsem napsal: "Říkal jsem Já jsem klan!" :). Fakt je, že to byla nádherná bitva. Nakonec je v topicu Chlubárna. 6 medajlí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo. Tos byl ty Zdeňku? :)))))) Sakra! Mám tu teda zveřejnit ten tvůj nick??? :DD.

Abych uvedl na pravou míru to s tím klanem. Nebylo to uplně tak jak píšeš. Na začátku mi zas někdo psal, jestli nechci do klanu. Stává se mi to posl. dobou nějak často a rád na otázku : "Chceš do klanu?" odpovídám "Já jsem klan! :)". Pak už začala mašinérie střelby, tak jsem neměl čas odepisovat a po sundání 6-ti kousků jsem byl dost v rauši :) tak jsem napsal: "Říkal jsem Já jsem klan!" :). Fakt je, že to byla nádherná bitva. Nakonec je v topicu Chlubárna. 6 medajlí :)

Tos k tomu nemohl hodit screen? :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo. Tos byl ty Zdeňku? :)))))) Sakra! Mám tu teda zveřejnit ten tvůj nick??? :DD.

 

Jen pěkně nech mužstvo v nejistotě. :Smile_teethhappy:

Docela mne baví, jak to některé někdy vytáčí.

Já věděl, nebo spíš hodně předpokládal, že mne dešifruješ, ale jak jsem psal mnohokrát, nikdy jsem nelhal o svých stats, můžeš se nyní sám přesvědčit.

Měl jsem Ferdu, to jsi asi poznal, předpokládám, že máš printscreen oné bitvy.

 

P.S. Aby si místní škodolibě nemysleli, v bitvě jsme si s Wolfim párkrát napsali, já se mu ozval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem bojoval s Febrikem. Ani jsem nevěděl, že se mnou hraje, až mi začal nadávat, že je zvědavý, jak to teď ukempím. Celý tým hrál celkem mizerně a tak si asi na mě vyléval vztek. Já měl totiž uplně nový tank VK4502AusfB ve štoku, takže se sotva hýbal a jen ztěžka penetroval stejný tier a na IS-7, která na mě vyjela neměl ani sebemenší šanci. Ale to mu asi bylo jedno. Důležité bylo, že jsem zůstal na bázi a snažil se alespoň střílet medka, kterých měli enemáci docela dost ale pán Febrik měl představu, že jsem měl rašovat s nimi městem a skapat hned...... :Smile_teethhappy: . Není dobré hodnotit hráče, když nevíme v čem jede. Každý to dobře znáte, jak jsou některé tanky totálně nanic, když jsou ve štoku.

P.S. Po skončení bitvy mi napsal, že si ze mě dělal *****. Což se mu povedlo páč jsem byl už vytočený jak červotoč ze starého klavíru.... :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dal pár čet s Šeptajícím vrahem (Švejkem) a je to prostě klikař. Takové losy mívám vždy tak jeden za týden a tady hnedle 4 v řadě po sobě..... :Smile_teethhappy: . Ale i kdybychom nevyhrávali, tak ten pocit, kdy ani nemusíte nic říkat a víte kde kolega bude a co udělá, to je pohodička. Myslel jsem si, že máme odlišný pohled na hru a tím i způsob hraní ale děláme všecko stejně jak dvojčata, Dokonce i killů jsme měli + - 1 stejně za bitvu, tak nevím proč mě se ani zdaleka tak nedaří jak jemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...