Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Dej si mě do přátel a když bude v plattonu místo můžem pár her dát. Tamten Švejk sem já nebyl. T29 jsem dávno prodal. A navíc tamten Švejk je obecně velice "oblíbený" .Už dvakrát si mě sním spletli jeho bývlí spoluhráči z tska. A ihned na mě zaútočili....po zjištění, že to nejsem on, se omluvili. Prý je to total magor a dokonce řeže i svou ženu....Já sním vedl po chatu spor o nick...marný a zbytečný dohadování...je to neuvěřitelný nerv co startuje po prvním našlápnutí. Docela mě mrzí, že mám stejný nick s takovám magorem...

No, já s tou četou.... Jsem dost plachej. :Smile_teethhappy: Většinou když jsem pod tlakem - že se ode mě něco očekává - jsem dost lempl a všechno kazím :Smile_teethhappy: A hrát s Tebou, to bych si musel pak ruce usekat, protože ani z daleka nedosahuju Tvých kvalit a nechtěl bych vám v četě kazit hru.... Navíc nemám TS. Ale každopádně dík za nabídku, vážím si toho a do budoucna uvidíme, fláknu si Tě tedy do přátel. A jak tak koukám, tak z 2 letého syna roste bojovník ještě lepší než Ty, že by nástupce ve WoT?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady jen pro zpestření, všimněte si u enemy teamu předposleního hráče (byl mrtvej jako první... :Smile_teethhappy: ):

10d2d0ee72963ea035a693f7e1609d58.jpg

 

A taky mi to připomíná, že je nás tady několik, komu chybí k tankovýmu esu zničit T92, tak se koukněte na naše artyny, když už jí člověk potká, tak jí ani zničit nemůže... :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvílí jsem hrál v týmu s Kanárem (BIA). Bylo to na Malinovce, dole. Já vytáhl svou M12, kvůli pětinásobku.

 

Hrál moc dobře, s Löwe, týmově, podporoval útok, vracel se bránit základnu, když tam na konci hry vjely dva Tigery P, pak jel spotoval jejich arty (kam jsem ho poslal :Smile_veryhappy: – to jsem ještě nevěděl, že je to on), komunikoval. Super.

Já měl 3 kill, o jeden zásah mi utekl Spojenec, on taky 3 kills.

Na samém konci zbyly dvě jejich M41, jely přes ty bažiny u jezera k naší základně.Myslím, že vykostil tu poslední.

Až při náhledu na konečnou tabulku jsem si všiml, že ten chlapík v Löwe je náš zdejší Kanár. Jinak bych se mu ozval :Smile_blinky:

 

Dobrá hra. Týmová, útok přes kopec, dobrá obrana, tak to mám rád. :Smile_great:

Kanár občas píše že hraje na sebe a na tým kašle. Skoro jsem mu to uvěřil.

Kecá! Hraje pro tým a výborně! :Smile-izmena:

 

 

Vítězství!

Bitva: Malinovka 23. prosince 2011 10:57:18

Vozidlo: M12

Získáno zkušeností: 5 025 (x5 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 24 183

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si zabojoval s Pepatorem na Karelii. Já s Ferdou a on s T28(pokud se nepletu). Dali jsme spolu 11killů a medajle jsme si rozdělili spravedlivě. On válečník a já útočník.Konečně mi někdo kryl záda a já mu mohl vyhánět enemy z pozašutráků. Je to hned jiná hra pokud máš k sobě myslícího spoluhráče.Počká až dojedu na enemy base aby náhodou necapli dříve a pak přijede s podporou. T59,která nám chtěla pokazit hru jsem načechral Ferdou kabinu a Pepator si dobrou mířenou připsal zaslouženého válečníka. Dík za dobrou hru !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Satane taky moc díky za hru, byla to fantazie, ale mám T25T což je hbitější mašina než T28 a dal sem snímek do chlubárny, jak sme to pěkně vymetli. Ta poslední rána do T59. kdy jí koukala jen špička věže byla náhoda jako sviňa. Ale když se daří, tak se daří :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej si mě do přátel a když bude v plattonu místo můžem pár her dát. Tamten Švejk sem já nebyl. T29 jsem dávno prodal. A navíc tamten Švejk je obecně velice "oblíbený" .Už dvakrát si mě sním spletli jeho bývlí spoluhráči z tska. A ihned na mě zaútočili....po zjištění, že to nejsem on, se omluvili. Prý je to total magor a dokonce řeže i svou ženu....Já sním vedl po chatu spor o nick...marný a zbytečný dohadování...je to neuvěřitelný nerv co startuje po prvním našlápnutí. Docela mě mrzí, že mám stejný nick s takovám magorem...

 

Od vcera je SVEJK007cz moderator tohoto fora. Mas na co tesit :D ( teda aspon ja som ho videl prvy raz ) :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem. Co vlastně znamená to 007 co si dost lidí píše k nicku? To jako agent 007?

Asi před 5 lety jsem začal pařit BF2 s nickem VonVerny, jenže pak jsem asi měsíc nemohl hrát a zapoměl jsem heslo :Smile_veryhappy: . Tak jsem musel začít od začátku. A s něčím vtipným. Švejk samotný nešel, to už někdo měl. Tak jsem tam fláknul 007 jako recesi. Prostě jen *****. Díky tomu, že jsem WOt začal hrát hodně brzy, tak jsem měl nick Švejk007 ve WOTu první. Ale kolega má tenhle nick dle jeho tvrzená asi 1000 let, tak jak zjistil že už ho ve WOTu někod má...dá si za něj CZ...."superů řešení. Prý je pro něj strašně důležitý. Tohle nechápu, když vím, že mě někdo předběhnul, tak si prostě vymyslím jiný. Koncovka CZ nic neřeší, hlavně ve WOTu není při hře vidět...a pořád si mě sním někdo plete(už mě několikrár jeho "fandové" odstřelili).

Před ukončením bety jsem se sním pokoušel dohodnout...marně. Ale co, je to jen hra..a jestli to někdo bere jinak..je mi ho líto. Už to neřeším. Jen ty team killy mě mrzí....pak se sice omluví, že se spletli, ale to už je pozdě. :Smile-izmena::Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ostatnom case ( od spustenia malych rot ) - naposledy vcera - stretavam BIGPETE a jeho druzinu z ANV coraz castejsie.

Spustenie 6 a 8 rot bol fakt prelomovy napad ako rozhybat stojate vody ! Palec hore :Smile_great:

Njn včera jsme řádili jak šarkani, za 4 hodiny asi tak jedna prohra, 20k expů na pershingovi bylo. Vím že jsme potkali kluky z BIA, marně jsme vyhlížel Kanára :) . Ty 8 roty jsou velice fajn, jen jsme nepochopil, proč je němůže hrát 15 lidí , tak jak X tier.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...