Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Dnes jsem potkal Lipferta a poté hráče cechCZ, bohužel na dobré mapě, ale jeho "člověk" v týmu byl opravdu idiot. Za to, že jsem si sám vytloukl kopec - vyhrožování smrtí a vystřílení černochů. Opravdu idiot. "fasovalebka"... Čechovi děkuji za pěknou hru, bohužel blbci jsou už i v Čechách a dělají ostudu nám !

 

c2e6ed056b402739f73b10699aa25043.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tímto se Primergymu omlouvám....musel jsem si pro něho dojet.... :devil:  pěkná bitva, ale bohužel prohra.....konečně někdo známej...lovu zdar :thumbsup:

 

 

shot_095_s.jpg

 

To od tebe nebylo hezký :biggrin: Nicméně T-54 ve stocku s LB1, takže 0 penetrace a low DMG, ale zahrál jsi to z enemáků nejlíp, to jo :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem potkal v Dubovém lesíku Golase. Jeli jsme k mostům, město padlo a on se vzorně vrátil, bránit náš cap. Trošku jsem celebritě pomohl s nepřátelským O704, který na něj zle dorážel. :Smile_Default:

Jee, to jsem si ani nevšiml...to bylo jak tam byli dva baťáci proti nám?

 

Prej celebrita :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes Gut. Já se stock KT, posvátný údolí, bez posádky, po první střele taky jedna přilítla, zapálila. Následně byla uhašena, stihl jsem probít další a hned na to přilétla druhá a plameny byly to poslední, co jsem měl tu čest vidět. Ta přeodovka hoří víc jak nádrže...donucen koupit automatický hasičák a je to lepší...dostali jsme jak malý děti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla dobrá hra.... jak jsem se T28prot. obábal tak jsem se zamiloval. Rozsekali jsme je pěkně. Háčko nerf nedostalo ...má jen víc HP. mám jště JT, který je teď baletka...Teď jsem prodal E75..nevyhovoval mi kanon na dálku, ale jinak jí patch pomohl užásně....30 na otáčení, neskutečný Harapes. I bez motoru je daleko svižnější...super stroj. Ale šel z garáže...jsem moc náročný. Tři losty a 4 trefy z 11 ran na 400m  v poslední hře rozhodly....

Co se týká ptache tak vše ok, jen mi hra každým ptachem jde hůř a hůř..cuká už moc. A přesnost kanonů šla oproti 8.6 né do zadečku ale rovnou do prrrrr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...