Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

dnes před 7 hodinou ranní proti Kathleen25 _SV_, jela s ISU152 a jedním kámo v četě, taky z _SV_, kterého jsem poslal do lovišť,..... měla top nastříleno, dobrá práce, ale týmově prohráli

dodatek: kámoš byl BobSlocum ....a nesundal jsem ho!!! ;-)

Upraveno uživatelem MaXi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme společně s Talvim a Challengerem potkali na Himmlu s osmičkami mamlase. Vzali jsme to s mamlasem a ještě s někým na kopec a postupně jsme se tam prostříleli. Můj Type-59 je naprosto bezbožně narvaný jen goldovými náboji a po 3400 rozdaného DMG jsem ten kopec sjel na druhé straně. Tímto se omlouvám i mamlasovi, že jsem nestihl k němu dojet z boku dřív než ho enemácká T-32 a Caernarvon sundali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme společně s Talvim a Challengerem potkali na Himmlu s osmičkami mamlase. Vzali jsme to s mamlasem a ještě s někým na kopec a postupně jsme se tam prostříleli. Můj Type-59 je naprosto bezbožně narvaný jen goldovými náboji a po 3400 rozdaného DMG jsem ten kopec sjel na druhé straně. Tímto se omlouvám i mamlasovi, že jsem nestihl k němu dojet z boku dřív než ho enemácká T-32 a Caernarvon sundali.

 

No vidíš, na vás jsem skoro zapomněl :-)

Já nejdřív viděl jenom tebe, bo ses mi držel s Typem-59 za *****í mojí T-34-1 ;-) a až později jsem si všimnul, že jedete v trojčetě i s "mladým" wopičákem, muhehe. Já na konci docela zalamil, bo jsem si chtěl dát toho Caernarvona coby svůj další kill (byl na ránu, něco přes 200 životů)... a nevšimnul jsem si, že ta T32 čeká, až vyjedu zpoza kopečku hlíny (či co to je).

Pravda - s nějakými 50ti životy jsem asi neměl být tak agresívní, nicméně i tak jsem něco nastřílel a ve finále to byl pohodový 5tinásobek :-) čiliže omluvy netřeba. Ale je fakt, že jsi mohl být rychlejší, woe ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no. Nestihl jsem to. Ale třeba ti udělá radost, že jsem za těch 3400 dmg dostal 135k stříbra :D Ale mít tě na TSku, tak na tebe hulákám ať nejsi za mamlase a nejezdíš tam :D

 

No tak to mě vážně těší - podle hesla "přej a bude ti přáno" by mi to pak mohla karma někdy někde vrátit :-)

 

Njn... kdybys mě měl na TSku a hulákal na mě "nejezdi tam", ASI bych neposlechl :-) já bych na toho Anglána docela nažhavený, bo mě ozobal a vůbec to vypadalo, že to není nějaké "ořezávátko"... a také jsem měl pocit, že jsem docela krytý za tím kopečkem hlíny.

Mimochodem - já si štěstíčko vybral už během bitvy, kdy mě s těmi cca 50ti životy chtěl dorazit enemácký Type-59 a T34 - oba dingli :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyl to hlupák. Schovával se za vraky a nechal koukat jen tu dingací kebuli :D Taky mi dvakrát odrazil než jsem ho dorval. Ale dobrý bylo, jak se snažili vyjíždět na tebe tak mě ukazovali boky věží a dostávali ode mě z boku jak na běžícím páse :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyl to hlupák. Schovával se za vraky a nechal koukat jen tu dingací kebuli :D Taky mi dvakrát odrazil než jsem ho dorval. Ale dobrý bylo, jak se snažili vyjíždět na tebe tak mě ukazovali boky věží a dostávali ode mě z boku jak na běžícím páse :D

 

Souhlas - s Anglánem i tím tvým sypáním munice do boku enemákům - proto jsem tam jel a proto jsem měl pocit, že jsem krytý (nejenom hlínou :-))...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předevčírem jsem potkal Tuccyho ještě se dvouma z WG na Horském průsmyku. Ptal jsem se ho, jestli něco dostanu za jeho sejmutí (byl enemy) a že prý nic :-( nakonec jsem od nich dostal jak malej kluk (Tuccy si nastavil asi větší dingání, protože ta jeho M103 nešla za Boha probit :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych nenadával, když to hraju sám a zbytek tam dělá prd! Furt to říkám, že ani tier 2 se už nehodí hrát protože furt jsem proti tieru 3 a furt je u enemy minimálně po dvou dobrých hráčích a já mám v týmu jen takové ty chudáky, kteří nemají ještě ani registraci na XVM serveru, takže jsou NULA.... :confused:

 

No jo :-D ale koukej na naší % na výhru... já si říkal... jo zase nějakej ehm to bude průser... a tak prohlížím jejich tým a tam ty :-)

 

EDIT : A uznávám, jel jsem si pro Tebe... ale až teď si uvědomuju, že na nás BIA nalítne na globální mapě... :Smile-izmena:  :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...