Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Tak dnes je to teprve podruhe, kdy jsem potkal nekoho, kdo se pohybuje tady na forku, byl to pan Zoltar, bitva skoncila nerozhodne, ale pan Zoltar mel zatracenou kliku, jelikoz kdyz mel zhruba 40% ve svem T69, tak jsem ho opet nepochopitelne dingl a jeste k tomu goldem ve sve ISU 152 :-)

post-63-0-78294900-1375710979_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes je to teprve podruhe, kdy jsem potkal nekoho, kdo se pohybuje tady na forku, byl to pan Zoltar, bitva skoncila nerozhodne, ale pan Zoltar mel zatracenou kliku, jelikoz kdyz mel zhruba 40% ve svem T69, tak jsem ho opet nepochopitelne dingl a jeste k tomu goldem ve sve ISU 152 :-)

nah, to je jinej Zoltar :DDDD ja mam ten nick trochu jinak protoze prave tenhle Zoltar me predbehl. tohle jsem ja http://worldoftanks.eu/community/accounts/501086134-Z0Ltar/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, akorát, že je to (specielně včera - neužívat při bolesti zubů!) tragikomedie, při který se nebavím :down: . Nejhorší je že nvm, jestli a jak to bude dále pokračovat. Kdybych to věděl, tak už asi wot není na mém HDD. Málem bych se rozkecal, ale už takhle jsem OT, sry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera před půlnocí se mi v enemy týmu zjevil Woombat v Hellcatu, já měl KV1-S a byli jsme na dně mezi VIII na Severogorsku. Dokonce jsme se potkali na typickým místě E3-F3-G3..kde vykukoval a de facto sám držel našich asi 6 tanků. Chtěl jsem se přesunout blíž k němu, ale vykostili mě kempeři, co stáli u báze. Woombat zůstal mezi posledníma 3 a na konci prohlásil jen "FUC*ING IDIOT TEAM", ani se mu nedivim..i když jsme měli šanci na výhru jen 43%, vyhráli jsme 15:2. Já si jednou vystřelil do ISU za 400 a zemřel jako první. Takže jsem se ukázal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě sem hrál s paramelem(obj, 704) a všiml si ho (já T-54) až poté, co psal na zbývajícího nepřátelskýho bata camper vymletej :) bitva vydařená on 3400 dmg já o jedenáct stovek méně, vyhráno 15:2

 

Jojo, to byl ****** z 9-TD nebo tak něco, takže jsem věděl, že to je Čech. Číhal s Batem až za jejich capem a pak mě vyndal. Já se obětoval a vyjel jsem na Focha 155, abysme se pohli zpoza rohu. Ten mi dal 1 ránu, druhou pásy a pak ho dodělali ti, co vyjeli za mnou, tak mi moc nezbylo. No a ten Baťák si mě vyčíhal. Měl 500 dmg, celou dobu stál u nich za capem na konci mapy a nedělal nic. Asi myslel, že má artynu nebo co. Nechápu, proč takový lidi jezdí takový tanky. Holt jsem mu to musel říct :-)

Upraveno uživatelem Rambaldi
Nevhodný výraz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a ten Baťák si mě vyčíhal. Měl 500 dmg, celou dobu stál u nich za capem na konci mapy a nedělal nic. Asi myslel, že má artynu nebo co. Nechápu, proč takový lidi jezdí takový tanky. Holt jsem mu to musel říct  :-)

 Čo ak práve toto bola jeho primárna úloha v hre. Možno konal podľa rozkazu svojho veliteľa  :Smile_teethhappy: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou mám na lidi z fóra docela štěstí. :Smile_great:

Včera jsem na lajně pana Siegfrieda potkal tvůrce známého balíčku Crabtreeho, kdy jel společně se Sahu ze SV_G. WG nám přálo a predikce se i vyplnila. 15:1..Kluci šli hlídat pole a tam moc práce nebylo, takže si moc nezastříleli.

phqg.jpg

ko09.jpg

 

No a o pár bitev později mě to hodilo do bitvy s kolegy opičáky Bedzou a Azog_of_Moria. :Smile_honoring:

b1q2.jpg

 

Tak jsme skočili na stejnou liánu a drtili to dál..což byla velká chyba, páč WG očividně chtěl, abysme už šli v 1 ráno spát. :Smile_teethhappy:

Jsem zvědavej, koho potkám příště. :Smile_popcorn1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvílí jsem potkal Boba v ISU-152 (sejmul mě). Prohra, Murovanka, celý tým debilů nalezlej v lese a celou hru se ani nehne. Sám to neuhraju. E-75 s gunem z KT.

 

P.S. To se dělá Bobe střílet spolubojovníka z klanu?  :-)

 

shot051imi.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedaku, dobrá práce :-)

Jo tos byl ty, kdo měl stejně XP jako já  :biggrin: 

 

Jinak včera nebo předevčírem Linx, bohužel jsem ho se svou IS-8 nedokázal v jeho Cometě zachránit včas proti 2x Typ 59.

Dnes BobSlocum, v Hellcatu jsem mu vzal půlku HP a dorazil v jeho drahém ISU, naneštěstí naše osmičky...všichni byli retardi, takže 2800dmg na výhru nestačilo. Málem se dvakrát caplo, chyběla sekunda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...