Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Napsal jsi to neohrabaně. A to, že útočíš na člověka, jen proto, že je v nějakém klanu... To vysvětluje mnohé...

a/ neutocim na tebe, pisi pouze ze jsi vul. a klanovym prislusenstvim to omlouvam. ne naopak.

b/ napsal jsem to jak jsem to napsal, nemusels to vubec komentovat. nepsal jsem to v tonu, do jakeho jsi to pretahl.

... nauc se poradne cist a chapat a hled si sveho. nemusis se vyjadrovat ke vsemu. i kdyz ses v BiA ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Pokud je Musaci z Bia-3, tak jsem ho dnes potkal v jedné bitvě u nepřítele. Na jednu stranu jsem byl potěšen tím, že jsem potkal někoho ze zdejšího fóra, ale na druhé budu určitě 10x raději, když nikoho zdejšího za podobné situace potkávat nebudu. Je to trochu mimo, ale pro poupravení mé představy bych se chtěl Musaci zeptat zda jezdí Bia-3 tříčlenné čety ve druhé třídě s pomocí TS3? Jinak setkání proběhlo na mapě Ensk a výsledek pro můj tým na dost slušné úrovni. 4:15 Běžně to bývá při podobném MM (losu) tak 0-2:15. Na takové losy nadávám zde na fóru často, ale asi je to už běžná součást hry. Jedna ze 3-5 bitev. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska potkal hráče HeavyBoeJoe, já T29, on Lowe. Od začátku to pro nás vypadalo špatně, nakonec jsem si musel dát 1v1 s KV4, která měla přes 1000 hp a já 200... Prohra. Co mě ale šokovalo, byl počet expů To jsem opravdu nečekal... jde o moje maximum v exp při prohře.

10hsqs5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem potkal Květuli. Já Chaffee, ona T-50-2 v týmu proti mě. Tier max 7, ale byl to spíš scout wars, na každé straně asi 7 scoutů. Květule to přehnala s rozjezdem a dostala se v první minutě do oslabení 1:3. Dvakrát jsem ji minul, ale měl jsem tu čest ji třetí ranou alespoň dorazit :Smile_Default: . Chvíli poté dorazily nepřátelům posily a nakonec jsem po ráně od KV-1S odešel do věčných tankových lovišť i já. Zbytek týmu bylo klasické sobotní poledne, takže jsem to vypnul a myslím, že jsme prohráli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toho jsem potkal vcera v noci jako protivnika. na arktide tusim. a potkal jsem taky na prochorovce vortexi cetu. dalik a spol. dalik mel t69. nejdriv jako tank, pak jako vracek ;).

JJ a všiml jsi si že jsem byl na té straně sám? Hráči tieru X. a oni se všichni vecpou na jednu stranu a čekají....pitomci to je jasný že jste je objeli.....ale dal jsem ti v T-62A pokouřit s o 2 tiery nižším tančíkem co? :Smile_trollface-3: zásobníček 4x250=1000hp - pak je ovšem smůla a 25 sec pauza no a to byl konec.... :Smile_blinky: a ještě jsem měl z našeho týmu nej nastříleno - co dodat...... :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska kolem 1 v noci na Malinovce jsem potkal "Madsnake", já jsem měl E 50M, on myslím nějakýho stíhače.

 

Byl to totální debakl z naší strany, po 1 minutě hry jsme byly -4 tanky. XVM nepoužívám, ale po bitvě v chatu jsem se dozvěděl, že nebyla šance, protože všichni byli u nás červení....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď hra proti třem klukům (2x conqueror a 1x E-75) z HUGO, xvm nepoužívám, ale přesto sem měl docela fedry, že nás rozmetaj, naštěstí se nestalo. Zajímavá hra, s conquerorama sem se dostal do potyčky.

 

 

Vítězství!

Bitva: Doly 25. března 2013 11:04:21

Vozidlo: T-44

Získáno zkušeností: 1 326

Získáno kreditů: 30 402

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska kolem 1 v noci na Malinovce jsem potkal "Madsnake", já jsem měl E 50M, on myslím nějakýho stíhače.

 

Byl to totální debakl z naší strany, po 1 minutě hry jsme byly -4 tanky. XVM nepoužívám, ale po bitvě v chatu jsem se dozvěděl, že nebyla šance, protože všichni byli u nás červení....

Jojo, to je fakt, byl jsem na ultrakillerovi obj. 268... Asi nejlepší TD na malinovku :-) Jn, byl jsi modrá záře nad rudou propastí ;-)

 

Tak jsem potkal VooDooZ z BIA-2. To je radost koukat...

 

S BatCatem na Malinovce, 3k dmg, 8 k nasvíceno...

 

Ty nevíš, že je Efr. Rating, WN6, WN 7 a VooDooZ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ty nevíš, že je Efr. Rating, WN6, WN 7 a VooDooZ?

 

 

Tak nějak to bude, když sem ho poprvé potkal tak to bylo také na Malinovce a poprvé jsem viděl jak někdo dal 8k dmg :Smile_teethhappy: . Teďka to prohodil a zase nasvítil 8k dmg :Smile_teethhappy: .

 

Je to typově podobný hráč jako armatomenos, no je co se učit :Smile_teethhappy: .

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...