Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Kdybych věděl, že z toho budeš mít takovou radost, tak jsem se na to vybodl. Já tě chtěl ******.... :Smile_trollface-3: Musel jsem ti dát 4 rány, než tě to udolalo. Otočil ses mi bokem skoro pokaždé ale než jsem naládoval, tak jsi zase stál čelně a z toho místa, odkud jsem na tebe viděl jsem se nemohl schovat za nic, když jsem chtěl vystřelit. Takže jsem měl kliku. Asi jsi mě musel jednou minout. Jinak by to nemohlo takto vyjít ale dávno by bylo po Lowem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuji si to dobře, měl jsi E75 a já 110E4. Na moji straně byla výhoda že jsem střílel zespoda a navíc jsem byl X tier. Bránil jsi se dobře. A vaši žabožrouti kteří byli na základně tě nechali v tom samotného. Ještě jsem stihnul poslat myslím AMX 50 120 do věčných šrotišť.

 

Příště když mě potkáš, nech ať si vezmu svých 100 cap.bodů,ty přežiješ a oba budem spokojeni. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme na Live Oaks potkali Paulluse byl u enemáku a měl Cromwella. Já Stuga. Sem ho sundal. Pro mě to byla parádní hra. Nějaký ten kill, 2500DMG vystřílené všechný náboje. Mazac. Měl sem tolik práce, že sem neměl čas mu ani pořádně napsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem potkal četu opičáků {HUGO} co dřepěli na svých bambusových artynách a nějakej ten jejich švejk co zrovna vyžahnul opičí megahuhudrink mě sejmul jak malý pivo.. a myslím že to byla mapa ruinberg... tak zase někdy stačí říct a já vám budu dělat cíl.. :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes večer jsem v jedné bitvě jasné od začátku viděl na seznamu nepřátel svejk007. Byl ve stugu s někým v četě. Čínská mapa bitva T6. Můj tým to schytal 3:10 na cap. Bitvu jsem dokoukal a zahlédl před koncem svejka u jejich základny. Šance si na něj vystřelit nebyla :(, což se dalo čekat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes počítané čety v rámci klanu 1TPLZ. Na mapě Dubový lesík jsme byli v četách proti sobě a na mé straně ještě četa HUGO.

Uživatelé tohoto fóra na jedné mapě: Paullus, Mantavirus, Temnomec, Dadyn, Zdeněk, Svejk007.

I přesto, že tam bylo plno Poláků, Zdeňka tam otravoval a donutil k team killu nějaký idiot. Jeho nick mont11, staty mluví za vše (výher 44% a efektivita střelby 43%).

P.S. při 120k online hráčích jsme měli za hodinu hraní největší kliku v devíti hráčích v bitvě (dvě čety proti jedné)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes počítané čety v rámci klanu 1TPLZ. Na mapě Dubový lesík jsme byli v četách proti sobě a na mé straně ještě četa HUGO.

Uživatelé tohoto fóra na jedné mapě: Paullus, Mantavirus, Temnomec, Dadyn, Zdeněk, Svejk007.

I přesto, že tam bylo plno Poláků, Zdeňka tam otravoval a donutil k team killu nějaký idiot. Jeho nick mont11, staty mluví za vše (výher 44% a efektivita střelby 43%).

P.S. při 120k online hráčích jsme měli za hodinu hraní největší kliku v devíti hráčích v bitvě (dvě čety proti jedné)

Zdarec. Pro mě to byla příjemná a pěkná hra, víc takových. Teda až na tu naši E75 co ji Zdenek musel sejmout. KV4 držela jak svina. 8 ran a žádná neprošla. Švejk trochu remcal, že si moc nezastřílel. :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem už večer končil...odešel z čety a že si dám závěrečnou hru s prckem. A já vůl jsem se umáčknul a najel do bitvy s T29....devítkový los a 4arty na každé straně...

Naštěstí vše dopadlo krásně a my vyhráli 15:3 a já si krásně zastřílel. Jednou z obětí byl ERBEEK. Měl taky T29, ale byl chudák sám....náš Lowe ho držel pod palbou a já ho objel a sundal. Měl šílený tým...13 jejich tanků bylo na druhé straně a stejně si tam nešáhly...

Docela jsem ho politoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som na štedrý deň na mape jižní pobřeží (či jak sa to volá tá mapa s plážou) stretol panthera z klanu SV.. k môjmu veľkému potešeniu išiel na úplne inú stranu mapy než ja, a tým pádom po drobnej chybe jeho týmu bolo umožnené, aby som s KV-5 vyhral, i keď mi hračku rozbili (ale podarilo sa mi rammingom zobrať T-44 celých 755HP :-D Bolo mi cťou :Smile_honoring:

EDIT: opravený dátum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem na mapě Redshire ( snad to byla ona :Smile_smile: ) byl v jednom týmu se SmokingBanjem a ještě se dvěma dalšími opičáky v četě, bitva byla všelijaká, ale nakonec jsme to dali a vítězství bylo naše. Sledoval jsem bitevní pole, ale asi ta opičí tlupa bojuje normálními náboji. Nikde jsem totiž neviděl banánové slupky ani jiné zbytky tropického ovoce :Smile_teethhappy: . Tímto děkuji za pěknou a vítěznou bitvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme si se Stingrayem pěkně zacromwellovali :Smile_teethhappy:

 

Joo to si budu dlouho pamatovat,jaky zmatek dokazi udelat dva crowmely v prvni linii :Smile_teethhappy: Jen me ****** ten ammorack od KV-1S,jeste sem mohl bojovat chvili dyl..jinak sem rad ze me temer nikdo nepotkava,posledni dobou mi casto na publicku tecou nervy a nevaham nazyvat problemy pravymi jmeny :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Bonebreakers

No ja jsem včera v přístavu ve skladištích potkal nějaký dva Vopičáky, píšu, že jsi jdu pro banány, ať je dobře zabalí, prý tam s Prtem (prototype) ani nedojedu, no dojel jsem, cestou trochu trefil do mrtva v BlackPrinci - Hanouju a potom ještě jednoho vopičáka a pár podopičáků (jako ne vopičáky - tedy jako podřadný lidičky :Smile_smile: co nejsou ze stromů s banánama) JJ dobré byly banánky, díky Vopičákům, dobře se o ně straráte, na plantážích u capu :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak dneska jsme se připletli já a kolega z klanu mezi počítáníSV- že jo Dalíku :Smile_blinky: .. Mno- dal sem trošku DMG.. a Dalíkovi zbylo po mém zásahu cca 200 HP-mě 0..holt souboj dvou E100 na přímo, akorát že já tam měl arty nástavbu GW-E..ale ten objekt 268 za 1950-ten potěšil

shot035xf.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...