Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Tak mě tak napadlo a zajímá, jestli ste se už potkali někdy s někým známým tady z fóra v bitvě na Publicu a jak často. Nemyslím tím četu....protože je tu spousta hráčů co hraje denně a já potkal zatím jen jednoho a to po půl roce...při tom šance musí bejt dost velká ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S frantom som sa raz pokúšal Hanoujovi zabrániť v capnutí, s Priestom som stretol Hanouju a Švejka v čate (furt ako enemy) Pri jednom z prvých výletov s T28 som sa stretol s Challengerom, a rovnako s T95 v stocku som stretol Kanára. Ešte som stretol Satana.. týchto troch na rovnakej strane mapy. A raz sa mi podarilo rozbiť hračku pepatorovi. Inak nič. asi je to o náhode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když uvidím v mém týmu známé jméno odsud z fora, tak vím, že šance na výhru je větší. Aspoň jeden normální mezi siemou a nemtudom isztván. Na Thebigrolfa si pamatuju dobře.Kanara jsem měl jako enemáka. SmokingBanjo a Vrahoun mi taky utkvěli v paměti. Pro mě to zatím bylo vždy dobré znamení.Ať byli se mnou nebo proti, nikdy jsem neprohrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem dneska (vlastně už včera) měl tu čest hrát v týmu se Švejkem, byl v četě a jel s T-29 (je to možný?) já s KT, mapa step. Těšil jsem se, že si konečně zahraju s někým z fóra, ale radost mi zkazil hned balance - náš tým skoro samý heavy, enemy samý medka (asi až na jeden HT). No co vám budu povídat, hra skončila neuvěřitelně rychle (mimo jiné poté, co se všichni vydali chytře jedním směrem), medka si dělaly na mapě co chtěly, zbyl jsem jako jeden z posledních mezi snad 5ti kolem mě kroužícími enemy tanky. Výsledek - 2 killy a nulový zážitek. Tak snad příště zase s někým a třeba nám balance hodí něco lepšího. Přesto, díky za hru! :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou hraju odpoledne a max. tak do 20,00 hodin, pak se musím věnovat manželce. A lidi co se pohybují na foru sou noční hráči, takže mám smůlu. Jenom dvakrát sem potkal Wolframa, jednou byl u nás a jednou u enemy týmu a měl artyhyenu GWtigera, fuj. :Smile_teethhappy:

Škoda, že hráče které si člověk dá do kontaktů to ve hře nějak neoznačí, aby si jich člověk v zápalu boje aspoň všimnul, myslím že by to bylo přínosnější než nějaký klakson. :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...