Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Teď jsem jel s Chrobolaikem. On na Obj704 a já na Fochovi. Měli jsme moc TDéček a enemáci zas medek. Klasicky dodrbaný MM. Byl jsem TOP tank a tak jsem zavelel, že všechna medka na střed a TDéčka vpravo. Vzhledem k tomu, že nám XVM počítalo šanci 35%, tak jel každý někam do hajzlu a jenom Chrobolaik jel chudák se mnou. Hned bylo jasné, že to bude debakl a tak jsem se ani moc nesnažil. Ani nebylo jak se snažit. Medka od enemáků si vyndávala jedno naše TD za druhým a 4:15 bylo ještě krásným výsledkem toho, jak to vypadá, když je každý chytrý a machr. Mapa Horský průsmyk není pro TD nijak ideální ale pro medka naopak a ti pitomci se rozjedou do všech koutů. Prostě telátka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to jedno, kdy se nasereš? Já věděl hned na začátku, že je to banda lemplů ale jsem se snažil o nějakou organizaci, která to mohla vylepšit tu zoufalost. Když na to nikdo nereagoval, tak to bylo hned jasné a nemusel jsem se rozčilovat nad tím co se to a proč děje. Kdo neví, jak si stojí hned na začátku, tak se nasere až na konci. Já se v podstatě nenaseru protože vím o co jde a s čím mohu počítat. Když tým pukne a já nevím, že to je banda lemplů, tak jsem nasraný hlavně na sebe. Takto jsem v klidu a vím, že moje vina byla minimální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tebe Kanáre nepřesvědčí v žádném topicu ani samotný Fantomas...budeš si hájit tu svou pravdu až do roztrhání Kanára.. :facepalmic:

Když čééka neuargumentuješ, tak ho umlatíš počtem odpovědí....

Ten kolega nemlel nesmysli. Obecně se používání utilitky dosti vytratilo. Páč je to stručně řečeno, první hry pěkná zajímavost, z které se díky kvalitě hráčům ve WOT, po pár hrách stane jen startovač nervů...

Každého věc, líbí se to? Ok...voz si to. Ale jezdím s kolegou, který to často komentuje..nejen % šance winu, ale i kvality našich topíků apod.

Vůbec to nevychází, je to chaos.

Braň si svou pravdu, ale ta utilitka má místo ve skupině" utilitka pro zpestření hry" nikoliv v "helper"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak,XVM byl drive prinosem,no vse ma svuj strop a pak me to akorat sralo..jinak kanare proc kdyz je chance for win maly se snazit organizovat???to ze je tak maly znamena to,ze mas plny team bylbecku,kteri maji blbe staty kvuli tomu,ze jsou blbi a proste nehraji tymove..a ty chces tuhle bandu ......(drive bych pouzil slovo ,,opic" coz by ted vyznelo ale blbe :facepalmic: ) donutit k tomu,aby nebyli ........,ale hrali tymove,coz oni neumi...ano obcas se nekdo chyti..ale po nekolika pokusech jsem rezignoval..proste chce to pevne nervy a kdyz vidim ze mam tym ........ tak jedu na misto,kde kuzi prodam co nejdraz..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, když zapálím někoho, kdo mi rozumí, tak to rád píšu o tom Máchalovi, sranda musí být v této tragikomedii. Jinak nechápu, proč někdo tvrdí, že je XVM naprd a nebo, že je bez něho v klidu. Je to jeho věc, když si to myslí. Já si prostě nemyslím, že v tomto případě platí to heslo o tom, že co oči nevidí, to srdce nebolí. Výsledky XVM jsou už dnes opravdu velice špatné ale já se neřídím tím výpočtem ale tím, že když je 10 červenáčků v týmu a rozlezou se po mapě jak roztroušená skleróza, tak mám dva důvody si myslet, že to dopadne blbě a ono to také blbě dopadne. Připadnete mi, že jste jako pacienti s rakovinou, kterým tvrdí okolí, že mají jenom chřipku aby se zbytečně nestresovali. XVM je pouze pro silné jedince..... :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já potkal o víkendu pekoslava na Malinovce. Já měl KT a on Jagtigra. Nakonec zůstal sám, mně sejmul jako 7 kill, protože už sem neměl žádné náboje, posledním HE sem dorazil T29 (což se mi opravdu běžně nestává), ale moji spoluhráči ho nakonec udolali, protože on už taky neměl žádné náboje :Smile_trollface-3:

Vyhrál smei, já měl 3 killy a hodně přes 4000 DMG poškození cca 65 k stříbrnejch a i jemu sem pár nasázel do kožichu. :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem potkal cvrk_CZ. Netušil, že mám teprve druhý pokus o násobek u jednoho ze svých strojů a dostal se do mého týmu. Jak jsem psal v denním hlášení. Násobky byli až na 3-4 pokus. Lost a oba bez killů či nějakého lepšího umístění v závěrečné tabulce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes Thebigrolf v E100.Jelikož s E50M se nedá bojovat čelně s E100,tak jsem se ho snažil objet kolem domu.Přitom jsem chytl do munice.Bohužel za domem číhala další E100 která mi dala další do munice.Takže sem šel na dvě rány a ani sem nestačil vystřelit.Naši to statečně pozorovali s povzdálí a nakonec těsně prohráli 15:2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo.na to ze sme tam byli jen my dva s tema E 100,tak sme si vas tam podali pekne :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: holt ono to lodni delo do boku e50m propali a boli to :Smile_teethhappy:

 

Toto je můj dení chleba s E50M.Popravdě jsem ty E100 čekal na druhé straně mapy v té skrumáži enemáků.A už vůbec jsem nepočítal,že tam budete oba.Naši nevyužili,že se tam se mnou zabýváte a potom najížděli po jednom.Mám dojem,že ta druhá E100 střílela zlatem,pač mě vzala 60%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...