Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Včera jsem měl proti sobě Nemesise v artyně. Vypisoval jsem mu ale nereagoval. Asi byl moc zabraný do zaměřování. Měl zrovna blbý los, takže ho hned někdo spotnul a bylo po něm a za pár minut i po je ho týmu. Byl to ten typický "dream team" z publicu, kde se můžete rovnou vrhnout z útesu a nebo utopit v řece. Vyjde to lépe protože neztrácíte čas. Asi to budu tak praktikovat.....dřív to nešlo. :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera Malinovka ( klasika ) , Paramel on Typ59 , já amx 13 90 byly tam ještě nějací kucí od tud ( podle klanu - jména mi nic neříkají ) , akorát jsem to začal sledovat ale až jsem chcípl :) , nebyl moc čas se dívat kolem sebe - dokonce mě i někdo pochválil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera Malinovka ( klasika ) , Paramel on Typ59 , já amx 13 90 byly tam ještě nějací kucí od tud ( podle klanu - jména mi nic neříkají ) , akorát jsem to začal sledovat ale až jsem chcípl :) , nebyl moc čas se dívat kolem sebe - dokonce mě i někdo pochválil

 

Tak to jsem si tě asi nevšiml. Tys dojel až na ty artyny a otravoval jsi objekta 704, ne? To byla super práce, držel jsi je tam strašně dlouho. Chválil jsem tě já. Já totiž kromě poslání do patřičnejch míst umim i chválit :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj , já tě zaregistroval až na úplným konci hry - a byla to špatná práce scauta , sice ze začátku se mi dařilo spotovat zběsilou jízdou ve vesniče pod kopcem vše od kopce až za ten mlejn či co to je ( kde jejich scauti a MT zařvali na / pod kopcem přesnou palbou týmu ) a jak jsem uviděl možnost , tak jsem jel na arty , jednu jsem dal sám , pak naše arty sundaly tu druhou , tak jsem se věnoval objektu bo jsem věděl , že arty ládujou a od tud bych asi neujel - a teď proč to byla špatná práce , úplně mě překvapila ta T-50 ( -2 ) , tak jsem se soustředil na objekta , že jsem neměl oči pro nic jinýho ( zrovna v tu dobu jsem i ládoval zásobník ) a právě do toho vjel jejich scaut , ale jinak dobrá hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A že ses nepřihlásil. Nadával jsem hodně?

 

Nevím Kanáre. Seděl jsi v artyně na westfieldu, nasvítili tě, já uviděl artynu, poslal svoji tunu železa a byl jsi to ty .....

 

Já jsem ti pak s hanoujou a dadynem psal ale už jsi tam nebyl ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to jsem ani nestihl nadávat na debilní tým, když nechají nasvítit artyny a šel jsem jinam. Já už nemám na to nervy a když vidím, že máme podle XVM šanci na výhru 25% a v prvních minutách už je 5 tanků mimo hru, tak se normálně odpojím do garáže a jdu hrát s něčím jiným. Platím za to těžké peníze a opravdu nehodlám dělat vola pro ty blbce z WG a hrát jak idiot každou bitvu. Dokud s tím vyvážením něco neudělají, tak to prostě podle situace pořeším. Ztrácet čas hraním s blbečky mi fakt za ty peníze nestojí. Vím, že mi bude kde kdo za to nadávat ale uvědomte si prosím všichni, že se chováme jako ovce a to je to, co WG potřebuje. Já už jejich vychcanou hru nehodlám akceptovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme dneska v četě potkali dvakrat zoltara -> na erlenbergu měl E-50M a já + kolega E-100 to sem ho trochu kryl a hitoval sem tanky terý spotoval (byli zboku takže pohoda), ale přes nastřílení cca 3000 dmg se to díky našemu týmu nepovedlo vyhrát. Druhá bitva bylo na lakevile kde jsem s kolego (E-50M já a M48A1 kolega) jeli bráni úžlabinu, protože tam nikdo nejel, tím jsme tam zadrželi asi 5-6 tanků (1 desítka) a možná díky tomu zoltar ve městě společně ze zbytek týmu prorazili a nakonec v padli zadem do úžlabiny (bohužel pro nás pozdě, ale výhra to byla) Zoltar mam dojem dostal spojence :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj :Smile-playing: tak včera večer na Malinovce mód útok já v obraně z kopce dolů potkali jsme se s klukama z _SV_ Tailleur a Honza_nh pěkně jsme pokryli prostor u kostela ve třech tancích oni IS8 já v object 704 no dopadlo to vítězně :Smile-izmena::Smile_teethhappy:

....

ahoj, pekna hra, moc se mi to libilo a rad jsem Te potkal :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dneska nevím co se už děje,ale střetl jsem tři místní borce:

 

1.)westhope v našem týmu,já s GWP,debakl 5:14,já sundal za 1100 HP capující E50ku,poté nadvakrát T32,co mě chtěla oddělat,ovšem přežil jsem..

2.)hocan v našem týmu,já s Amx 13 90,útočili jsme na kopec na prochorovce,na horizontu na kopci jsem v plné rychlosti skočil na T-50-2 a ostal zaseklý na jejím čumáku zatímco mi párala břicho,pak sem se odtrh a dostal ji..kopec jsme dobyli,no při sjezdu z něj mě odpálila enemácká Batchat artyna..

3.)Lipfert v enemy týmu,já s Dickem,bitva žačla super,po chvíli na kontě 3 kily,no pak jsme začli dostávat na *****,ale pár ran ze 105ky to napravilo..za stavu 13:8 sem si s 5 kily jel sundat Lipferta v Tigerovi,aby byl Top Gun no byl jsem moc přemotivovaný a dostal na *****,naštěstí sem přežil a dočkal se vítězství..

 

Shrnuto podtrženo,bezva večer,no bohužel po několika hrách s GWP mě stašně rozbolela hlava,vypínám to a du spát,howg :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ano, Stingray se tam poflakoval :Smile_Default: s Dickem, na Dolech jsem zůstal pod hřebenem a musel odrážet nájezdy enemáků přes vesnici a za prdelí na ostrůvku byla zabukovaná nějaká jejich hevyna, nakonec jsem zůstal sám, Dick si na mne vyjel kolem skály, tak jsem mu dal jednu výchovnou, nicméně si pro mne dojeli další dva, to už nešlo. Ale dobrá hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,to asi jseš, páč já k němu nedojel, s Pantherem čelit face to face Tigeru na full HP je blbina. Jel jsem stranou spoléhajíc na to, že lidi v zatáčce před tím velkým šutrem u jezera to probijou a já si zasnipuju, ale dostali na pr..l , přes šutr tam skočil frantík, pocuchal mě a zaměstnal a myslím IS dobilo :Smile_confused: Plán na objetí a Lipferbití nevyšel, vůbec celá bitva na prd, zmršil jsem to neuvěřitelně. Psal jsem to do chatu a Lynx mě utěšoval, že každej občas zalamí. No, u mě je to tak, že občas nezalamím :Smile_confused: :Smile_confused: :Smile_confused: Plán je následující: koupím kecafon, vnutím se k ňákýmu klanu, natrénuju a tak za rok mu dám na pozadí :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...