Přejít na obsah

Mechwarrior Online


Sorrines

Oblibena trida mechu  

5 hlasů

  1. 1. Na jakou tridu se zamerujete?

    • Light
      0
    • Medium
      0
    • Heavy
    • Assault
    • Ani jedno

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Malá mapa + rychlej mech = byl jsem u všeho :-D

 

screenbcb.jpg

 

EDIT: AD kousání - člověče ani si neuvědomuju... A myslíš jako nějaký lagy nebo škubání v bitvě, nebo pády celý hry? NEuvědomuju si ani jedno z toho... Možná jednou mi to padlo jako celá appka někdy při výlezu z bitvy, ale jinak nevim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se to sem tam cely kousne ale nemusi to byt nutne hrou :)

Jinak pekny bitva a obecne jsou bitvy celkem rychly a odsejpaji :)

Ted zvazuju nasetrit na motor za 5m nebo na mecha za 5m? :D desny ceny :D

To ja v predchozi mape enemaka videl z rychliku ale aspon sem spokojene capl sice sem tam jel tyden ale dojel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takhle - co jsem koukal na ty mechspecs, tak prostě bez toho top motoru za pět míčů nějakej epic build neuděláš... s ním získáš dost tonáže navíc... takže já, ač nerad, se taky smiřuju s tím, že holt budu muset na ten motor našetřit, ale co už :-) Já si včera tak v klidu klikal ten build podle mechspecs, tohle, támhleto, natáhnu tam motor a... NO TY KRÁVOOO! :-D 4,5M na motor jsem teda fakt neměl :-D

 

Jinak se mi druhá bitva taky povedla, sice ne tolik assistů, ale zase víc Savior Killů a ty sypou jak blázen... Nevíš, jak přesně se ten SK zařídí? :-)

 

Jinak Sarah Mech vypadá fakt zajímavě, to by možná stálo za to těch deset babek pustit, když to je na dobrou věc... Ostatně Gejdžinům a Wargejmingu už jsem taky něco poslal a tam o nějakým výzkumu rakoviny řeč nebyla, tak možná... dík za tip! :-)

 

EDIT: Já teď asi dojedu "Fkového" Jennera a další typ už pak budu stavět kolem lepšího motoru a tak, takže by to měla být radost... dám tam 4xMLAS a 4SSRM a uvidíme :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooo paráda, konečně taky na Heat dojel někdo jinej, než já :-D V docela divoký šarvátce jsme se do sebe zakousli s dalším Jennerem, podle toho jak střílel asi podobnej build jako já, čili slušná pecka, ale taky slušnej heat... docela dobře mě načal, ale pak najednou zhasnul uprostřed boje, tak jsem si to hezky namířil "na šišku" a jedna trojka MLAS, druhá trojka a šel žrát kytičky zespodu :-D

 

Jinak tohle

 

screenzrz.jpg

 

asi zatím nejlepší výsledek co se způsobené dmg týče :-) Ale už se těším na tu variantu Jennera co bude mít SRM... občas je při close combatu fakt docela postrádám :-) Bude to vhodný proklad laserů :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://imagelink.cz/images/screenshot0007.jpg

nasadil sem na levou armu 3x trolici kulomet na pravou 2xmedium laser a do torza 4x SRM a nema sanci se prehrat :)

tak zmena je ze uz se nehraje 8 vs 8 ale 12 vs 12 a to uz je maso :D

jo a jak je videt pribylo 2x xp za prvni bitvu dne viteznou :P

Upraveno uživatelem Sorrines ou jéééé
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No paráda, snad se k tomu dneska aspoň chvíli dostanu, ale v práci je toho kotel, tak uvidíme :-( Ale pár bitek bych rád zkusil. Jinak ohledně těch slabin - to samý má co jsem četl i Jagermech (ale stejně do něj nakonec půjdu :-D), ty ruce docela trpí a pak jseš nahranej...

 

JInak dík za info o patchi, 12v12 by mohlo být zajímavý, zvláště na těch menších mapách to už bude docela slušnej masakr :-D Třeba taková River City, když se tam v nějakým místě bude kolem baráků honit půlka týmu, to bude slušná řežba :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No paráda, snad se k tomu dneska aspoň chvíli dostanu, ale v práci je toho kotel, tak uvidíme :-( Ale pár bitek bych rád zkusil. Jinak ohledně těch slabin - to samý má co jsem četl i Jagermech (ale stejně do něj nakonec půjdu :-D), ty ruce docela trpí a pak jseš nahranej...

 

JInak dík za info o patchi, 12v12 by mohlo být zajímavý, zvláště na těch menších mapách to už bude docela slušnej masakr :-D Třeba taková River City, když se tam v nějakým místě bude kolem baráků honit půlka týmu, to bude slušná řežba :-D

Neni zac :D aspon mam pocit ze tohle cte i nekdo jiny a nepisu si tu sam se sebou :D

bitvy jsou ve 12ti uplne jiny je to srumec. Super je ze vas to zase rozdeli do 3tsymu po 4 taklze toho lze vyuzit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://mwomercs.com/forums/topic/123440-setup-failed-required-certificate/

 

 

http://mwomercs.com/forums/topic/107797-patch-unable-to-launch/page__p__2267937?do=findComment&comment=2267937

 

 

v tom prvim jsou odkazy na nejaky programy co je treba mit aktualizovany a v tom druhym je postup jak se pohrabat v registrech coz by mohlo pomoci.

 

Gogle prekldac dosti pomuze :) ja na to budu mit cas nejdrive zitra pres den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...