Přejít na obsah

Mechwarrior Online


Sorrines

Oblibena trida mechu  

5 hlasů

  1. 1. Na jakou tridu se zamerujete?

    • Light
      0
    • Medium
      0
    • Heavy
    • Assault
    • Ani jedno

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Dík,

 

myslel jsem to vylepšení.

Jelikož 1,5mega je dost.

No orion jsem měl a docela mě bavil, než jsem ho vylepšil tam jsem ho prodal chybou hry.

Nějak se to hryzlo a klik orion pryč :(

Měl ale nízko zbraně tak se musel ukázat celý než vystřelil.

 

Ale ac20 + 2x HLaser byl vpohodě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
Guest Návštěvník

Chtel bych se zeptat jak mam dat do kto-20 XL engine,koukal sem na naky ty buildy a lidi ho tam maj jenze me tam nejde dat protoze mam malo slotu i kdyz tam nemam zadnej plnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych se zeptat jak mam dat do kto-20 XL engine,koukal sem na naky ty buildy a lidi ho tam maj jenze me tam nejde dat protoze mam malo slotu i kdyz tam nemam zadnej plnej

mas malo slotu, on ten lepsi motor si bere i nejaky volny sloty v levym a pravym torzu, vyhod vynaveni a skus ho tam dat znovu. Dokonce to mysslim pise kolik slotu zabere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Tak jsem to po delší době zapnul a jsem docela zděšen:

+ konečně garáž přes celou obrazovku

- menu

- celkový load mecha je zmatený jak prase

- nenašel jsem jak prodat mecha, jestli to nejde tak je to totální hovadina

- u mecha kterého chci koupit není specifikována výbava + harpointy je tam jen ikona !!!!!!!!!!!

 

Nevím jestli to tu někdo ještě hraje ale ta hra mě baví ale to menu je naprostá šílenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ta hra baví, to menu je idiotské ale stejně si ladím mecha v mechlabu na webu než to nakoupím, původní menu bylo lepší to je asi bez debat.

Doufám že to nějak upraví.

Bylo by škoda kdyby to lehlo, mechy jsem měl vždycky rád a navíc hrát s hráči a ne proti počítači je zábavnější.

Doufám že to chlapci zvládnou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Tak myslel jsem že tento topic někde zmizel :)

 

Včera koupený Awesome 8T , vyzbrojen 2xLRM15 +Artemis, 5xmed laser, AMS, 2000LRM,2000AMS, full armor.

 

Konečně mě rakety baví, sypu a sypu a sypu, když někdo vykoukne dostane pecku laserem.

Jsem naprosto spokojen, ještě musím upgr heatsinky a robůtek jedna radost.

Jak je dost munice tak je to sranda.

 

Trochu mě ale štve že u clan mechů jdou přehazovat hardpointy dle jednotlivých verzí ale u ostatních mechů ne:(

Je to dost výhoda a není to drahé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Hraje tu tohle ještě někdo? Já to teď po hodně dlouhý přestávce znova nastartoval, oprášil Jagermecha DD se čtyřma kulometama a dvěma U AC-5 a nemůžu si tu věc vynachválit. 

Jen si pořád nejsem jistej, jestli do těch kulometů netahám moc munice a jesli by snad nebyly lepší dvě AC-2. 

Mimochodem, co je slušný nastřílený poškození s těžkym mechem? Nějak mi chybí srovnání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 4 months later...

Když to jde, tak stále hraju s tou badou co si mě do ní posledně natách. Bejvá to celkem hlína. Co na tom, že standartně bejvám první na hromadě, že?

 

Poznámka 1: Mnexus a spol sice žvaní o blbostech, ale v celku neni problém jim rozumět. Před tejdnem se nám tam přidali dva Kaňadani a... Těm snad místo držky narostl kulomet. Totálně sem nestíhal.

 

Poznámka 2: Monitoři objevili WarThunder. Momentálně nevim jak moc ho hrajou, ale na jejich TSku má WT vlastní místnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...