Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

2. To ano, ale je to fixní nastavení. Tak jak je to nastavené mi vyhovuje (používám 2. panel)  a nechci to mít šouplé někde mimo v prostoru kvůli něčemu, co nepoužívám. Takže by to vyřešila funkce, která to usadí za ty panely. Případně na to kouknu, jakým způsobem to je a jestli mám nastavený fixní šířky panelů (pokud ne, zase by to byl problém).

3. Ano, to vím - tuším že tam byly nějaký pohyby, tak proto to nefunguje, takže také čekám, až se to opraví, ale aktuální verze není nijak zlá.

info o umiestneni dmg panela bola skor adresovana pre jirka1980, aby vedel, ako si to posunut :) sry :) a v minimape bola opravena v XVM len kompatibilita, aby si nemal ciaru mierenia opacne, ako ma byt :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedaku, já moc děkuju a jen se hlásím, že stále používám ten tvůj upravenej config na markers (popisky tanků - místo nicknames hráčů typy tanků, barvy podle ratingu).
Teď config funguje pořád, jen ty barvy to neukazuje... A je to všechno strašně křiklavě zelený a tučný, působí to trochu jak na diskotéce, jak je toho plnej monitor - to ale asi neni na tebe, to je povzdech nad novejma úpravama, předpokládám. Kdyby se ti chtělo do úpravy, budu moc rád, ale samozřejmě jak budeš mít čas.

 

 

Aktuální verze

ke stažení ZDE.

 

- třeba doladit spoustu drobností ohledně barviček, ale to je na další dny hledání a zkoumání, navíc na to není moc čas - ale jsou to jen vizuální drobnosti, balík je relativně OK.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Nazdárek Zvedáku,chápu,že balíček bude,až budeš mít čas ho sestavit (používám pouze tvůj a jiný mě nevyhovuje,ostatní jsou moc přeplácané).

Mám dotaz,jestli máš odkaz na tvé 3D ikonky  tanků na postraních panelech.

Prošel jsem mnoho stránek a nikde jsem na ně nenarazil.

Jsou nejlepší,používám je několik let (už od dob balíčku Musaci).

Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...

Opožděně všechny zdravím, je tomu již necelý rok, co jsem ze dne na den skončil s WOT. Až nečekaně to bylo doslova ze dne na den, kdy jsem vypustil i vše s WOT spojené. Tímto se tedy omlouvám, že jsem vám nedal ani vědět.

Tímto děkuji za vaši podporu, poslední verze balíčků už jsem dělal kvůli vám, ne kvůli sobě, jak tomu bývalo dříve. Být po mém, tak jsem poslední rok hraní asi jel na Aslainovi. Už mě to velmi nebavilo, stále mnoho změn, hodiny hledání, přepisování... ale stálo to za to.

 

WOT hodně dalo, ale i vzalo. No, ten čas, co můžu spát navíc, resp chodit dřív spát, i vstávat do práce, a mít víc času odpoledne je prostě lepší. Takže hodně štěstí a zábavy vám, chyceným v pařátech WG.  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...