Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Dle defaultního XVM. Fialkovou jsem asi o 40 bodů ponížil, to je jediná změna  :laugh: S každou aktualizací to mění a už mě nebaví pořád koukat na modrá/fialová... předtím jsem to měl malinko zlehčený, ale když jsem zjistil, že default XVM používá stejnou škálu barev jako já, tak jsem upravil jen ty barvy, přepsal zobrazování na normální WN8, zarovnal atp... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku tleskám. Jen se potýkám v tomto patchy s takovým malým problémem, po přihlášení do garáže se mi tam objeví prázdný okno jako by v něm něco mělo být - po zavření křížkem normálně hraji a okno se objeví zase až po dalším přihlášení do garáže. Bez balíčku se po přihlášení žádné okno neobjeví. Zkoušel jsem smazat v adresáři res_mods adresáře a taky to nepomohlo. Vím že se toto objevuje i u dalšího hráče, který taky používá tvůj balíček. Začalo to u beta balíčku 0.9.7. a pokračuje u plné verze viz obrázek http://img24.cz/images/36481070626561426792.jpg . Nic jiného jsem tam nedával. Jen by mě zajímalo jestli tam to okno má nebo nemá být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku parádička,balíček opět plně funkční.  :thumbsup:

Mám prosbu,jestli by šli opět zařadit do tvého balíčku znaky klanů vedle nicku hráčů v tabulkách (zajímají mě pouze CZ) a taky mě chybí v tabulkách zobrazení vlaječek vedle nicku.

V předchozím patchi jsem si na to zvykl a celkem mě to chybí.

Zkoušel jsem si vlaječky aktivovat na www.modxvm.com stránkách,ale v bitvě je nemám zobrazeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlaječky mám už opravený, ikony klanů už měnit nebudu, teď tam jsou tuším top klany z mapy, i pro mě je to nejjednoduší.

 

Teď ten mikropatchík nějako domrvil minimapku. Úžasné, co oprava MM umí udělat s minimapou. Nemám slov. Takže zas budu muset hledat a zkoušet...ale není čas.

Rozumím a beru na vědomí,díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...