Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

ode mne urcite ne, ja radial menu od Locastana v balicku nemam ;).

Ano, už jsem na to taky přišel, je to stará informace. Někde jsem kopíroval a dostalo se mi to tam. Zjistil jsem to pozdě, kdy jsem už nevěděl, co vše jsem upravoval.

 

Prohodilo mi to národy v garáži, nevíš jak to vrátit zpátky ?

Tak to nevím. Jedu už dlouho na Musaciho balíčcích a změnu jsem nezaznamenal, někdy vyzkouším a zkusím zjistit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nevím. Jedu už dlouho na Musaciho balíčcích a změnu jsem nezaznamenal, někdy vyzkouším a zkusím zjistit.

 

To já taky a předtím jsem měl první německý tanky a teď mám tuším ruský (musel bych se podívat, ale vždycky jsem měl jako první německý. Nicméně žíly mi to netrhá :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj uz jsi prisel na to jak zrusit ty anlicke kecy?

 

Jakože posádka tanku má anglický hlášky? Posádky všech tanků všech národů? Vim, že ti to Zvedák potvrzoval, takže to nezpochybňuju, ale mě to totiž nedělá, mluvěj normálně česky, tak mi přijde divný, že by se to dělo jen někomu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, jesli už to tady někde bylo. Pár dotazů Zvedáku.

 

1) Musaci měl v posledním balíku na 8.6 i žárovičky u každýho tanku, zda je aktuálně spotlej, nebo už někdy spotlej byl, nebo ještě spotnutej nebyl vůbec. Je to docela praktická věcička. U Tebe v seznamu to nikde nevidim. Má to v sobě myslim balík od Crabtreeho, ale ten mi nevyhovuje. Nešlo by to doplnit?

 

2) Co mod na maximální oddálení (Zoom out)?

 

:Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak ty žárovičky mi asi rušilo to, že jsem měnil Contour icons..jinak si to nedovedu vysvětlit. Dál jsem tam už jen přidal jinou garáž, zvuky a zaměřovač, což by na tohle nemělo mít vliv.

A Zoom Out mod jsem tak zkoušel přidat, ale nefungoval. Mám pocit, že mi i způsoboval, že se začla načítat bitva, ale nepustilo mě to do ní.

Upraveno uživatelem Lord_Ice_Cube
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak ty žárovičky mi asi rušilo to, že jsem měnil Contour icons..jinak si to nedovedu vysvětlit. Dál jsem tam už jen přidal jinou garáž, zvuky a zaměřovač, což by na tohle nemělo mít vliv.

A Zoom Out mod jsem tak zkoušel přidat, ale nefungoval. Mám pocit, že mi i způsoboval, že se začla načítat bitva, ale nepustilo mě to do ní.

 

zoom mód jde jednoduše udělat tak, že edituješ soubor avatar_input_handler.xml a najdeš si řádek "<arcadeMode>" a hodnotu <distRange>2 25</distRange> přepíšeš na <distRange>2 250</distRange> Tak si to můžeš uděla i v posmrtným módu kdy už si zničený ;-) U arty je to v

 

<strategicMode>

a přepsat hodnotu ce je v

<distRange>40 100</distRange>

na

<distRange>4 500</distRange>

 

Rači to přepisuj ručně a dodržuj mezery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož nám Musaci pravděpodobně skončil a já bez jeho balíčku nemůžu hrát, pokusím se do budoucna tvořit další balíčky a pokračovat tak v Musaciho práci. Takže obsah bude v podstatě stejný, pokud se nerozhodnu jinak. Takže tímto děkuji Musacimu za jeho práci a doufám, že se mi podaří pokračovat v práci, se kterou skončil. Balíčky testuju na Win 7 64bit SP1.

 

Seznam modifikací:

 

- Sixth sense se zvukovým znamením (žárovka)

- Locastan HD minimap: Gen 2 (0.8.7) - zvětšený náhled se aktivuje klávesou X. Níže je návod, jak klávesu změnit

- YasenKrasen rozsirene statistiky + CZ  od Crabtr33

- XVM mod na zobrazení WN6, EFR, % WR

- Musaci TANK ICONS  v kombinaci s mými ikonkami

- Prémiová garáž

- Hitlog

- Odstranění úvodního videa

- Crew Move/Selection mod (přesunutí celé posádky do kasáren/tanku)

- Hodiny v bitvě i v hangáru (+ datum)

- Damage panel Rabbit s výrazným upozorněním na požár a odpočtem pro opravu modulů s funkcí oprav na středu obrazovky při stisku CTRL

- Zaměřovač Jimbo s dobou nabíjení

- No scope shadow (ostranění černého rámečku ve snieper módu)

- Rozšířené statistiky po bitvě (dmg a naspotováno na bitevním výpisu na první záložce)

- team bases panel (odpočet do zabrání základny, počet zabírajících tanků)

- gunConstraints

- enemy spotted marker

Screenshoty:

PzCn1.th.jpgx0WFZ.th.jpg95SQl.th.jpgifIUa.th.jpg1ihc.th.jpg

JaysA.th.jpg0VKov.th.jpgDjLSB.th.jpgrcgI.th.jpgORNey.th.jpg

 

Původní složku /res_mods doporučuji smazat. Další přidávání modifikací je jen na vás. Zároveň nenesu žádnou zodpovědnost za případné problémy způsobené tímto balíčkem

(nebojte, je to virus free).

 

Odkaz ke stažení(v 1.6):

http://uloz.to/xmgC2W51/zvedakuv-balik-modifikaci-1-6-rar

 

 

Config na přání:

Vytvořen config na přání - vidíte barevně (dle WN6) jméno tanku, po stisknutí L.ALT se zobrazí WN6, jméno, název tanku, %win u daného tanku a počet odjetých bitev s daným tankem.

Odkaz na patch:  http://uloz.to/xMeGSjKw/markerconfig-v1-6-rar

 

Instalace: Přepsat složku XVM ve složce /res_mods

 

aW5Rz.jpg

 

 

Vaše nastavení:

- změna klávesy pro zvětšení minimapy (defaultně X): otevřete \World_of_Tanks\res_mods\xvm\configs\@Zvedak, zde najděte soubor hotkeys.xc, otevřete v poznámkovém bloku! a změňte kolonku "keyCode": 67 na "keyCode": "čísloKtereChcete" .Na výběr máte čísla napsaná nad touto kolonkou.

V příštím balíčku klávesu opět změním. Jen musím vykoumat, jaká klávesa na to bude vhodná. Přebíjení mi zrovna nesedí (zapomněl jsem, že C přebíjí).

 

 

27.7.

 

- přidána hranice viditelnosti spotlých tanků na minimapě (500x500m) - modrý čtverec

- vytvořen konfig pro zobrazování jmen tanků pouze na zvětšené minimapě

 

28.7.

 

- hotova minimapa, celkově přepsána (prozatím pouze verze s velkou mapou o rozměrech 800x800px).

- zprovozněny YK statistiky (funguje ukazatel výdělek čistého).

- přepsány dvoumístné WN6 hodnot na krajích obrazovky na plnohodnotný WN6

 

29.7.

 

- minimapa přeorientována na klávesu X (nenašel jsem vhodnější)

- opraveny ikonky tanků vysokých tierů, již jsou klasické, jako dříve

- opraveny špatně se zobrazující barvy WN6 statistik v panelech na krajích obrazovky

- vytvořen config zobrazení barevného jména tanku dle WN6, po zmáčknutí ALT více info

- opraveny drobné chyby v configu (patch 1.4)

- patche budou pro lepší přehlednost číslovány také

 

1.8.

 

- přidán mód GunConstraints

- přidány ikonky českých klanů

- odstaněno RadialMenu

 

 

Jedna jediná otázka. Jak to že Musaci skoncil? Ví to někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zoom mód jde jednoduše udělat tak, že edituješ soubor avatar_input_handler.xml a najdeš si řádek "<arcadeMode>" a hodnotu <distRange>2 25</distRange> přepíšeš na <distRange>2 250</distRange> Tak si to můžeš uděla i v posmrtným módu kdy už si zničený ;-) U arty je to v

 

<strategicMode>

a přepsat hodnotu ce je v

<distRange>40 100</distRange>

na

<distRange>4 500</distRange>

 

Rači to přepisuj ručně a dodržuj mezery.

Jo, tak nějak jsem na to přišel sám, když jsem vyhledal rozdíly v tomhle souboru mezi zaměřovačem a zoom modem..dřív jsem ten soubor přepisoval, takže zaměřovač pak nefungoval správně. Teď jsem to upravil ručně, ale ještě neotestoval.

Nevíš, jak zkombinovat Deegie sights zaměřovač a Zoom X? Nedaří se mi to. Nebo jak jednoduše zvýšit zoom o další stupně. Standardně je x1, x2 a x4. Bodlo by aspoň x8. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tady asi bylo.Ale ty žárovičky stále nefachaj.Neví někdo co stím.

Já s tím taky měl problémy..pokud máš víc modifikací, smaž všechno z res_mods..nahoď tam Zvedákův balík a pusť hru (žádný jiný mody nepřidávej). Na tréninkovce nebo v bitvě se mrkni, jesli tam žárovky máš. Pokud ano a používáš ještě jiný mody, přidej ho tam, zapni, zkontroluj. Takhle postupně přidávej mody a uvidíš, kterej to případně způsobuje. Pokud nic jinýho, než Zvedákův balík nepoužíváš a není to tam ani po smazání res_mods a čistý instalace jeho balíku, pak už Ti asi poradí jen on sám. :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...