Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ahoj Zvedáku, co se tam teď natáhla poslední aktualizace, vytvořilo mi to složku 0.9.15.0.1... Mody samozřejmě přestaly běžet, takže jsem tam překopíroval přesně to, co jsem předtim od tebe měl ve složce 0.9.15 a kde to fungovalo bezchybně, jenže teď po překopírování do tý 0.9.15.0.1 se mi nezobrazujou tanky v garáži - filtrama to neni, můžu je zaklikávat a odklikávat, jak chci, a je tam prostě prázdno. Netušíš, kterej soubor v tom tvym packu řeší zobrazení garáže, abych ho smazal a měl tam jen to defaultní zobrazení (sice jen jednu řádku, ale funkční)?
Díky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím apředem chválím tento balíček, akorát mám dotaz :D tak nějak jsem nepochopil, když najíždí tanky a zmáčkneš tab, co jaká barva znamená, co znamenají čísla prostě nevím ... pochopil jsem tanky, jméno tanků + vvlajky (národnost hráče bych řekl) alebohužel je to trochu složitější. Dal bys mi nějaké "zaškolení" ? :) děkuji :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zvedáku díky balíček je funkční.

 

Některé zobrazení jsou posunuté...

1)ikona nasvícení(hořící lebka) je umístěna příliš nízko,kousek nad zaměřovačem a překrývá nepřátele nad zaměřovačem.

2)informace udělené DMG  se překrývá s postraníma ikonama tanků spojenců (vždy využívám nejdelší lištu...typ tanku,ikonu vozidla,jméno,klan,počet zničených)

3) ikonky tanků na minimapě jsou menší a nevýrazné než máš bežně v balíčku (jinak beru na vědomí,že barvičky jsou v řešení)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Kouknu na to - btw udělej screen.

2) No, tak ty nejdelší ve hře nepoužívám, tam půjde udlat asi nějaká podmínka, ale tomuhle zrovna nehovím, tak nevím, jestli bude dedukce a dost času stačit.

3) To je čistě WG mapa (měla by být) a díky přechodu na jinou verzi Action Scriptu je z velkých zase zmenšili na malinké. 

 

Ale jsou to věci, na které se dá kouknout...časem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Kouknu na to - btw udělej screen.

2) No, tak ty nejdelší ve hře nepoužívám, tam půjde udlat asi nějaká podmínka, ale tomuhle zrovna nehovím, tak nevím, jestli bude dedukce a dost času stačit.

3) To je čistě WG mapa (měla by být) a díky přechodu na jinou verzi Action Scriptu je z velkých zase zmenšili na malinké. 

 

Ale jsou to věci, na které se dá kouknout...časem.

;)

2. battleLabelsTemplates.xc sekcia "hitlog" hodnota "x": - horizontalne posunutie hitlogu (vacsie cislo = viac vpravo, mensie cislo = viac vlavo)

3. ide o update zo strany WG (cize s tym nic nespravis), minimapa od XVM bude podla ich tvrdeni priblizne do mesiaca hotova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2. To ano, ale je to fixní nastavení. Tak jak je to nastavené mi vyhovuje (používám 2. panel)  a nechci to mít šouplé někde mimo v prostoru kvůli něčemu, co nepoužívám. Takže by to vyřešila funkce, která to usadí za ty panely. Případně na to kouknu, jakým způsobem to je a jestli mám nastavený fixní šířky panelů (pokud ne, zase by to byl problém).

3. Ano, to vím - tuším že tam byly nějaký pohyby, tak proto to nefunguje, takže také čekám, až se to opraví, ale aktuální verze není nijak zlá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...