Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Ale ty jsi lognutý a snažíš se lognout znovu a proto ta hláška.

skus toto:

1. pri vypnutej hre chod do C:\Users\tvojekonto\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks a zmaz adresar xvm

2. nastartuj hru, pockaj kym sa ti nacita garaz a znova ju vypni

3. chod na www.modxvm.com a aktivuj statistiky/pridaj klienta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Prvotní nástřel - chybí dmg panel. Něco tam změnili, tak i ten budu muset znova přepsat. Jinak by to mělo být relativně OK. Pokud někdo něco najde, hlaste chyby. Večer bych chtěl pokračovat, tak ať to tak netrvá. 

Nenazývám to Betou, nazývám to testem.

Ke stažení ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli si cíleně oddělal safe shoot, nebo jen nefunguje, jelikož jsem na něj byl zvyklý :-) a mám takovou netradiční prosbu, jelikož se snažím teď spíš hrát na to, abych si hru užíval a nesledoval furt jak trouba statistiky, tak jsem si vypnul XVM, ale nedaří se mi vypnout celkový denní záznam v garáži vpravo dole, je nějaký způsob, jak ho vypnout ? Děkuji. Tvůj věrný uživatel tvého balíčku, Tutik  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zvedáku nějakej problem s wotportal.cz? Když kliknu na tvoje odkazy, tak naběhne bílá stránka stránka a napíše: No inpt file selected.. Zkoušel jsem několikrát aktualizovat stránku a když se to konečně chytne, tak zase při kliknutí na tl. stahovat vyskočí ta samá hláška. Zkoušel jsem tvuj poslední odkaz z 16.6.2015 používám firefox....

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku nějakej problem s wotportal.cz? Když kliknu na tvoje odkazy, tak naběhne bílá stránka stránka a napíše: No inpt file selected.. Zkoušel jsem několikrát aktualizovat stránku a když se to konečně chytne, tak zase při kliknutí na tl. stahovat vyskočí ta samá hláška. Zkoušel jsem tvuj poslední odkaz z 16.6.2015 používám firefox....

Díky za odpověď

Právě jsem to vyzkoušel a jde to normálně, mám taky firefox. Napadá mě vyzkoušet to stáhnout později, jestli není něco se servem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, znovu otravuji  :-D

Jak jsem psal už předtím, existuje nějaký způsob jak vypnout XVMka ? Sice jsem je neaktualizoval v garáží, ale pobitevní statistiky mi furt hlásí hodnoty, z čehož usuzuji, že mi XVM běží nějakým způsobem v pozadí. Taky jsem četl článek na oficiálním fóru, že XVMka snižují FPS, dnes jsem zkusil na testserveru hrát bez ničeho a zdálo semi, že je hra mnohem plynulejší. Mohl by si mi poradit, jak z tvého balíku vyhodit XVMko tak, aby zůstalo vše ostatní ? (garáž, minimapa,ikonky aj.)

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Pro ty, co si říkají, že to nějako trvá:

0.9.9 ALFA ke stažení ZDE

 

- chybí dmg panel... ten můj nějako upravili a ... budu asi muset zase sednout a hodně si s nějakým pohrát...

- chybí odstranění mlhy, ale to se dá přežít

- nevím, jestli jsou tam ukázaný výseče pro arty a TD... dejte vědět

- otestováno na jedné hře...

Není čas, WOT téměř nepouštím krom CW. Takže další verzi můžete očekávat později. Pokusím se něco opravit do úterý, pak jsem týden mimo net.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...