Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

a komu jsi s tímhle zase pomohl...už jsi trapnej

Tak máš možnost. Pusť se do toho a zkus poradit člověku, který třeba neumí ani zkopírovat soubor na správné místo. Nevím, jak ty ale já mám s tímto docela dlouholeté zkušenosti a vím, že když někdo nezná základy práce s PC, tak je nemožné mu vysvětlit, jak něco nainstalovat a nebo nastavit. Jestli ty to umíš, tak mu pomoz. Já mu pouze nastínil, že jestli je to tak, jak mi to z toho dotazu připadá, tak že to nepůjde. Jestli jsem se spletl v odhadu, tak se Marek ozve a můžeme pokračovat na jiné úrovni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosimte jsem totalni amater a mam  mezery ale je tu nejaka sekce kde bych pochitil vysvetlivky napr.  XVM , patch a jine.dik.

Tohle tady vše najdeš, ale rozstrkané do různých vláken. Obětuj tomu trochu času a postupně prostuduj vlákna, co tě zajímají. Mně to v začátcích hodně pomohlo. Případně zkus přítele Googla. Hodně zdaru a trchu trpělivosti !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hi

Zvedáku, vidím u xvm chybu u zobrazní win8 čísel, jsou tam jen dvě číslice a ne celé čtyřmístné číslo.

dělo se mi to i u posledního balíku pro 9.5....

 

je to tak, že první zobrazení xvm tabulky je ok, všechny další zobrazení jsou špatně...

 

Jinak díky, je to super za rychlou adaptaci!

jv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle tady vše najdeš, ale rozstrkané do různých vláken. Obětuj tomu trochu času a postupně prostuduj vlákna, co tě zajímají. Mně to v začátcích hodně pomohlo. Případně zkus přítele Googla. Hodně zdaru a trchu trpělivosti !

Dik za podporu, maš pravdu chce jen čist a zkouset jeste včera jsem to zvladl. Balicek je funkcni. Jen ten zvukovy efekt při nasviceni je brutalni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus vypnout antivirák, protože balík by měl být naprosto cajk. 

 

Zvukový efekt - někde v nastavení zvuků si s tím hraj třeba za pomoci replaye a nalaď si to jak potřebuješ. Zvuk jako takovej je jasnej a krátkej.

 

Chybí YK statistiky - čekám na aktualizovanou verzi a vydám to společně až s finální verzí, která by mohla být snad brzy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, tatíkovi jsem nainstaloval tvuj balíček a pohoda. Ale když chce vypnout hru a klikne na ozubený kolečko (menu) tak hra zešedne a zamrzne a musí se restartovat celej ntb. Nevíš kde je chyba? res_mods jsem předtím smazal.....
Stahoval jsem to včera,takže asi aktuální verze. Díky za radu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, tatíkovi jsem nainstaloval tvuj balíček a pohoda. Ale když chce vypnout hru a klikne na ozubený kolečko (menu) tak hra zešedne a zamrzne a musí se restartovat celej ntb. Nevíš kde je chyba? res_mods jsem předtím smazal.....

Stahoval jsem to včera,takže asi aktuální verze. Díky za radu....

Mě to dělá taky a napíše to v tom místě WIndows a udělá to v garáži i při stisknutí Esc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, potvrzuji stejný problém. Při pokusu spustit nabídku menu hry kliknutím do levého horního rohu obrazovky dojde ke zatmavení obrazu a v tom levém rohu se objeví nápis "My Window", který se po přejetí kurzorem myši aktivuje, ale na kliknutí nereaguje. Hra zamrzne a je nutné ji ukončit pomocí Ctrl+Alt+Delete a správce úloh. Všiml jsem si včera, když jsem ten balík modifikací instaloval, že proběhl menší upgrade herního klienta, tak jestli nebude zde problém.

Jinak díky Zvedákovi za skvělou a neutuchající práci na jeho balíčku. K WoT jsem se vrátil po velmi dlouhé pauze, takže mě balíček dost pomáhá v orientaci. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, potvrzuji stejný problém. Při pokusu spustit nabídku menu hry kliknutím do levého horního rohu obrazovky dojde ke zatmavení obrazu a v tom levém rohu se objeví nápis "My Window", který se po přejetí kurzorem myši aktivuje, ale na kliknutí nereaguje. Hra zamrzne a je nutné ji ukončit pomocí Ctrl+Alt+Delete a správce úloh. Všiml jsem si včera, když jsem ten balík modifikací instaloval, že proběhl menší upgrade herního klienta, tak jestli nebude zde problém.

Jinak díky Zvedákovi za skvělou a neutuchající práci na jeho balíčku. K WoT jsem se vrátil po velmi dlouhé pauze, takže mě balíček dost pomáhá v orienta

Hlásím naprosto stejný problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejná chyba, jako hlásí ostatní. MY WINDOWS a k tomu mi to nezobrazuje šanci na výhru a ani XVM hodnoty jednotlivých hráčů. Přitom XVM funguje protože v garáži se po bitvě zobrazuje statistika. Také mají všichni hráči v tabulce v bitvě emblém EU a nebo co to je namísto asi klanových značek. Smazal jsem důkladně celý res_mods.

 

Hele Zvedáku, nestálo by za to jen poopravit tenhle balíček?

 

http://www.frost-zone.eu/2015/02/balicek-by-lady_happy_cz/

 

Nakopíroval jsem ho a jedinou chybu, kterou jsem zjistil je, že se mi to občas sekne při zvětšení minimapy na celou obrazovku ale tento problém už tu jednou byl asi tak 2 pače nazad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...