Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Nekecej, že neudělá... zase to ignoruje config? ... já se z toho... takže příště zas celý znovu... kouknu, ale asi nevykouknu, jestli to nic nedělá.

Neplaš, větší pravděpodobnost má to, že jsem jen levej.  :laugh:

EDIT: Ano, byl jsem levej, upravoval jsem "garage" místo "carousel" děkuji uživateli JoeT34.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://wotportal.cz/zvedakuv-balik-modifikaci-0-9-5-ii/

 

Mělo by být opraveno. Co se ale podělalo - žárovičky. Jsou jinde, než by měly být. Config nereaguje atp... tzn pracuju na kompletně od základu upravených nových configů... tak doufám, že až to dokončím, tak to v 0.9.6 bude fungovat...

V této verzi jsou i všechny ikonky tanků, které tam předtím asi nebyly... mým cílem momentálně ale je stihnout udělat configy do 0.9.6. Není na to čas.

 

Zároveň doufám, že se mi podaří do nové verze implantovat pár novinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, téměř kompletně překopané configy atp, tak snad zas nějaký čas nebudou problémy. 

 

Takže verze do doby, než vypustí patch ke stažení

ZDE

Změny: 

- v načítacím panelu (v bitvě po zmáčknutí TAB) zobrazení, kdo používá jakého klienta (národnost) a kdo používá XVM.

- žárovičky nahrazeny prostými hvězdičkami - zelená/šedá

- drobné změny v barvách na minimapě

 

Chyby:

Dmg panel ukazuje zásahy za 0. Třeba vychytat do 0.9.6

Zvětšení minimapy, alternativní minimapa.

Reset denních statistik.

Ikonky tanků na postranních panelech.

Jimbo zaměřovač pro arty.

 

Pokud najdete nějakou další chybu. hlaste to, ať to dám do 0.9.6 do pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosimte jsem totalni amater a mam  mezery ale je tu nejaka sekce kde bych pochitil vysvetlivky napr.  XVM , patch a jine.dik.

Tak, jak ty to potřebuješ to tu asi nenajdeš. Podle toho, jak jsi položil dotaz to vypadá na to, že toho o té hře ( jejím fungování ) moc nevíš a že toho asi ani moc nevíš o počítači a práci s ním, že? Pokud nakopíruješ Zvedákův balíček tam, kam patří a pak si aktivuješ XVM na jejich webu, tak nemusíš už nic dalšího vědět a ani dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, jak ty to potřebuješ to tu asi nenajdeš. Podle toho, jak jsi položil dotaz to vypadá na to, že toho o té hře ( jejím fungování ) moc nevíš a že toho asi ani moc nevíš o počítači a práci s ním, že? Pokud nakopíruješ Zvedákův balíček tam, kam patří a pak si aktivuješ XVM na jejich webu, tak nemusíš už nic dalšího vědět a ani dělat.

a komu jsi s tímhle zase pomohl...už jsi trapnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...