Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Mně jde vše v pořádku.

Co teda mě štve, tak je ta dvojtá garáž :-) Hrozně mi chybí .. Snažil jsem se najít někde holou instalačku, ale buď se mi hra vůbec nezapne nebo nemám Zvedákovo nastavení ..  :confused:

Souhlas,vzhledem k tomu,že mám v garáži momentálně 57 vozidel,tak se někdy ztrácím  :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Tak tady máte první pokus, co jsem posbíral po internetu. Obsahuje jimbo, upravenou minimapu a xvm 5.4.2. Je tam i počítadlo které ukazuje počet zásahu, celkové poškození a poslední udělené poškození.

Odkaz http://uloz.to/xFDW2Ypc/res-mods-zip,

 

shot_007.jpgshot_005.jpgshot_006.jpgshot_008.jpg

 

Toto jsem zbastlil ,aby měl Zvedak více času na ten balíček, a zároveň předem upozorňuji, že je to z mé strany konečná iniciativa.

Bohužel se mi nepovedlo na sto procent zkombinovat xvm s minimapou -> na minimapě chybí poslední pozice objeveného tanku a není tam co je to za tank.

Když jsem to hrál jen s jimbem a minimapou tak tam ty poslední pozice a typy tanku na minimapě byli.

Zkombinováno z bálíčků jimbo1.43cz, locastans Minimap_Gen4_95 a xvm_3520.

 

Instalace:

 

- stáhnout balík

- v adresáři se hrou smažte složku res_mods
- rozbalte balík a zkopírujte složku res_mods do složky se hrou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HOTOVO

 

Tak, uběhl další týden a troufám si říct, že mám hotovo. Je to už možná víc jak rok, co jsem zas musel přepisovat většinu configů, je to děsnej opruz... doufám, že to tedy zas nějaký patche bude fungovat. Teď by to teda měla být finální funkční verze bez nějakých chyb.

 

Změnil jsem zaměřovač - stále jimbo, jen novější kruh. Stále tedy občas řeším problém s dobou dobití, netuším, čím to je, takže v budoucnu možná přejdu na něco jinýho.

Další změnou je přeorientování klávesy na zvětšení minimapy - nově Levý CTRL. Užitečné hlavně pro velitele atp...

No a konečně jsem přemluvil k funkčnosti víceřadou garáž. Takže Šťastný Nový rok a zítra na bojištích naviděnou.

 

Final 0.9.5 ke stažení

ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

HOTOVO

 

Tak, uběhl další týden a troufám si říct, že mám hotovo. Je to už možná víc jak rok, co jsem zas musel přepisovat většinu configů, je to děsnej opruz... doufám, že to tedy zas nějaký patche bude fungovat. Teď by to teda měla být finální funkční verze bez nějakých chyb.

 

Změnil jsem zaměřovač - stále jimbo, jen novější kruh. Stále tedy občas řeším problém s dobou dobití, netuším, čím to je, takže v budoucnu možná přejdu na něco jinýho.

Další změnou je přeorientování klávesy na zvětšení minimapy - nově Levý CTRL. Užitečné hlavně pro velitele atp...

No a konečně jsem přemluvil k funkčnosti víceřadou garáž. Takže Šťastný Nový rok a zítra na bojištích naviděnou.

 

Final 0.9.5 ke stažení

ZDE

 

Klaním se, obzvláště za tu garáž. Teď po vánočních nákupech bych se v tom totálně ztratil.  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...