Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Když si dám Zvedáka, tak do toho nesmím nakopírovat Zayaz damage panel !!!

Blokuje to pak klávesy pro ovládání nabíjení, lékárničky, hašení a oprav. Taktéž nevyleze ta lišta na které je nabídka třeba oprav.

Aslainova instalace obsahuje i Zayaz damage panel a funguje to v pohodě. Tak jsem si vzal ten Zayaz od Aslaina a nakopíroval ho do Zvedáka.

Funguje všechno ale zase tam nedostanu maximální oddálení. Přiblížení funguje ale oddálení nee.

Tohle mě docela štve. Ten Zayaz panel je asi nejlepší a jsem na něj zvyklý. :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec.mam takovej dost podstatnej problem.pri prebijeni me zacne odpocat casu do nabiti.po cca 5 vterinach se jakoby resetne a zacne znovu odpocet.pritom ale porad nabijeni fyzicky probiha.takže na odpočtu jsou treba jeste 4 vteriny ze budu nabijet a najednou cvak,nabito.dost me to rozciluje.netusi nekdo co s tim ?

mam zvedak pack,tyrkys zamerovac a jakysi zvuky vystrelu.nic vic v tom nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak zatím si nejsem jistý, jak to bude pokračovat. Sice už mám skoro vše krom víceřadé garáže, ale když se shodím na plochu, tak někdy přestane klient odpovídat, což je celkem problémek.

Očividně se blíží čas, kdy budu muset nahradit všechny configy v XVM... a na to čas zrovna není  :ermm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny a předem se omlouvám, bylo-li to už tady někde psáno!

Po načtení bitvy se mi nezobrazí celkový Win RATE.

Na stránkách XVM mám v položce nastavení poslední dvě políčka celk. Win RATE neodškrtlá a ani odškrtnout nejdou.

Předem dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Zvedáku, navazuji na svůj post ze 14. 11. t. r.

 

 

Stále blbne centrum oznámení, ty tabulky, statistiky po bitvě. Není tam nic, prázdno. Pokud hraji jen public, je to OK, začne to blbnout v odřadech.

 

 

 

Jde to nějak opravit, prosím?

Zdeňku balíček je v pořádku,ostaním to ukazuje v pohodě.

Pravděpodobně se ti to tluče s jinou modifikací z jiného zdroje.

V předchozím patchi jsem měl to samé a dělal mi to DMG panel dodatečně stažený z jiného zdroje.

Pokud tam máš pouze Zvedáka,tak by to mohlo být tím,že si nedal pouze čistou instalaci tohoto balíčku (stačí z předchozího patche nechat staré XVM,případně něco z RES_MODS)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...