Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Ahoj Zvedáku, ještě  jednou  se ptám na dotaz výše.

Na stránkách wot portál jsem si našel jiný zaměřovač a dal jsem ho do Zvedákova balíčku . Jen bych prosil o radu jak při zapnutí sniper modu (mám ho navolený na pravé tlačítko myši) nastavit, aby při stisknutí klávesy na sniper mod bylo přiblížení třeba 8x a né pokažde na nastavené výchozí poloze 2x.Při každém zaměření tanku musím rolovacím kolečkem rychle nastavit větší přiblíženi abych se vůbec dokázal trefit a hodně to zdržuje.Potřeboval bych výchozí polohu nastavit třeba na 8x nebo víc a ne začínat na poloze přiblížení 2x.Kde to prosím změnit.Děkuji za rady. 
Zde je popřípadě odkaz na ten zaměřovač http://wotportal.cz/...per-arty-0-9-3/ 

Stačilo by mi poradit kde se dá nastavit,aby si sniper zaměřovač pamatoval poslední přiblížení.Vždy když dám normální zaměřovač a pak se opět vrátím ke sniper zamíření je opět ve výchozím přiblížení 2x.Což je velice málo.Dík moc.Co jsem zkoušel jiné zaměřovače tak ty si to poslední zvětšení pamatují,ale chtěl bych tento ,je supr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Zvedáku, ještě  jednou  se ptám na dotaz výše.

Normálně to funguje tak, že se zobrazí poslední nastavení a nikoliv to první. Pochybuju, že ti poradí někdo jiný, než ten, kdo je autorem toho zaměřovače protože to má každý udělané trochu jinak a když nevíš, který configurační soubor to má na starosti a ani nevíš, kterým příkazem, tak je to dost nereálné to sám najít. Navíc je ten zaměřovač převzatý z asijského fóra a tím je to ještě komplikovanější. To také vysvětluje proč je tak barevný a divoký. :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak problém se zaměřovačem vyřešen.Vše se nastavuje ve složce 0.9.3/gui/NoScroll.xml.Je to naprosto jednoduché.Uplně dole změníte číslo 2.0 třeba na 12.Zaměřovač bude nastaven vždy z přiblížení 12x.Takže kdo má zájem hurá na tento supr zaměřovač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda,konečně zjišťuji,že tento problém nemám pouze já.Včera jsem si myslel,že jsem si to rozhodil nějakou modifikací.Včera odpoledne vše v pohodě a zhruba po 22.00h večer to začalo(v bitvách vidím nad tankama pouze jména hráčů,nikoliv typ stroje  a zmizelo to i v minimapě).

Mikropatch proběhl,až dnes ráno,ale problém přetrvává :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda,konečně zjišťuji,že tento problém nemám pouze já.Včera jsem si myslel,že jsem si to rozhodil nějakou modifikací.Včera odpoledne vše v pohodě a zhruba po 22.00h večer to začalo(v bitvách vidím nad tankama pouze jména hráčů,nikoliv typ stroje  a zmizelo to i v minimapě).

Mikropatch proběhl,až dnes ráno,ale problém přetrvává :mad:

 

v minimpe takny vidim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může za to ten pač!!!

Neukazují se názvy tanků a nepočítá to čanci na výhru.

Děkuji WG a doufám, že budete takové pače vydávat minimálně 1 x do týdne !!!

Lehce se tím pak zbavíte módů a moderů protože to nikoho nebude bavit to předělávat každý druhý den.

:wallbash:

Moje řeč Kanáre :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám, že kdybych si to tady dopoledne nejdříve přečetl, tak jsem si mohl dnes ušetřit pár hodin testování modu a xvm-ka a hledání chyby proč mi to neukazuje název tanku :( - achjo

To si mě pobavil... :laugh:

Přesně to samé jsem včera v noci dělal téměř hodinku...několikrát aktualizoval XVM,přeinstalovával modifikace,psal na různá fora o radu,atd :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si mě pobavil... :laugh:

Přesně to samé jsem včera v noci dělal téměř hodinku...několikrát aktualizoval XVM,přeinstalovával modifikace,psal na různá fora o radu,atd :wallbash:

No, a to jako byl už v noci ten pač? To asi nebyl, takže museli něco změnit ještě před tím. Startujete hru přes launcher a nebo přímo z EXE souboru WoTka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...