Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Zvedáku, šlo by implementovat do tvého balíčku mód, který ukazuje kdo na mne střílí? Jakou municí a kolik mu zbývá do přebití. Ta munice není nutná. díky.

Sorry Zvedaku ale jemu nejde odeslat PM.

 

Hod si tento je perfektni a v chatu ti to pise jakou munici za jak dlouho nabije atd. zkus ho:

 

FDMOD MIX http://www.frost-zone.eu/fdmod/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

D:\Hry\World_of_Tanks\res_mods\xvm\configs\Zvedak - markers.xc Ale je to divné, mělo by stačit smazat složku XVM a nahradit ji tou z balíku.

 

Co se týče garáže a neviditelných tanků - projeďte si vlevo dole filtry. Měli by jste mít mé nastavení, které používám, tak je možné, že mám filtr třeba jen na desítky. Proklikat a uvidíte, že tam někde jsou.

Díky moc, s přehozením jen toho jednoho souboru mi to funguje - s celou složkou ne (ikony na minimapě zčernají, popisky zmizí úplně) - ano, je to divný, taky to nechápu. A díky za config - jen se zeptám - byl by problém zase udělat typy tanků barevně dle ratingu? Naposled jsi to tak udělal, ale vím, že toho teď máš moc, tak nechci nějak prudit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...