Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Čau Zvedáku,mám tu menší bug v balíčku...Zatím se mi to projevilo jen ve výcvikovce...Viz obrázek(je to jen výřez,ale je to u všech hráčů)

To je běžné už dlouhou dobu. A zcela nepodstatné. Takže se toto nebude řešit.

 

Jinak dnes doufám, že stihnu znovu přeskládat balík bez bugu při výběru Auto serveru. Držte palce  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo má zájem, tak tady je Zvedák + garáž se 3 řadami + Zayaz damage panel + maxi zoom + indikátor zoomu + smazání mlhy + color icons

 

http://uloz.to/x6r2cjMB/res-mods-rar

 

Díky Zvedáku za tvou práci a snad se neurazíš, že to sem dávám

Ahojte,

 

kanáre proč v tom balíčku necháváš starý 0.9.0 ´mód? :) Jinak dobrý až na ty hrozné ikony tanků při načítání hry. Chybí mi tam přes X zvětšení mini mapy a při zmačknutí C pro přebíjení mi chybí hláška do četu, že nabíjím a kolik.... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

 

kanáre proč v tom balíčku necháváš starý 0.9.0 ´mód? :) Jinak dobrý až na ty hrozné ikony tanků při načítání hry. Chybí mi tam přes X zvětšení mini mapy a při zmačknutí C pro přebíjení mi chybí hláška do četu, že nabíjím a kolik.... :(

Ani jsem si nevšiml. Asi jsem ho tam zabalil omylem. Divné je, že já ho už na disku dávno nemám.... :laugh: . Tak sorry a smázni to, to snad umí každý. Já mám Zvětšení minimapy na pravý CTRL a hlášku nepoužívám. Ani nevím, že tam je protože ji pustím pouze ručně, když uznám za důležité aby ji kolegové viděli. Ovšem, já ji nijak nevypínal, takže netuším proč tam není... :confused: . Ikony používám tyto barevné z důvodu rychlé orientace pouze podle barev. Nezajímá mě, že TDéčko je StuGG ale zajímá mě, že jich je v týmu 10. Všechny ostatní ikony jsem zkoušel a nesedí mi protože jsou sice krásné ale nedá se v nich rychle orientovat bez náležitého cviku v oku. Takto je to jasné hned jako facka. Červená - bacha artyny, modrá - TDéčka, zelená - medka a hnědá jsou HT. Já na krásu ve hrách koukám pouze když nehraju online. V online hrách se snažím si všechno co nejvíc zjednodušit a urychlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Zvedáku,měl bych prosím na tebe prosbu,založily jsme si klan a moc bych chtěl mít naše logo klanu v tabulce ve hře u jména hráče.Dozvěděl jsem se že se to musí dát do XVM modu,tudíž se obracím na tebe.Už jsem tě zde o to žádal ale logo není.Říkal jsi že ho přidáš.Děkuji
Mirokop ,
[1CZE] PRVNÍ ČESKÝ KLAN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tedy doufám ,že to v další verzi bude.Jinak ti chci poděkovat za vynikájící práci,kterou pro nás děláš.Bez modu si to už ani nedovedu představit,chvilku jsem to bez nich hrál,ale prostě o ničem.Takže ještě jednou dík moc a hlavně vydrž v tvé práci.Crabtr nás opustil což mě velice mrzí ,takže je to ted hodně na tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Finální verze je ke stažení

(0.9.1.final)

ZDE

- Opravena chyba při přihlašování - už lze mít nastaven automatický výběr serveru.

- Crabtre skončil, takže jsem přidal YK statistiky, které budu muset upravit k obrazu svému. Prozatím jsem nastavil reset na každý den ráno.

- Drobné úpravy v XVM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Zvedáku, díky za upravenej config. Bohužel mi to všechny ikonky na minimapě začerná a popisky nejdou vidět k žádnejm tankům, a to žádný - ani k spoluhráčům, ani k nepřátelům. Neporadil bys mi, co mám vyměnit za soubory, abych nahradil config, ale vše ostatní nechal tak, jak bylo? Že bych nepřehrával celou xvm složku, aby tam něco neblblo.. Nevíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

D:\Hry\World_of_Tanks\res_mods\xvm\configs\Zvedak - markers.xc Ale je to divné, mělo by stačit smazat složku XVM a nahradit ji tou z balíku.

 

Co se týče garáže a neviditelných tanků - projeďte si vlevo dole filtry. Měli by jste mít mé nastavení, které používám, tak je možné, že mám filtr třeba jen na desítky. Proklikat a uvidíte, že tam někde jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...