Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Zdar, když vyměním zaměřovač Jimbo ve Zvedákově balíčku za zaměřovač Damocles přestane se zobrazovat čas nabíjení a další info. Ve hře i v minulém balíčku bez dalších módů to jelo bez problémů. Poradíte někdo co s tím? Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Zvedáku,měl bych prosím na tebe prosbu,založily jsme si klan a moc bych chtěl mít naše logo klanu v tabulce hráčů ve hře u jména hráče.Dozvěděl jsem se že se to musí dát do modpacku,tudíž se obracím na tebe.Totéž jsem psal i na tomto foru Crabtremu a ten mi vyhověl a při další aktualizaci modpacku tam naše logo přidá.O totéž bych chtěl požádat i tebe.Nechci být zavislý jen na jednom modpacku,do tedka jsem používal ten tvůj.Tady je odkaz na naše logo.Děkuji za odpověď.

 

http://worldoftanks.eu/community/clans/500044213-1CZE/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Zvedáku,

 

díky za balíček. Doteď jsem používal config, kterej jsi jednou na moji prosbu udělal, a to odstranění nicku z popisku tanků a zbarvení typu tanku dle WN6. Teď koukám, že v tom příspěvku na první stránce tenhle config už ke stažení není - je to záměr?

Kdybych to mohl používat i nadále, byl bych za to moc rád...

 

Každopádně díky za snahu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

No, nový patch je tu. Zde je první verze balíku. Říkám jí "MUSÍM PAŘIT".

Stahujte pro 0.9.1

ZDE

 Chybí:

- Crabtreho rozšířené statistiky + CZ  (vpravo dole)

- MultilinedTankCarousel_1.4 (víceřádková garáž)

 

Pokud půjde vše podle plánu, budou opět pouze 2 aktualizace. První Víceřádková garáž + prozatimní servisní panel a druhá - ta bude obsahovat Crabtreho statistiky. Toto je pouze narychlo složená verze. Pokud vám při prvním spuštění hra spadne, zkuste to znovu. Mě to spadlo jen po přidání hodin, následné starty už v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...