Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Zvedaku ako vzdy skvela praca, vdaka.

Mal by som na teba ale jeden dotaz: minulu verziu som niekde stiahol paradnu "ficuru" a to taku vec, ze ked som v sniper mode tak ked priblizujem a oddalujem kolieckom na myske tak ked som daval smerom k minimalnemu zoomu, tak na tom poslednom priblizeni sa to zaseklo a uz neslo dalej.

Teraz ked tocim koleckom dalej tak automaticky prejde zo sniper modu do toho druheho modu a mna to strasne irituje, nevies kde by sa nieco take dalo nastavit?

Potom dalej mi este nefunguje xvm, stale mi tam vypisuje, ze Spatny token, aktivujte si xvm na stranke ... Pricom to mam uz davno aktivovane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedaku ako vzdy skvela praca, vdaka.

Mal by som na teba ale jeden dotaz: minulu verziu som niekde stiahol paradnu "ficuru" a to taku vec, ze ked som v sniper mode tak ked priblizujem a oddalujem kolieckom na myske tak ked som daval smerom k minimalnemu zoomu, tak na tom poslednom priblizeni sa to zaseklo a uz neslo dalej.

Teraz ked tocim koleckom dalej tak automaticky prejde zo sniper modu do toho druheho modu a mna to strasne irituje, nevies kde by sa nieco take dalo nastavit?

Potom dalej mi este nefunguje xvm, stale mi tam vypisuje, ze Spatny token, aktivujte si xvm na stranke ... Pricom to mam uz davno aktivovane...

Typuju, že to aktivované nemáš. Já si také myslel, že to mám aktivované a pak jsem zjistil, že jsem pouze registrovaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim kde je problem. XVM nefunguje. Měl jsem balíček od Musaciho,ale chtěl jsem jimbo+crabbator CZ+yassen krassen. Smazal jsem res mods,nakopíroval ten od Zvedáka a na linku od koepke deaktivoval a pak aktivoval xvm a stále mi ve hře píše špatný token. Co teď s tim. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodil jsem tam nový XVM, vrátil původní Configy a jelo to. Zas tak se v tom taky nevyznám, že bych z toho něco dokázal separovat, spousta souborů je pro některý modifikace stejná a co k jaký patří ti už neřeknu. Ale obecně by mělo stačit smazat vše s názvem Crosshair a nahradit to něčím novým, resp tak bych to asi udělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodil jsem tam nový XVM, vrátil původní Configy a jelo to. Zas tak se v tom taky nevyznám, že bych z toho něco dokázal separovat, spousta souborů je pro některý modifikace stejná a co k jaký patří ti už neřeknu. Ale obecně by mělo stačit smazat vše s názvem Crosshair a nahradit to něčím novým, resp tak bych to asi udělal.

skousel sem asi 5 x.cista instalace,tvuj modpack.jelo to.jinej zamerovac-to samy.

 

a dalsi vec.nemuzu se zbavit dvourade garaze.pritom jsem v notepadu opravil pocet radku v tom souboru tankcarousel.cfg na 1,ale porad tam mam 2.kde je chyba ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel jsem se zeptat z jakeho zdroje cerpa to xvm v tvem balicku.od noveho patche mam totiz problem s wn 8.na wotlabs mi bezduvodne kleslo o 130 ale na noobmetru mi to kleslo jen o 36..vubec nechapu proc to kleslo?navic se mi ted v jednom dnu objevilo ze jsem hral nejakych 17bitev ale ja vubec nehral..a uz vubec nechapu proc mi to ve hre ukazuje 2878...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel jsem se zeptat z jakeho zdroje cerpa to xvm v tvem balicku.od noveho patche mam totiz problem s wn 8.na wotlabs mi bezduvodne kleslo o 130 ale na noobmetru mi to kleslo jen o 36..vubec nechapu proc to kleslo?navic se mi ted v jednom dnu objevilo ze jsem hral nejakych 17bitev ale ja vubec nehral..a uz vubec nechapu proc mi to ve hre ukazuje 2878... :-)

Podivej se, za jake tanky to mas odehrane. Hodne lidem to kleslo z duvodu rozdeleni nemeckych tanku PzIV a TD StuG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XVM používám klasické origo http://www.modxvm.com/en/

 

Z čeho čerpá nevím. Vím, že ne všude to sedí, ale čísílka už nějakej čas neřeším, takže řešení také neznám :)

 

Ty bitvy, jak bylo psáno - rozdělení tanků. A vypadá to, že ne všechny servery si toho všimly. Resp některé třeba něco nepočítají, netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...