Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Kdo by měl zájem, tak tady je Zvedák á la Kanár:

 

http://ulozto.cz/xdJfp2Vn/res-mods-rar

 

Změny:

 

1. žádné jiné zvuky, takže adresář res tam není

2. Zayaz damage panel

3. Barevné ikony ikony od Grepa - chybí tam ale nový StuG a ten Hydrokripl a jsou v té podobě, jak má Zvedák

4. větší zoom ve sniper módu

5. Tanky v garáži ve 3 řadách

6. Zobrazení velké minimapy je na pravý CTRL - možno zmenit na jakoukoliv jinou klávesu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Kanare. Az budu doma, tak vyzkousim. Ja totiz klavesu X docela dost vyuzivam u TDček. Jeste kdyby jsi dovedl ten zvuk u sestyho smyslu ztlumit, na sluchatkach je to o infarkt. A jeste zmen popisky nad hracema, staci mi tam nazev tanku, to jak se protihrac jmenuje me nezajima (v nastaveni to zmenit nejde). A jeste dej na levy alt barvicku hracovo WN8. Diky moc! Jsi kabrňák!

 

Odesláno z mého ST21i pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Kanare. Az budu doma, tak vyzkousim. Ja totiz klavesu X docela dost vyuzivam u TDček. Jeste kdyby jsi dovedl ten zvuk u sestyho smyslu ztlumit, na sluchatkach je to o infarkt. A jeste zmen popisky nad hracema, staci mi tam nazev tanku, to jak se protihrac jmenuje me nezajima (v nastaveni to zmenit nejde). A jeste dej na levy alt barvicku hracovo WN8. Diky moc! Jsi kabrňák!

 

Odesláno z mého ST21i pomocí Tapatalk

Tak to si pleteš lidi. Já jen upravil ke své potřebě to celé co udělal Zvedák. Vlastně ani neupravil ale jen tam nahrál jiný panel a ikony. Přepsal jsem pouze ovládání zvětšení minimapy a vypustil zvuk spotnutí uplně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...