Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Šipka odkud kdo střílí nebude. Znát v podstatě přesné křoví, odkud to letí... zakázal bych.

Lepší hitlog. To, co uvádíš úmyslně mažu. Zakázal bych to. Znát jméno hráče, který vás střílí, aniž by byl spotnut je solidní cheat... ne dík.

 

Mapa bude jako dřív. Snad zítra.

Hodiny snad také, ale to spíš počkám na něco pro 0.9.0.

 

Takže tak :)

OK.takhle me to staci.akorat otazka,dala by se zmensit ta servisni tabulka po bitve? prijde me hrozne velikanska :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k me dokonale spokojenosti  me chybi

 

-ta šipka,odkud na me nekdo strili

-lepsi hitlog,hlavně prijate DMG se jmenem od koho

-mapa s kruhem-ale na te se pry pracuje

 

... a ještě to doplnit o "létající" kameru, odstraňovač listí, zvýrazněné mrtvé tanky a laserová ukazovátka a bude to perfektní, viď? :-D

 

Zvedák má palec nahoru, že má určité hranice (jak jsme si to včera vyjasnili) ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a ještě to doplnit o "létající" kameru, odstraňovač listí, zvýrazněné mrtvé tanky a laserová ukazovátka a bude to perfektní, viď? :-D

 

Zvedák má palec nahoru, že má určité hranice (jak jsme si to včera vyjasnili) ;-)

ne ne ,spatne pochopeno.ja jsem jen vypsal,co me tam chybi proti minulymu balicku.zvedakovo vysvetleni beru,ma logiku.umim hrat i bez toho.jen si clovek na neco zvykne,tak to pak chybi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a ještě to doplnit o "létající" kameru, odstraňovač listí, zvýrazněné mrtvé tanky a laserová ukazovátka a bude to perfektní, viď? :-D

 

Zvedák má palec nahoru, že má určité hranice (jak jsme si to včera vyjasnili) ;-)

Ale, že používá na minimapě, kam míří tank ,tak to je jako co???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je něco o minimapě, ale nerozumím tomu

Minimapu mám, jen si musím hrát s nastavením. Chci, aby vypadala stejně, jinak k sní nebudu umět hrát :D

 

 

OK.takhle me to staci.akorat otazka,dala by se zmensit ta servisni tabulka po bitve? prijde me hrozne velikanska :)

 

To je od WG, s tím nic neudělám. čekám na jiný servisní panel, ale asi to chvílipotrvá, něž to někdo napíše.

 

-ta šipka,odkud na me nekdo strili

-lepsi hitlog,hlavně prijate DMG se jmenem od koho

Nic z toho jsem tam nikdy neměl.

 

 

Ale, že používá na minimapě, kam míří tank ,tak to je jako co???

Drobná výhoda, ale stále v toleranci. Btw ukazuje to jen tebe, kam míříš, ne ostatní. Takže s tím už se budeš muset smířit, víc ti nepomohu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale, že používá na minimapě, kam míří tank ,tak to je jako co???

 

Ono něco takového na minimapě existuje? Já vážně nevím... už drahnou dobu nahrávám akorát J1mbo zaměřovač (zvyk) a zoomout. Měl jsem / mám za to, že na minimapě existuje akorát ukazatel toho, kam směřuje předek enemáckého tanku - a ne, že ukazuje kam míří dělem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono něco takového na minimapě existuje? Já vážně nevím... už drahnou dobu nahrávám akorát J1mbo zaměřovač (zvyk) a zoomout. Měl jsem / mám za to, že na minimapě existuje akorát ukazatel toho, kam směřuje předek enemáckého tanku - a ne, že ukazuje kam míří dělem...

právě že to existuje a právě,že jsem se divil,že to zvedák napsal,že chce používat ještě kam tank míří a já to prostě pochopil tímhle způsobem, nenapadlo mě,že člověk chce vidět kam míří,když ví kam míří.Špatně jsem to pochopil, a už jsem to napsal viz výše.

proto mě to mátlo,že to tam chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Zvedáku,

Mam na tebe takový dotaz jakožto na osobu hodně znalou,založily jsme si klan a nevím kde aktivovat logo klanu ve hře,které se objevuje u jména .Někdo to tam má ale hodně klanů ne.Jinak vše co bylo v upravách po přihlášení do klanu jsem aktivoval,vše v poho,akorát ta prťavá ikoneška ,která je v řádku u seznamu hráčů mi nejde.Já vím že tento dotaz jsem nepatří ale byl bych moc rád za radu.Dík ti moc, popřípadě prosím kohokoliv o radu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...