Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Nejprve musíš zjistit, zda se ti PC někde nepřehřívá. Když hraješ jinou hru, tak to neudělá? Nemyslím tím ale nějakou arkádu na netu ale něco náročného. Tohle vlákno ale na to není určeno.

 

 

Zvedáku, ty statistiky co jsem na ně dal odkaz mi dělají uplně stejný brajgl, jako ty české. Při skončení bitvy se to občas sekne do čené obrazovky a nejde s tím nic dělat. Takže na to bacha. Myslel jsem, že tyhle origoš budou v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Verze č.2 pro 8.11.

ZDE

 

- upraveno FOV (to, co zmršilo obraz).... ještě zcela nesedí, ale lepší jak nic.

- Přidány Ragnarockovy pobitevní statistiky  - dočasné řešení, než vyjde YK.

- přidán zoomX - registruju chybu, že při prvním zoomu (2x) je zobrazována tráva, i když je v zoomu vypnutá

- dmg panel bude, až najdu funkční, podobný předchozímu, případně pochopím, jak nové dmg panely fungují

- XVM nechám ukazovat WN8. Časem se na něj stejnak přejde/už se přechází, tak to nechci řešit, když to stejnak přijde. Pamatuju, jak jsem se bránil WN6/WN7...

- hra si pamatuje server, na kterém jste byli posledně, nebudete si tedy muset při každém přihlášení vybírat server (teď je vždy vybrán "auto"...)

 

Zvedáku moc díky za to co pro nás děláš :)

i když ukazatel WN8 mě nepotěšil - ukázal mě, že vlastně nic neumím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se včera hra po Zvedákově balíčku ani nespustila, vždy mne to vyhodilo. Tak jsem balíček smazal a hra jela. Netuším, zda moje chyba nebo něco v balíčku, dnes zkusím ještě jednou. Nikdy předtím jsem neměl nejmenší problém, až nyní.

 

 

Včera jsem balíček zkusil znova SUPER, vše jak má být. Asi jsem cosi podělal, když to den předtím nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...