Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Mám je tam :D Ale vzhledově jsou malinko jiný. A navíc chybí tlačítko reset, to se mi na tom moc líbilo. Počkám na Crabtra, a kdyby to nevypadalo, zkusím si na to najít pár hodin času  :biggrin:

je to super ještě to tlačítko reset a opět to bude nejlepší balíček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Čau Zvedáku, máš fajn balíčky, už dřív jsem si ho stáhnul, ale chyběla mi tam věc. Možná už si ji dodal, možná ne.

V každém případě chystám se znovu ten balíček stáhnout, pokud možno na verzi 8.11 (11.2.2014) na které určitě už děláš, ale kdyby ještě ne, dalo by se tam dohodit označení slabých míst tanků? Kamarád mi včera říkal, že má i cosi na způsob toho, že vidí když ho někdo zahlédne a vidí taky kam všude dohlédne nepřítel, bylo by určitě fajn to tam dodat. Ale beru to tak, že ten pack bude zachvíli přeplněný a nemůže tam být zase všechno. Zvedakův MODS Pack je ten nejlepší co jsem kdy mel  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau Zvedáku, máš fajn balíčky, už dřív jsem si ho stáhnul, ale chyběla mi tam věc. Možná už si ji dodal, možná ne.

V každém případě chystám se znovu ten balíček stáhnout, pokud možno na verzi 8.11 (11.2.2014) na které určitě už děláš, ale kdyby ještě ne, dalo by se tam dohodit označení slabých míst tanků? Kamarád mi včera říkal, že má i cosi na způsob toho, že vidí když ho někdo zahlédne a vidí taky kam všude dohlédne nepřítel, bylo by určitě fajn to tam dodat. Ale beru to tak, že ten pack bude zachvíli přeplněný a nemůže tam být zase všechno. Zvedakův MODS Pack je ten nejlepší co jsem kdy mel  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:

skus hledat.kdo hleda najde.ale muzu ti tutove rict,ze tohle tam Zvedak rozhodně davat nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduchost. Tečka :) Nechci tam nic "barevnýho" krom XVM. Nechci tam nic OP jako dmg panel (dmg panel co zobrazí, jaký tank a jaký hráč vás zasáhl, aniž by byl vůbec spotnut - to bych banoval...a dal jsem si dost práce s tím, abych to tam neměl), zaměřovače ukazující efektivní sílu pancíře... 

 

Podporuju starou školu. Skill primárně. Víceméně vše co v tom mám jsou pouze statistické údaje, které mohou napomoci skillu, ale nic, co by skill  nahrazovalo. Jediný co by nemuselo splňovat mou definici jsou na minimapě poslední pozice spotlých nepřátel a rozsah artin/TD.

 

Takže hitzony a další berličky už si tam každý musí dodat sám. Pokud vše půjde dobře, během zítřejšího dopoledne bych mohl mít 1. verzi balíku. Jsem zvědav, co vše zas bude mimo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduchost. Tečka :) Nechci tam nic "barevnýho" krom XVM. Nechci tam nic OP jako dmg panel (dmg panel co zobrazí, jaký tank a jaký hráč vás zasáhl, aniž by byl vůbec spotnut - to bych banoval...a dal jsem si dost práce s tím, abych to tam neměl), zaměřovače ukazující efektivní sílu pancíře... 

 

Podporuju starou školu. Skill primárně. Víceméně vše co v tom mám jsou pouze statistické údaje, které mohou napomoci skillu, ale nic, co by skill  nahrazovalo. Jediný co by nemuselo splňovat mou definici jsou na minimapě poslední pozice spotlých nepřátel a rozsah artin/TD.

 

Takže hitzony a další berličky už si tam každý musí dodat sám. Pokud vše půjde dobře, během zítřejšího dopoledne bych mohl mít 1. verzi balíku. Jsem zvědav, co vše zas bude mimo...

souhlas,je to akorát,žádný mega barvy a písmena nemáš přes celou obrazovku,pro mě tam je vše co upotřebím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prozatimní balíček pro 8.11 (8.11.v1)

ZDE

Nefunguje:

- zoom 16x

- YK statistiky (vpravo dole - počet bitev, vítězství, WN...)

- dmg panel

 

Změněno:

- XVM přešlo na WN8 (tzn budete mít jiná čísla)

- číslování verze balíků

 

To je asi vše, prozatím. Do zítřka bych čekal, že opraví dmg panel i zoomX, tak snad to brzy upravím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Prozatimní balíček pro 8.11 (8.11.v1)

ZDE

Nefunguje:

- zoom 16x

- YK statistiky (vpravo dole - počet bitev, vítězství, WN...)

- dmg panel

 

Změněno:

- XVM přešlo na WN8 (tzn budete mít jiná čísla)

- číslování verze balíků

 

To je asi vše, prozatím. Do zítřka bych čekal, že opraví dmg panel i zoomX, tak snad to brzy upravím.

 

Ahoj, zoom in/out je uz vonku aj pre 8.11 jeden jednoduchy konfigurak pre vsetko (zoom in, zoom out, zoom lock), YK nie je vonku este ani v eng, ale ak chces, mozes pouzit moje Exel stats, dmg panely su vonku tiez :) v mojom modpacku pouzivam SeaFalcon's Damage Panel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku hoď tam tu mapu od locastana prosím tě, ta co tam máš je nějaká jetá. Na ruinbergu je to rozmazaný jako pjase a ve měste je nakreslený ohraničení podobný eslku.

Jo, tak to je možný, ESL jezdím a očividně mi to tam zůstalo. V příští verzi odstraním.

 

Jinou mapu házet nebudu. S touto jsem se prděl neskutečně dlouho a nechci být závislý na dalším dodavateli modifikací :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verze č.2 pro 8.11.

ZDE

 

- upraveno FOV (to, co zmršilo obraz).... ještě zcela nesedí, ale lepší jak nic.

- Přidány Ragnarockovy pobitevní statistiky  - dočasné řešení, než vyjde YK.

- přidán zoomX - registruju chybu, že při prvním zoomu (2x) je zobrazována tráva, i když je v zoomu vypnutá

- dmg panel bude, až najdu funkční, podobný předchozímu, případně pochopím, jak nové dmg panely fungují

- XVM nechám ukazovat WN8. Časem se na něj stejnak přejde/už se přechází, tak to nechci řešit, když to stejnak přijde. Pamatuju, jak jsem se bránil WN6/WN7...

- hra si pamatuje server, na kterém jste byli posledně, nebudete si tedy muset při každém přihlášení vybírat server (teď je vždy vybrán "auto"...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Zvedaku asi je tu chyba u verze c2 vcera tofungovalo dnes jsem to zapl rano vybral jsem tank a dal bitvu ale hned problem zustal jsem v garazi a psalo my to jste soucasti bitvy ale furt jsem byl v garazi a zadna hra ani jiej tank nevis co to muze byt

 

To je problém u WG spadli jim servery a teď provádí restart. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den dámy a pánové, mám takovýto problém . Po spuštění hry a odehrání pár minut bitvy mi hra zamrzne a musím vypnout počítač, hru odinstaloval a nainstaloval znovu ,ale stejný problém! Prosím nemohl by někdo pomoci radou, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...